ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Uzak Doğu Magazin Dergisi / Sayı 13 "Uzak Doğu Magazin Dergisi" [2015]
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 03.03.15, 23:46   #101
akrep1778
Çölde Kutup Ayısı Öpen Masum Köylü
joker
aktif üye
akrep1778 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çakal TClouds®
Konu dışı sohbet etmek Yasaktır.

Tekrarlanması halinde mesaj yazma yetkileriniz elinizden alınacaktır.
akrep1778 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.03.15, 17:09   #102
omrumuyediniz
aktif üye
omrumuyediniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Oradan,buradan biraz da şuradan
Şimdi, "olmuş bilmem kaç gün hatun gelmiş daha yeni yazıyor" diyeceksiniz ama tüm kışkışlamaları, ayıplamaları ve kız tribi kadar çekilmez olan tripleri göze aldım da geldim...

Evde oturduğum ve bol bol vaktimin olduğu zamanlarda "yoğunluk sebebiyle bıdı bıdı bıdı... " diye cümle kuranlara gıcık olur; "sanki başbakan, ne yoğun olacaksa artiz!" diye kızardım. Şimdi aynı bahanenin altına sığınmak tüylerimi diken diken etse de o kadar yoğundum ki daha yeni okuyorum.. (giriş biraz uzadı farkındayım )

Dergi her geçen sayıda daha bir güzel oluyor..Marketlerde hani şu kimse okumasın diye poşetlere sarılmış dergilere on basar (açıyorum ki ben o dergileri dermişim şaka )

Bayıldım bu sayıya bayıldım... Bu sabah 4'te yattım dergi yüzünden.. Her bir sayfası dolu dolu ve özenle hazırlanmış.. Ji Sung ve sevdiceğini görmek ayrıca mutlu etti beni..Ama en çok herkesin beğendiği gibi adminlerle olan röportajı sevdim..

Adminlerden korkulacağını bilmiyordum mesela.. Kimse bana bir şey dememişti..Bir dahaki sefere ben de korkarım. Üyeyim sonuçta icap eder. İlk olarak en seveceniyle tanıştım sanırım o yüzden.. (kim olduğunu öbür sayıda söylerim )

Bu arada itiraf edeyim ki önceden yönetim tayfasını hep kalın çerçeve gözlüklü, mürebbiye kılıklı, gülmeyen canlı varlıklar olarak düşünürdüm ama bayağı senin benim gibilermiş ha.. Hatta eğlenceli olduklarını söyleyebiliriz

Satırlarıma son verirken büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öper, emeği geçen tüm dergi ekibini sonsuz sevgiler ve başarılar dilerim

(büyük apladan erkeklere tavlanma yolları. gelecek sayıda bayinizde..)
(ömrümüyediniz diye bir üye gerçekten var akrep 1778. Hafızanız müthiş
omrumuyediniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.03.15, 12:28   #103
OTTOMANTR07
aktif üye
İZLEME LİSTEM
dergide emeği geçen herkese teşekürler umarım erkeklerin okumasında sakınca yoktur.Derginiz çok güzel olmuş herşeyden biraz var ama en güzelide röportajlardı güzel sorular sorulmuş çok içten cevaplar verilmiş elinize kolunuza yüreğinize sağlık
OTTOMANTR07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.03.15, 13:22   #104
akrep1778
joker
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
OTTOMANTR07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
umarım erkeklerin okumasında sakınca yoktur.
Dergimiz tüm üyelerimizin için hazırlanmıştır

Teşekkürler, 14. sayıda görüşmek üzere...

Alt 03.06.16, 18:37   #105
Aleyka123
yeni üye
İZLEME LİSTEM
dizinin adını sorabilirmiyim?
Aleyka123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.06.16, 19:20   #106
akrep1778
joker
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Aleyka123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dizinin adını sorabilirmiyim?
Dizinin adı derken ???