ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > DİĞER PAYLAŞIMLAR > Kim Ne Yapıyor? > Kim Ne istiyor? ''Dizi-Film-Anime'' / Yarım Bırakılmış Paylaşımlar.
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 20.05.10, 22:17   #1
Turkojin
ÇaTLaKMaSTeR
aktif üye
Turkojin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Aydın
Turkojin - MSN üzeri Mesaj gönder Turkojin isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Dikkat edince, sitede yarım bırakılmış bazı paylaşımlar olduğunu farkedeceksiniz.
Örneğin : "Hanazakari no Kimitachi e" dizisi MP4 olarak yarım bırakılmış, daha başkalarıda var tabiki.

Ya bu konuları kaldırmalı yada gönüllü arkadaşlar paylaşımları devam ettirmeliler.

Sonuçta google üzerinden arama ile gelen yeni üyeler yada sitede arama ile dizileri bulan üyeler paylaşımlardan istedikleri gibi yararlanamayıp hayal kırıklığına uğruyorlardır...

Turkojin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.05.10, 22:37   #2
handecii
Forum Romancısı
aktif üye
handecii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Neverland
Hanazakari no Kimitachi yarım bırakılmamış ki..Zaten 12 Bölüm değilmiydi..Ben mi yanlış biliyorum acaba

http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=5365&highlight=Hanazakari+Kimitachikari+Kimitachi

Diğer yarım bırakılmış dizileri görürseniz uyarırsanız sevinirim

handecii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.05.10, 22:40   #3
Turkojin
ÇaTLaKMaSTeR
aktif üye
Turkojin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Aydın
Turkojin - MSN üzeri Mesaj gönder Turkojin isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
handecii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hanazakari no Kimitachi yarım bırakılmamış ki..Zaten 12 Bölüm değilmiydi..Ben mi yanlış biliyorum acaba

http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=5365&highlight=Hanazakari+Kimitachikari+Kimitachi

Diğer yarım bırakılmış dizileri görürseniz uyarırsanız sevinirim
Bu linkte benden olsun ozaman, işte yarım bırakılmış versiyon...

http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=5627

Turkojin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.05.10, 22:48   #4
Diyarbakırlı
Emekli Çevirmen
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Mp4 olarak yarıda kalmış diziler varsa paylaşım ekibi olarak tamamlayabiliriz. Yarım kalmış dizileri bilen varsa buraya yazsın
Diyarbakırlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.05.10, 22:49   #5
handecii
Forum Romancısı
aktif üye
handecii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Neverland
Evet haklısın..Hatta sen söyleyince farkettim dizi divx olarak daha önce paylaşılmış fakat farklı bir konu başlığında olduğu için gözden kaçmış..Teşekkürler Turko

( http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=1912 )
handecii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.05.10, 23:01   #6
Memre
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Güney Kore rüyasından
Evet arkadaşlar örneğin Personal Taste ,,Fato arkadaşımız sanırım yoğun ama benim gibi biçok kişi çevirisi yapılan yeni bölümlerin eklenmesini bekliyor bi el atsanız qultekin arkadaşımız yeni bölümleri yüklemek istiyo ama fatoya saygısızlık olmasın diye yapmıyo evet doğru düşünüyo fakat uzun süredir bekliyoruz...
Memre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.05.10, 23:24   #7
qultekin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: BURSA
Kesınlıkle yarım kalan dızılere el atılması gereklı bencede benım bu sıteyı bulmamı saglıya dızı (Great.Inheritance) malesef hala buldugum gıbı sadece bes bolum halınde mevcut ve devamı ben burda oldugumdan berı hıc gelmedı.

bu konuda yardımcı olabılcegım noktalarda bende memnunıyetle yardım ederım... memre nın bahsettıgı personel testa elımde mevcut ama paylasımı yapan ark saygısızlık olması dıye lınk eklemedım ama yardımcı olabılırsem katkı yapmak ısterım ...
qultekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.05.10, 00:09   #8
GüLBeŞeKeR
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: öyle bir yerdeyim ki...
bu konu iyi olmuş.Kaptan arkadaşımız "Invincible Lee Pyung Kang-Taming of the Heir" dizisini yarım bıraktığını bildirmiş.konu şuan çöpte.yayınlanan bölümlerin linkleride silinmiş sanırım.diziyi merak ediyorum başka bir arkadaş upload etse çok makbule geçer eminim benim gibi düşünen dizinin müptelaları da vardır
GüLBeŞeKeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.05.10, 19:04   #9
hayalperest_86
aktif üye
hayalperest_86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ERZURUM
bir dizi de ben söyleyim bari.smiling pasta denen diziyi çok beğendim ama sitede 5 veya 6 bölüm mevcut.hatta bir ara çok söyledim ama çevirmen arkadaş siteden ayrıldığı için yarım kaldığı söylenmişti.keşke tamamlansa izleyen herkesin sevdiği bir diziymiş.
hayalperest_86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.05.10, 20:28   #10
TukochiDota
MangaÇizer
aktif üye
TukochiDota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Ben de bir tane söylemek istiyorum Romantik Prenses ne zamandır bekliyorum ama 2 bölümcük

http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=4958&highlight=Romantic+Princessantic+Princess
TukochiDota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
bırakılmış, paylaşımlar, yarım