ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Suspicious Partner / Güney Kore / 2017 /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 05.12.17, 00:40   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #221
77kanki
aktif üye
77kanki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: yalova
Alıntı:
Princess Yumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
da suçu yok
nasıl suçlu olsun 8 yaşındaymıs savcı aklına girmesede suçlu olmaz bu gece sıra gelmedi ona onursen yedek atmamış bize criminaş bakıcaz amerikan çakması crminal pek kötü olmuş ya başladık oda sürükleniyor 11bölüme kadar geldik
Alıntı:
karışacak
derken zaen itiraf etmişti bizim oğlana bide sahtede olsa delil var yine elini kolunu sallayarak çıkıcamkı hastenden yoksa delilin sahte olduğumu çıkıcak ortaya bide kızın babası bizim oğlanı kurtraıp mı sonra ölmüş neden gitti oraya suç nasıl kaldı adamın üstüne savcının bu işte karı ne foyası ortaya çıkınca hala bassavcı olarak kalıcakmı korede kötüler yapar eder hiç ceza almazlar bende hasta olurum
77kanki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.12.17, 01:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #222
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
firari_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
firari_x isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
77kanki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
riminaş bakıcaz amerikan çakması crminal pek kötü olmuş ya başladık oda sürükleniyor 11bölüme kadar geldik
O onamı başladınız abla

Junki için izlenir her şekilde ben diziyi çok hatırlayamadığım için sponuza katılamıyorum malisef ama görüyorum sağolasın sürekli geliyorsun, kızlar neden gelmiyor neden yalnız bıraktılar seni
firari_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.12.17, 05:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #223
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
nasıl suçlu olsun 8 yaşındaymıs savcı aklına girmesede suçlu olmaz bu gece sıra gelmedi ona onursen yedek atmamış bize criminaş bakıcaz amerikan çakması crminal pek kötü olmuş ya başladık oda sürükleniyor 11bölüme kadar geldik
Katılmıyom kore criminal süperdi valla

Alıntı:
derken zaen itiraf etmişti bizim oğlana bide sahtede olsa delil var yine elini kolunu sallayarak çıkıcamkı hastenden yoksa delilin sahte olduğumu çıkıcak ortaya bide kızın babası bizim oğlanı kurtraıp mı sonra ölmüş neden gitti oraya suç nasıl kaldı adamın üstüne savcının bu işte karı ne foyası ortaya çıkınca hala bassavcı olarak kalıcakmı korede kötüler yapar eder hiç ceza almazlar bende hasta olurum
delil durumu ortaya çıkmayacak kızın babası dediğin gibi önce bizimkini kurtarmış sonra ailesini kurtarmak isterken ölmüş e adamın önceden sabıkası da olunca savcının işine gelmiş onu suçlamak bi de itibar zedelenmesin durumu var.Başsavcının durumuda kendi başını yakacak

Alıntı:
firari_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Junki için izlenir her şekilde
katılıyorum

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.12.17, 21:02   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #224
77kanki
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
firari_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
başladınız
bundan daha önce basladik ama beni sarmadi 11bolumde bekliyor aksam izlicektik ben kivirdim kizlar benim burda olduğumdan haberleri yokki ben firsat buldukca dizi bakiyorum otrumadan telefonla yaziyorum kizlara demek aklima gelmedi peride spo sevmiyor spopluer sayfasinda spo yedim diye sızlanmasin kkkkk
Alıntı:
yakacak
bir zahmet yaksın yani kızada hüküm giysin diye uğrasiyor cocugun ailesini yakan sanirim serbest kalan kundakcı savcılık serbest birakti diyemi adamın üstüne yıkmis kore sacmalıgı desene
criminale gelince orjinali ile karsilastirma yapinca beni sarmadi bide korede polsiye hep ayni adamın pesinde kostur dur sıkıyor insani bide bunlarda jeton hep köseli gec düsüyor

Alt 06.12.17, 21:03   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #225
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
bir zahmet yaksın yani kızada hüküm giysin diye uğrasiyor cocugun ailesini yakan sanirim serbest kalan kundakcı savcılık serbest birakti diyemi adamın üstüne yıkmis kore sacmalıgı desene
klişe kore senaryosu işte

Alt 06.12.17, 23:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #226
77kanki
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
senaryosu
velet hafiza kaybi ayagina kurtarcak.pacayi ben bile ikilmde kaldim acaba gercekten hatirlamiyormu diye kimse carpıp kacan adamın pesine düsmedi hem vurkac hemde tacavüzden iceri girmesi lazim zamaninda kiza saldirmislar kız ölmüşmü henüz anlayamadim zengin veletleri olayin üstünü örtüp kacmislardir hayatta olan o var bari o ceksin cezasını belliki ölmücek e cocuk sıraya dizmisti oda alsaydi nasibini ha bir eksik ha bir fazla cinayet yakalanmadan onuda hallettsede icime su serpilse gideyimde 34 bakayim yine gelirim
aman be velet tam üzülcem.haline sebebi var oglanın dicem yapsitridi savci kizi duvara daha once diger adami nerdeyse öldüruyordu savcının oglan hele hic yoluna gitti kiz lensi yoktu görmedi ama görse ne olacam agzin burnun kapali mübarek kaç git zaten korede en cok satılan siyah maske artistide takiyor katilide kkk artik yeni diziye geçme zamani oturunca bakayimda onunda spo sayfasi vardir hic spo almadim tadi cikmaz sorularimi.oraya dizdireyim criminal 1bölümle kurtardim paćayi kari koca katil olan bölümdu nasil kastı kadın idamdan kurtulcakmi bir dahaki bölüme kaldi ama cok sarmadigi icin o dizi hakkinda sorum yok kkkk

Alt 07.12.17, 05:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #227
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
velet hafiza kaybi ayagina kurtarcak.pacayi ben bile ikilmde kaldim acaba gercekten hatirlamiyormu diye kimse carpıp kacan adamın pesine düsmedi hem vurkac hemde tacavüzden iceri girmesi lazim zamaninda kiza saldirmislar kız ölmüşmü henüz anlayamadim zengin veletleri olayin üstünü örtüp kacmislardir hayatta olan o var bari o ceksin cezasını belliki ölmücek e cocuk sıraya dizmisti oda alsaydi nasibini ha bir eksik ha bir fazla cinayet yakalanmadan onuda hallettsede icime su serpilse gideyimde 34 bakayim yine gelirim
E izlede gel bakiyim o zaman

Alıntı:
aman be velet tam üzülcem.haline sebebi var oglanın dicem yapsitridi savci kizi duvara daha once diger adami nerdeyse öldüruyordu savcının oglan hele hic yoluna gitti kiz lensi yoktu görmedi ama görse ne olacam agzin burnun kapali mübarek kaç git zaten korede en cok satılan siyah maske artistide takiyor katilide kkk artik yeni diziye geçme zamani oturunca bakayimda onunda spo sayfasi vardir hic spo almadim tadi cikmaz sorularimi.oraya dizdireyim criminal 1bölümle kurtardim paćayi kari koca katil olan bölümdu nasil kastı kadın idamdan kurtulcakmi bir dahaki bölüme kaldi ama cok sarmadigi icin o dizi hakkinda sorum yok kkkk
criminalden spo istiyorsan sposundan bana etiket at spo veririm

Alt 07.12.17, 15:39   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #228
77kanki
aktif üye
İZLEME LİSTEM
[quote=Princess Yumi;2654615]spo[/quote
yok onda merak ettigim bisey bitsin diye bakıyorum arkadasimla ortak dizmiz kendi basima olsa simdiye finale bakar kaldirridim.listeden

Alt 08.12.17, 04:47   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #229
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
yok onda merak ettigim bisey bitsin diye bakıyorum arkadasimla ortak dizmiz kendi basima olsa simdiye finale bakar kaldirridim.listeden
Tamam canım olursa çekinme sor

Alt 09.12.17, 01:48   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #230
77kanki
aktif üye
İZLEME LİSTEM
junki kim desem hani şu acilen göz kapağı ameilyatı olmsı gereken cocukmu
ay 2bölüm daha izledim yavaş yavaş geliyorlar bana kızım oğlan 8yaşında kısa pantolonla geziyormus bakalım affedebicekmiymiş babababa salağa bak sanki kapıda kuyruk var oppalar seni bekliyor başsavcıda oğlnı arabaya attı götürdü o salakta hemen yakalandı bari başladığın işi bitirseydin çarpıp kaçan adam kaldı sinir oldum salaklanırken yine fazla bölüm izleyedim final yarına kaldı dizi bitince neyin sposunu yapıcam geçmişe dönen çiftte spo yapılcak birilerini kıstırıp spo alıncak bir durumda yok yaaaa zaten katre28 dizi yolladı usb yle izle izle bitmiyor gamzelperinin elinden kurtulamıyorum en sonunda kutunun başını yeyip kurtulcam başka çarem kalmadı ay peri okursa oyacak beni gideyimde 37 izleyip yatayım bari spodan başka herşey benzedi bu mesaj