ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Uzakdoğu Divx Dizi Paylaşımları / Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? / 2011 / Hindistan
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 23.04.17, 22:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #561
SoLi_
yeni üye
SoLi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Teşekkür ederim.
SoLi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.05.17, 14:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #562
SoLi_
yeni üye
İZLEME LİSTEM
265.bölüm yok galiba. Birkaç kez denedim ama olmuyor.

Alt 09.05.17, 15:32   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #563
alias
yeni üye
alias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
SoLi_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
265.bölüm yok galiba. Birkaç kez denedim ama olmuyor.

MEGA

bu link çalışıyor, ben biraz önce indirdim, tekrar dene istersen
alias isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.05.17, 16:36   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #564
SoLi_
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Tekrar denedim ama olmuyor. Problem nedir anlayamadım. İlginiz için teşekkürler alias.

Alt 10.05.17, 15:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #565
Simran
aktif üye
Simran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
285'e kadar bölümler eklenmiştir. iyi seyirler
Simran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.06.17, 10:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #566
katharsis2014
aktif üye
katharsis2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Merhaba Simran kardeşim

Elinize, emeklerinize sağlık

Bölümleri 285'e kadar eklediğinizi yazmışsınız. Ama 398'e kadar Mega Linkler gözüküyor. Acaba o bölümler başka mı, yoksa sonuna kadar eklendi mi bölümler?

Bi de 251. Bölümden sonraki alt yazıları koydunuz mu alt yazı sitelerine? Hangi sitelere bakmamız gerektiğini bilmediğim için sormak istedim size...

Kolay gelsin çok size

Alıntı:
Simran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

katharsis2014 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.06.17, 17:32   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #567
Simran
aktif üye
Simran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
katharsis2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Simran kardeşim

Elinize, emeklerinize sağlık

Bölümleri 285'e kadar eklediğinizi yazmışsınız. Ama 398'e kadar Mega Linkler gözüküyor. Acaba o bölümler başka mı, yoksa sonuna kadar eklendi mi bölümler?

Bi de 251. Bölümden sonraki alt yazıları koydunuz mu alt yazı sitelerine? Hangi sitelere bakmamız gerektiğini bilmediğim için sormak istedim size...

Kolay gelsin çok size
Merhaba

Aslında kafanızın karışmasında haklısınız. Daha önceden 398'e kadar ekli linkler var eğer kırılmadılarsa. Ama aradaki fileserve linkleri kırıktı. Çeviri geldikçe onları yeniledim. Şu an eklediğim videolar ilk eklediklerimden farklı, daha güzel oldukları için megaları da yenileyerek gideceğim ama altyazıları içine koymadığım için böyle kafa karışılığı yarattı sanırım.

251'den sonrakileri henüz altyazı sitelerine eklemedim, bir süre de eklemeyeceğim. Şimdilik sonra eklemeyi düşünüyorum. İleride fikrim değişir mi bilmem ama değişmez de eklersem daha önce eklediğim altyazı sitelerinde bulabileceksiniz altyazıları.

Çok sağ olun. Umarım artık daha da uzamadan altyazı uğraşlarımız biter ve ekleyebiliriz bölümleri. Yıllardır çevirmen arkadaş çıktıkça uğraşıyorum çünkü
Simran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.06.17, 08:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #568
katharsis2014
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Tekrar Merhaba

Öncelikle her zaman ki nezaketiniz, anlayışınız ve detaylı yanıtınız için sonsuz teşekkürler

Anladım şimdi... 285'ten sonraki mega linki olan bölümler başka, önceki bölümler başka... Hiç sorun değil, bizler beklemeye devam ederiz. Sizler de bitirdikçe, hallettikçe yüklersiniz. Alt yazıları eğer söylediğiniz şekilde o sitelere yüklerseniz ya da başka bir formül bulursanız bizleri de buradan haberdar edersiniz zaten, biz de ona göre indiririz onları da. O sitelerin hangileri olduklarını da yazarsanız yüklediğiniz zaman çok sevinirim

Yaptığınız iş oldukça zor, fazlasıyla emek ve zaman isteyen bir iş olmasına rağmen senelerdir uğraşıyorsunuz. Allah sizin de, bu işe emek veren tüm arkadaşlarımızın da yardımcısı olsun, tüm emeklerinize sağlık, yüreklerinize sağlık... Tekrar tekrar çok teşekkürler Sevgiler, çok kolay gelsin size Simran kardeşim

Alıntı:
Merhaba

Aslında kafanızın karışmasında haklısınız. Daha önceden 398'e kadar ekli linkler var eğer kırılmadılarsa. Ama aradaki fileserve linkleri kırıktı. Çeviri geldikçe onları yeniledim. Şu an eklediğim videolar ilk eklediklerimden farklı, daha güzel oldukları için megaları da yenileyerek gideceğim ama altyazıları içine koymadığım için böyle kafa karışılığı yarattı sanırım.

251'den sonrakileri henüz altyazı sitelerine eklemedim, bir süre de eklemeyeceğim. Şimdilik sonra eklemeyi düşünüyorum. İleride fikrim değişir mi bilmem ama değişmez de eklersem daha önce eklediğim altyazı sitelerinde bulabileceksiniz altyazıları.

Çok sağ olun. Umarım artık daha da uzamadan altyazı uğraşlarımız biter ve ekleyebiliriz bölümleri. Yıllardır çevirmen arkadaş çıktıkça uğraşıyorum çünkü

Alt 05.06.17, 09:41   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #569
katharsis2014
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Simran kardeşim bu arada 265. Bölümün uzantısı mp4 değil. webm şeklinde bir uzantısı var. Diğerlerinden daha farklı bir uzantı olduğu için soruyorum. Özellikle bu bölümü bu şekilde mi yüklediniz acaba?

Alıntı:

Etiketler
ıss pyaar ko kya naam doon, ıss pyaar ko kya naam doon izle