ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Uzak Doğu Magazin Dergisi / Sayı 11 "Uzak Doğu Magazin Dergisi" [2014]
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 18.11.14, 19:28   #1
hgunan
Moderatör Asistan♡‿♡
Dergi Grubu
aktif üye
hgunan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Asteroid B-612
Ekibin çömezinden herkese merhabalar!

Bu sayımızı sizlerle buluşturmak için neler yapmadık neler.

Her şey Uzak Doğu'yu seven ekibimizin bir gün esrarengiz bir şekilde aynı evde uyanmasıyla başladı. Başlangıçta herkes şoke oldu tabii. Korktular. Tanımadıkları insanlarla aynı evde açmışlardı gözlerini!
Aradan birkaç gün geçince baktılar ki burası dışarıdan düzenli olarak yemek ihtiyacının karşılandığı ama dışarıya çıkmanın izin verilmediği bir yerdi. Akıllarında bir soru işareti oluştu. Acaba bu neydi ki? Yemekler bile veriliyor, yoksa bizden bir şeyler mi isteniyor diye düşündüler. Derken evin bazı yerlerinde pembe kartlar bulmaya başladılar. Üzerinde "Uzak Doğu", "Magazin", "Dergi", "Yeppudaa", "Ekip" gibi kelimeler yazıyordu.

İşte bizim ekibin jetonu bu kartları bulduktan sonra düştü! Meğersem yeppudaa'daki dergi ekibi üyeleriymiş bu kişiler. Kıymetli okuyucularımızın yeni sayı bekleyişleri, dilekleri bizi bu esrarengiz durumla karşı karşıya bıraktı. Daha fazla bekleyemezdik! Herkesin tanışmasının ardından hummalı bir dergi çalışması başladı.

Editörlerimiz usta kalemlerini konuşturuyor, teknik ekibimiz usta kalemlere yakışan dizaynları yapıyorlardı. Bu süreçte nice yazılarını yazmaya çalışan editörlerimizin evde ağzında kalemleriyle dolaştıklarına şahit olduk, nice teknik ekip üyelerinin bilgisayara gömülmüş halleriyle karşılaştık... Anlayacağınız herkes gerçekten emek verdi Tabii arada yemek molaları, çay keyifleri derken oldukça güzel vakit geçirdik.

Dergimizi tamamladığımızda kapının kilidi açıldı. Şimdi evlerimize gidip biraz ailelerimizle vakit geçireceğiz, gezip tozacağız. Artık dergi evimizin yolunu biliyoruz ne de olsa, önümüzdeki sayı için tekrar toplanacağız. Şimdilik hoşça kalın ve dergimizi okumaya koyulun!

Bakalım bu sayımızda neyleri konu edinmiş, kimleri ağırlamış, kimlerle röportaj yapmışız

------

Yeppudaa Magazin Dergisi Sayı 11

Okurken böyle olmanız dileğiyle

Son olarak sizlerle önemli bir duyuruyu paylaşmak istiyorum

ALO BACIM YARDIM HATTI

"Merhaba;
Aklınıza bir şey mi takıldı? Yıllardır düşündünüz ama bulamadınız mı? Pilav yaparken 2 bardak pirince kaç bardak su eklenir bilmiyor musunuz? Çözüm bizde ALO BACIM YARDIM HATTI. Siz sorun biz cevaplayalım. Sorularınız ve cevapları o ayki sayımızda yayınlansın."

İletişim ; Alo Bacım;
(Mesajlarınızı bekliyoruz)

--> ONLİNE OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ <--

--> İNDİRME LİNKİ <--
Resimdeki butona basarak tam sayfa olarak görüntüleyebilirsiniz
Ayrıca yazıları okumakta sıkıntı çekerseniz 1:1 butonuna basarak sayfayı orijinal boyutuna getirebilirsiniz.

Konu hgunan tarafından (19.11.14 Saat 20:40 ) değiştirilmiştir.
hgunan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.11.14, 22:48   #2
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Alıntı:
hgunan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ekibin çömezinden herkese merhabalar!
şimdi ne desem ki ben bilemdim bitti mi bitti mi hadi geçmiş olsun kolay gelsin efendim... yazı şahane olmuş ellerine sağlık..
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.11.14, 23:02   #3
yagmur6767
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
yagmur6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İnstagram; yagmuryildirim1467
yagmur6767 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
ellerine sağlık canım çok güzel bir yazı olmuş ^^
11.sayı çıktı ya artık ne desem boş
YMD olarak çok iyi bir iş çıkardık, aramıza yeni gelenlere hoşgeldiniz diyorum

Yeni sayılarımız da görüşmek üzere...
Nice 111, 1111' lere

yagmur6767 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.14, 02:24   #4
akrep1778
Çölde Kutup Ayısı Öpen Masum Köylü
joker
aktif üye
akrep1778 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çakal TClouds®

Ta-daa

Efem geç olsun güç olmasın diyerekten Pulitzer Ödüllü Editörlerimiz ve İF Tasarım Ödüllü Teknik Ekibimizle 11. Sayıyla karşınızdayız.

Keyifli Okumalar

akrep1778 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.14, 02:35   #5
panres
Yeppudaa Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
panres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Maşallah Güzel çalışma olmuş. Elimize, kolumuza sağlık

Keyifli Okumalar
panres isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.14, 10:14   #6
muhammet ulu
aktif üye
muhammet ulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Özellikle dergi için tebrikler güzel bir düşünce teşekürler size bir uyari yada okur düşuncesi gibi dusunebilirsiniz derginin içindeki yazı tipi , rengi kötü seçilmiş çünkü zor okunuyor daha başka bir şey yok okudum (yada) okumaya çalıştım emeğinize sağlik
muhammet ulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.14, 10:46   #7
akrep1778
Çölde Kutup Ayısı Öpen Masum Köylü
joker
aktif üye
akrep1778 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çakal TClouds®
Alıntı:
muhammet ulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
içindeki yazı tipi , rengi kötü seçilmiş çünkü zor okunuyor daha başka bir şey yok okudum (yada) okumaya çalıştım
Teşekkürler;

Aslında orjinal boyutunda okuyunca sıkıntı çekilmiyor ama malesef online eklendiği zaman belli bir boyuta indirgeniyor ve bozulmalar oluyor. Bu kadar zorluk çekip okuduğunuz için tekrar teşekkür ederiz.

Yinede aklına takılan yerlerde aşağıdaki resimdeki gibi 1:1 yazan yere tıklarsanız dergiyi orjinal boyutunda görebilirsiniz

akrep1778 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.14, 13:07   #8
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Alıntı:
akrep1778 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Efem geç olsun güç olmasın diyerekten Pulitzer Ödüllü Editörlerimiz ve İF Tasarım Ödüllü Teknik Ekibimizle 11. Sayıyla karşınızdayız.
vay be hemde en pirestijli ödüllerlen gelivermişiz ya gız... ay gıyamam ben bize ya )
Herkesin ellerine yüreğine sağlık.
Edit: ödül törenine ne giyip gelelim. gidip Nur hanıma danışıcam en şık en şık ben olmalıyım yoksa bızımla değılsın deyeverirler .)

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (10:28--> 12:07) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

Alıntı:
hgunan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
░░░ ALO BACIM YARDIM HATTI ░░░
itiraf et bu kimin fikriydi bu işle biir ilgilenecek kesin .ama kim o sayfada gördüm ama gerçekliğinden kişiliğinden emin olamıyorum.tüzel bir kişi mi acaba ?? ilk sorum..
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.14, 14:46   #9
Yhesim
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Bende diyorum bu Alo Bacım; yeni üye oldu hemen ne ara dergi ekibine geldi. Amacı anladım.. Çok iyiymiş..
Derginizi çook beğendim çok güzel olmuş.. Emek verenlerin emeklerine sağlıkk..

Yhesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.14, 19:19   #10
hgunan
Moderatör Asistan♡‿♡
Dergi Grubu
aktif üye
hgunan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Asteroid B-612
Alıntı:
katre28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
itiraf et bu kimin fikriydi