ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Uzak Doğu Magazin Dergisi / Sayı 18 "Uzak Doğu Magazin Dergisi" [2016]
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 14.06.16, 00:36   #1
akrep1778
Çölde Kutup Ayısı Öpen Masum Köylü
joker
aktif üye
akrep1778 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çakal TClouds®
Sayı 18
Uzak Doğu Magazin Dergisi
"Anlatılmaz Okunur"

--> ONLINE OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ <--

--> İNDİRME LİNKİ <--
Resimdeki butona basarak tam sayfa olarak görüntüleyebilirsiniz
Ayrıca yazıları okumakta sıkıntı çekerseniz 1:1 butonuna basarak sayfayı orijinal boyutuna getirebilirsiniz.

Konu gök* tarafından (14.06.16 Saat 12:08 ) değiştirilmiştir.
akrep1778 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.06.16, 00:46   #2
Laktikasit
Ryu Jun Yeol Sorumlusu
aktif üye
Laktikasit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #TeamJungHwan
Daha bu sabah acaba dergi ne zaman çıkar diyordum
Kalbim mi temiz ne
Okuyup yorumunu yaparım, ellerinize sağlık dergi ekibi ^^

edt: iş yerinde kaçak göçek okudum da deldim
Öncelikle derginin kapağına bayıldım BB'den başka kore müzik dünyasındaki gruplara elif görse mertek sanacak kadar yabancıyım.Bu hanım kızları da hiç tanımıyordum ama kapağa yakışmışlar. Renkler on numara gözüm gönlüm açıldı resmen

Çok da çiçek böcek aşığı bir insan değilim ama çiçekli tünel ve parka bayıldım. İnşallah nasip olur da bir gün Kore'ye gidebilirsem (hem güney, hem de kuzeye gitmek istiyorum) gidilecek yerler arasına ajandama not aldım ^^ Ayrıca hangi bölümde tanıtıldı hatırlamıyorum ama Kore'de lavanta mevsimi olduğunu hiç bilmiyordum Sakuraların o kadar reklamı yapılırken lavantalara nedense hiç rastlamadım. Hem sakura hem de lavanta aşığı biri olarak sanırım Kore'ye Nisan gibi gidip önce kiraz çiçeklerinden nasiplendikten sonra Haziran'da da bol bol lavanta konusu teneffüs edip gelmek bana farz oldu ^^

Ve derginin en sevdiğim kısmı ayın röportajı bölümü Bu sayıda haber ekibini ağırlamışsınız, biz de zevkle okuduk ^^ Serzenişte bulundukları o malum konuda tüm yeppudaa emekçileri olarak mustaribiz yalnız değilsiniz yani
bu arada mari_kim; fazla uzun değilse Kim Bum'ın haberinde başına ne geldi öğrenmek isterim kralkızı; malum acını paylaşıyorum ama antifan da olma ya

İstanbul etkinliğine gidemediğime çok üzüldüm, maalesef 12 saatlik bir yolu sırf bunun için gelmem gerekiyordu. İşleri ayarlayamadım derken içimde ukte kaldı orada olabilirdim

Neyse yeterinde kafa şişirdim, tekrar ellerinize sağlık dergi ekibi, her sayıyı olduğu gibi bunu da zevkle okudum. sonraki çalışmalarınız için fighting!

Konu Laktikasit tarafından (14.06.16 Saat 11:46 ) değiştirilmiştir.
Laktikasit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.06.16, 01:17   #3
dramatic
aktif üye
dramatic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ĭڪےt∂ηвﺙL
elleriniz dert görmesin yine keyifli bir sayı olmuş teşekkür ederiz tüm ekibe ayrı ayrı
dramatic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.06.16, 03:14   #4
damla can
aktif üye
damla can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
bu haberkadınlar ve erkekleri karsı karsıya getiren olay çok ilgimi çekti .. ve yazık olmuş sebebsiz yere öldülmüş ..

yemek tarifi çok ilginçti .. Daniel'e bittim

Cennet Ormanı filmi .. ne filmdi ama çok ağlamıştım ve sonu şok etmişti .. herkese tavsiyem çok beyeneceksiniz eminim ki

ayın animede çok iyi, hepimizin sevgilisi Tomoe tam ideal erkek tilkim ya kulaklarını yerim onun
İlkayTuna; haberini ilkte gerçek sandım (hayal gücünüzü kullandığınızı) ya
yaban kazı çıktım
7 samuray filmine olan merakım dahada arttı, en kısa zamanda bakmayı düşünüyorum

kesinlikle her şeyin orjinali güzeldir

ellerinize sağlık, başka sayılarıda merakla bekliyorum
damla can isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.06.16, 03:37   #5
pirinckeki
EXO Sorumlusu
aktif üye
pirinckeki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EXO Planet ☆
Etkinlikteyken ben seni tanıyorum diyip diyip bi türlü kendini ifşa etmemiştin bana. Yakalandın bugu; dergi süper ellerinize sağlık
pirinckeki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.06.16, 13:04   #6
kralkızı
YHA Facebook Mod.
Ryu Jun Yeol Sorumlusu
aktif üye
kralkızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Laktikasit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
malum acını paylaşıyorum ama antifan da olma ya
Her gece uyumadan inşallah bir daha Reply çekemezler diye dua ediyorum

Hepsini okudum bu arada. Mamamoo'lu kapak süper olmuş. Teşekkür ederiz
kralkızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.06.16, 13:15   #7
RAINS DREAM
aktif üye
RAINS DREAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: BTS & YoonVMinKook Aşk'tır... ∞ARMY RD
Hepinizin ellerine sağlık , yine dolu dolu , herkese hitap eden bi dergi olmuş , keyifle okudum

Demek ki eğer Japonya'ya gitmek nasip olursa zamanı kesin Nisan-Mayıs olmalı , hem sakuraları hem de morsalkımları en güzel zamanında görebiliriz

Muhteşem Signal'i herkes izlemeli , adamın dibi muhteşem Lee Jae Han'ı herkes tanımalı Ve tabii ki muhteşem Lee Je Hoon'u

BTS Jimin V bebesini de , çiçek çocuklarda izlemek için sabırsızlanıyorum

Tomoe-Nanami ilk sezonununda ki tatlılıklarını izlerken , dünyayla ilişiğimi kestiğim doğrudur

Ve haber ajansı ekibinin röportajı çok güzeldi , haberlerinizi zevkle takip ediyorum , sizi daha yakından tanıdığıma sevindim

azby; Zülal , ismin çocukluğumu hatırlattı Samanyolu dizisi Zülal Nejat aşkına az mı ağladık Ayrıca hayalgücün hayalgücümüz , dilerim en kısa zamanda gerçekleşir de haberini yaparsınız

Lavanta tarlalarına bayıldım , nasıl muhteşem görüyordur kokuyordur , ne diyeyim gidip görmek koklamak nasip olur inşaAllah
RAINS DREAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.06.16, 18:14   #8
suzin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
# K.Will
#
Yazmadan geçmeyi düşünmüştüm ama dergiyi ilk önce tasarım olarak incelerken gülümsemeyle beliren yazma isteğim doğdu.

Ellerinize, gözlerinize sağlık diyorum.

Güzel bir toparlanma gördüm harika bir çalışma çıkarmışsınız teşekkür ederim.

Şimdilik yalnızca göz gezdirip okuma fırsatım oldu güzel makaleler toplanmış en kısa sürede hepsini okumayı istiyorum.

Wisteria Tüneli bölümünde resim alt yazısını "bu da yandan görünüş" demeniz de bir harika

Geçen sayı biraz karışık gelmişti fakat bu sayı daha iyisi ile yeniden görüşmek dileğiyle...

suzin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.06.16, 18:19   #9
kasrışirin
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Mobil olarak okunmuyor
kasrışirin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.06.16, 19:40   #10
İlkayTuna
Yeppudaa Haber Ajansı
aktif üye
İlkayTuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Neverland
Emek veren herkesin eline sağlık. Yine döktürmüşsünüz maşallah harika bir sayı olmuş
O festival sayfaları neydi öyle gözlerim bayram etti valla.
Kızılderili burçlarında aladoğan çıktım. "Görkemli ve büyüleyici bir iyilik sembolü"
yazısını görünce bir yerlerim tavana çarpacaktı neredeyse
Yalnız bu sayının yeri ben de hep ayrı olacak Ajansın röportajından dolayı.
Tekrar emek veren herkese can-ı gönülden teşekkürler

Alıntı:
damla can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
haberini ilkte gerçek sandım (hayal gücünüzü kullandığınızı) ya
Gerçek mi zannettin Hangi üyeye daha çok şaşırdın o zaman?

İlkayTuna isimli Üye şimdilik offline konumundadır