ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Bana Bir Film Ya da Diziyi Anlat [Altın Kalemler Burda] / I miss you-missing you/// izleyin çünkü...
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 01.05.14, 10:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
teksekerlıkaave
aktif üye
teksekerlıkaave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Merhabalaar efendiim
Burada birkaç dizi yorumu okudum ve ''hemen bende anlatmalıyım'' dediğim dizilerimden birini seçtim. Belkide hepinizin izlediği veya izlemeye korktuğu(dram ağırlıklı olduğu için) bir dizi, İ MİSS YOU.
Anlatmaya nerden başlasam bilmiyorum, ben dram dizilerini genelde sevmem, izleyemem. Sıkılırım, bunalırım.Fakat bu dizi çok başkaydı benim için. ''ayy nolucak acaba nolucak nolucak '' diye başladığım ''nolucaksa olsun artık ne çekti şu çocuklar be!'' diye bitirdiğim bu dizi, insanı kendine bağlıyor bir şekilde. Dram dizilerinde olduğu gibi öyle her bölüm ağlayacağız, ay ben dayanamam, vururum kendimi, ya benimsin ya kara toprağın, havaları yok bu dizide. Kahkaha atacağınız bolca sahne var Zaten Yoon Eun Hye'nin oyunculuğunu hepimiz COFFEE PRİNCE'den biliyoruzdur, burada kendine hayran bıraktırıyor adeta Üstüne birde Yoochun gelirse tadından yenmez tabi
Gelelim dizimize
Konu itibariyle: 15 yaşındaki iki genç yaşadıkları acı dolu olaylar yüzünden kötü bir şekilde ayrılırlar. Kader bu ya; 14 yıl sonra tekrar karşılaşırlar. Ve birbirlerine duydukları sevgi hiç körelmemiştir

Dizi 15 yaşındaki bir kızın başı eğik bir şekilde dar bir koridordan yürüyüp eve girmesiyle başlıyor. Tabiki sonrasında olacaklardan habersiz...

Küçük oyuncularımız;

Ben bu gençleri çok sevdim. O kadar tatlılardı ki, büyümüş hallerine önce bir alışamadım, sonra onları daha çok sevdim
Dizinin ilk 5 bölümü bu ikiliyle sonrasında Yoo Chun'unumuz ile Eun Hye'miz geliyor.

Kızın başındaki mandeli farketmişssinizdir İzleyince ne güzel bir anlamı olduğunu anlayacaksınız

Karakter Tanıtımı;

YOON EUN HYE- LEE SU YEON

15 yaşındandan beri yüzü hiç gülmemiş, '' 27 numara, katilin kızı '' diye anılmış asıl kızımız. Evet katilin kızı. Bu yüzden kimse ona yaklaşmamış, herkes ondan korkup kaçmış. Hiç arkadaşı yok. 15 yaşında yaşadığı iğrenç bir olay yüzünden Harry ile Fransa'ya herşeyi unutmak için kaçmış, ancak geri döndüğünde, aslında hiçbir şeyi unutamadığını anlamış.

YOOCHUN- HAN JUNG WOO

15 yaşında, anne ve baba sevgisinden mahrum, Amerikada büyümüş asıl oğlan. Su yeon gibi çocuğumuzunda hiç arkadaşı yok. Başlarda SuYeondan o da korksa da sonradan çok iyi bir ikili olacaklar Aynı şekilde SuYeon gibi 15 yaşında yaşadığı bir olay sonucu sevdiği kızı kaybetmiş, yıllarca onu aramış ama bulamamış. Bulduğunda ise bırakmaya niyeti yok.

YOON SEUNGH HO- HARRY BORİSSON

Asıl kızımızdan 3 yaş küçük. Yıllar önce para yüzünden babası ölmüş, annesinden ayrılmış üstelik bacağını da yine para yüzünden köpeklere kaptırmıştır. Dizide topaldır ve bastonla yürümektedir. (baston olmadan da yürüyebiliyor.) 12 yaşında yolu bir şekilde SuYeonla kesişmiş ve beraber Fransaya gitmişler. SuYeona karşı takıntı derecesinde bir aşk besliyor.

Bu dizide benimseyeceğiniz kesitler var. Örneğin kötü anıları silmek için yapılan sihir

Sarı şemsiye

Mandal sevdası

Her bölümde içinizi ısıtacak, yeri geldiğinde ağlatıp, yeri geldiğinde kahkalara boğacak sıcacık bir dizi. Sonu güzel bitti dediğim saylı dizilerden ayrıca. İzleyin, kesinlikle pişman olmayacaksınız
teksekerlıkaave isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.05.14, 20:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
-siyah
aktif üye
-siyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
İzleyin çünkü en iyi kore dizisi. -,-
-siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.05.14, 20:22   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
nabrut
aktif üye
nabrut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ...blogger...dan...
Alıntı:
teksekerlıkaave Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her bölümde içinizi ısıtacak, yeri geldiğinde ağlatıp, yeri geldiğinde kahkalara boğacak sıcacık bir dizi. Sonu güzel bitti dediğim saylı dizilerden ayrıca. İzleyin, kesinlikle pişman olmayacaksınız
görsellerin kaynaklarını belirtirseniz bu sitenin en çok desteklediği şeyi -emeğe saygı- yapmış olursunuz.
Hassasiyetiniz için teşekkür ederim.
sevgiler.
nabrut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.05.14, 20:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
Elçin lmh
aktif üye
Elçin lmh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
teksekerlıkaave Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öneri ve bu güzel paylaşım için çoook sağol Arşive aldım bile
Elçin lmh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.06.14, 00:47   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
Hatice EMRE
yeni üye
İZLEME LİSTEM
bu diziyi nasıl izleyebilirim yardım lütfen
Hatice EMRE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.17, 00:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
Solesya
aktif üye
Solesya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Harry Borisson harika bir karakter .Adam hem psikopat hem zeki hem yakışıklı hem zengin ne ararsan var çocukta .
Solesya isimli Üye şimdilik offline konumundadır