ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > UZAKDOĞU SHOWLARI / KPOP Star: The Last Chance / 6.Sezon / 2016 / Güney Kore / TR Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 27.03.17, 00:54   #61
WMWM
aktif üye
WMWM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Isparta
Gizli Mesaj içeriği: 34.BÖLÜMDEN SPOİLER!:
Bu yarışmada kazanmaya sadece yetenek,şansın yetmeyeceğini ayrıca akıllı ve güçlü olmak gerektiğinin de kanıtı Boyfriend grubu.Youtubedan müzik dinlerken önceden sonuçlar hakkında biraz spoi yemiştim ama yine de son bölümleri izlemek keyifliydi.Jürinin en sona kalan stajyerlerden seçtiği 3 kişiden oluşan 2 grup belirlemesinde stajyerlerin birbirlerini rekabette kırıp geçirmesini zevkle izlemek yerine son 3'e kadar bu kişileri taşıma isteğinden kaynaklı diye tahmin ediyorum.Eğer ki Tatlı,canlandırıcı grup/güç ve karizmayı temsil eden gruplardan bir kaçı psikolojik baskı karşısında Ma Eun Jin'in başına geldiği gibi duygusal bir yıkım yaşamazsa...
Çeviri için SAltunbulak ;a paylaşım için zeyra88;e çok teşekkürler.

WMWM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seçenekler Arama

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 12:40.