ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Uzak Doğu Magazin Dergisi / Sayı 19 "Uzak Doğu Magazin Dergisi" [2016]
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 19.11.16, 20:25   #11
Gamze!ee
aktif üye
Gamze!ee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
harika olmuş..ellerinize sağlık
Gamze!ee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 21:42   #12
helvacı
Yeppudaa Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
helvacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
helvacı isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürler.. Her başlık gerek içeriği gerek tasarımıyla birbirinden güzel olmuş hiç mütevazilik yapamayacağım Kapakla aşk yaşıyorum bu arada
Alıntı:
yagmur6767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
LSG cancağzıım askerde özledik kendisini de çokça. umnise ; ne kadar kaldı askerliğin bitmesine?
345 gün kaldı bir yıldan az deyip kendimizi teselli ediyoruz
helvacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 22:07   #13
selinmzuri
aktif üye
selinmzuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Hemen indiriyorum
selinmzuri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 23:02   #14
akrep1778
Çölde Kutup Ayısı Öpen Masum Köylü
joker
aktif üye
akrep1778 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çakal TClouds®
Du bakam olmuş mu? Valla olmuş galibası... Hmm olmuş olmuş...

Ekipçimim eline, koluna, klavyesine, pc'sine, netine sağlık...
akrep1778 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 23:10   #15
koresever.
aktif üye
koresever. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Okudum geldim harika olmuş tek kelimeyle, içinde aradığım her şey vardı.

The Journey of Flower bu dizi çin dizisi ve konu mükemmel olmasına rağmen, çince kulağımı çok tırmaladığından bakmadığım bir diziydi dergide o kadar güzel anlatmışsınız ki kesinlikle bir şans vereceğim.

The phone filmini gözden kaçırmışım izleyeceğim onun için de teşekkür ederim.

Sechskies grubu 16yıl sonra tekrar birleşmeleri iyi ama sadece 3yıl kpop sektöründe kalıp ve bu üç yılda da sadece son albümleriyle bir düşüş yaşadılar diye bırakmaları bana biraz manasız geldi yine de tam bilmediğimden sektörü ve üyelerin o anki psikolojik durumlarını yorum yapamayacağım. Seslerini sevdim, diğer şarkılarına da bakacağım bir grup olacak.

Anime ve manga önerileriniz için teşekkürler.

Yukio mişima nın bereket denizi serisi okuma listemdeydi ama bu seriyle ilgili ve yazarla ilgili tam olarak bilgi sahibi değildim, bu yüzden teşekkür ederim okumak keyifliydi yazınızı.

Dedikodu sayfasına çok güldüm 'allah chatbox u affetsin' editör içinde kalanların hepsini dökmüş

Gözden kaçırdığım birçok yazı vardır ama aklımda bu kadarı kaldı. Gerçekten çok güzel ve dolu doluydu bundan sonra derginin diğer sayılarını da merakla bekleyecek heyecanla okuyacağım. Ellerinize sağlık.
koresever. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.16, 00:14   #16
ilknur0610
aktif üye
ilknur0610 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Yoo Ah İn'in memleketinden :)
Uzun zamandır nerede kaldı bu dergi diyordum. 88 sayfalık harika bir iş çıkarmışsınız. Ellerinize kollarınıza sağlık yine ilginç ve güzel haberler sevimli köşe yazıları bilgilendirici tanıtımlarla karşımızdaydınız. Hepinizin yüreğine emeğine ellerine sağlık büyük bir zevkle okudum dergiyi. Ekstradan bir öncekinde bilmem ne burcu olduğumu öğrenmiştim gene başka bir burcum daha varmış. Yıllardır akrep burcuyum diye geçinirdim halbuki Neysee

ilknur0610 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.16, 01:20   #17
Larnacouer
Running Man Çeviri Ekibi
KPOP'ÇE
joker
aktif üye
Larnacouer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Alula Borealis / Bebbanburg
Kitap kurdu olarak elimden geldiğince vakit ayırmaya çalıştığım Japon Edebiyatı dünyasında Mişima'yı gerçekten tek geçerim. Naçizane önerim; özellikle Mişima'nın kalemini ilk kez okuyacaklara daha hafif bir eseri olan "Dalgaların Sesi". Ardından gelsin gönül rahatlığıyla Bereket Denizi dörtlemesi.

Bu arada Dergi'de bahsi geçen yagmur6767;'ninde dilinden düşürmediği diziyi ben de bitince izlemek istiyorum. Bitmiş miydi yoksa? (İZLEMEDİ)

Ayrıca adı dedikodular arasına karışan RM ekibinden biri olarak söylüyorum, evet pek ortalıkta dolanmıyoruz sanırım. Ama gök*; tam bir tatlım, aramızda patron-işçi ilişkisinden çok, abla-kardeş ilişkisi var. Köleliğe baya uzak olmakla birlikte, sanırım köle olamayacak kadar çirkef insanlarız ekipçe. sena.k.;

Çok eğlenceli bir sayı olmuş, hepinizin emeklerine sağlık!

NOT: zeyra88; geçen ağlayarak yaptığın SechsKies çevirisini okumaya üşendim, bana bi' ara özet geçer mihihihihiŞAKA!

Larnacouer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.16, 01:32   #18
beyhude
Running Man Çeviri Ekibi
joker
aktif üye
beyhude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: izmir
Alıntı:
Larnacouer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayrıca adı dedikodular arasına karışan RM ekibinden biri olarak söylüyorum, evet pek ortalıkta dolanmıyoruz sanırım.
valla ben baya baya geziniyorum ortalıkta, ekibe yeni katıldığımdan mıdır nedir

Alıntı:
Ama gök*; lider-nim tam bir tatlım, aramızda patron-işçi ilişkisinden çok, abla-kardeş ilişkisi var.
laf ettirmeyiz liderimize
beyhude isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.16, 01:49   #19
yagmur6767
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
yagmur6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İnstagram; yagmuryildirim1467
yagmur6767 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
Bu arada Dergi'de bahsi geçen yagmur6767;'ninde dilinden düşürmediği diziyi ben de bitince izlemek istiyorum. Bitmiş miydi yoksa? (İZLEMEDİ)
yok canım daha bitmedi 38.bölümü geçenlerde yayınlandı az kaldı ama bitmesine. Bence şimdi başlasan dizi bitene kadar 38e kadar gelirsin
bu arada imzan nereden cano

yagmur6767 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.16, 01:58   #20
sena.k.
Running Man Çeviri Ekibi
KPOP'ÇE
joker
aktif üye
sena.k. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kaşıklık'tan :))
Alıntı:
Ama gök*; lider-nim tam bir tatlım, aramızda patron-işçi ilişkisinden çok, abla-kardeş ilişkisi var. Köleliğe baya uzak olmakla birlikte, sanırım köle olamayacak kadar çirkef insanlarız ekipçe. sena.k.;
Alıntı:
beyhude Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
laf ettirmeyiz liderimize
olum size rüşvet mi verdi yoksa bir ben mi dayak yiyorum kenar köşede

Bu arada ellerinize sağlık millet hepsini okudum ben bazılarının tersine, zeyra88; SechKies'i de okudum "üşenmeden", artık bi torpil ayarlarsın bana @YeppudaaDergiEkibi yorobun çabalarınız için teşekkürlerimi sunuyorum Ryugazaki;'ye de özel tebrik, bebeyim ilk tasarımını yaptı dergiye
sena.k. isimli Üye şimdilik offline konumundadır