ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu TV & Sinema Haberleri / Rain JTBC'nin Yeni Aksiyon Dizisine Başrol Oldu /// 13 Şubat 2018
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 14.02.18, 02:24   #11
sbiricigims
aktif üye
sbiricigims - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Fransa
Alıntı:
Jinseng Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ha Ji Won'un geçenlerde erkek kardeşi intihar etti o yüzden tüm proje ve etkinliklerini iptal etmiş dizi teklifi gitse bile kabul edeceğini sanmıyorum o yüzden.
Oha duymadım bunu. Daha geçen it's okay daddy's girl'u izledim orada oynuyordu araştırdım Ha Ji Won'un kardeşi de iyi oyuncuymuş dedim.. Neden intihar etmiş?

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (01:22--> 01:24) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

Alıntı:
nefartum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
umarım bu kadın olmaz kadının dizilerini izlemek ölüm gibi geliyor bana
Ben çok güzel buluyorum kendisini ayrıca Full house ve That winter the wind blows dizileri çok iyiydi bana göre
sbiricigims isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.02.18, 02:45   #12
Jinseng
Hyun Bin Sorumlusu
aktif üye
Jinseng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: from Kim Shin's land
Alıntı:
sbiricigims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Oha duymadım bunu. Daha geçen it's okay daddy's girl'u izledim orada oynuyordu araştırdım Ha Ji Won'un kardeşi de iyi oyuncuymuş dedim.. Neden intihar etmiş?
21 Ocaktı daha bir ay olmadı yani. Sürekli depresyon tedavisi görüyormuş ruhsal sıkıntıları vardı sanırım hatta durumunu iyileştirmek adına intihar etmeden önce oyuncu olarak geri dönüşü için hazırlanıyormuş.
Jinseng isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.02.18, 13:29   #13
nefartum
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: mars
Alıntı:
Jinseng Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ha Ji Won'un geçenlerde erkek kardeşi intihar etti o yüzden tüm proje ve etkinliklerini iptal etmiş dizi teklifi gitse bile kabul edeceğini sanmıyorum o yüzden.
evet ben de duymuştum ama unutmuşum elbette epey çalışacağını sanmıyorum kardeş acısı çekiyordur üzüldüm doğrusu

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (08:26--> 08:29) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

[/COLOR]
Ben çok güzel buluyorum kendisini ayrıca Full house ve That winter the wind blows dizileri çok iyiydi bana göre[/QUOTE]
ben iki dizisinden de zevk almamıştım. herkese göre değişir tabi
nefartum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.02.18, 04:41   #14
Zabu mafu
aktif üye
Zabu mafu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Takeru-Masato-Toma-Haruma
Aslında Rain'in Hwang Jung Eum'la kimyaları iyi tutardı gerçi yocayı hep romantik komedide izlediğim için aksiyonda nasıl olurdu diye düşündüm şimdi bi an. Konu biraz nasıl desem kendi halinde bunu parlatmak yönetmenin elinde iyi bir kurgu olmazsa dizi sıradanlaşabilir. İnş. Rain'in şansı döner diyelim
Haber için teşekkürler
Zabu mafu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.02.18, 15:44   #15
nazobuzo
aktif üye
nazobuzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Neverland
Gongvely ile bir daha mı görsek ne güzel olurdu
nazobuzo isimli Üye şimdilik offline konumundadır