ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Black / Güney Kore / 2017 / Güney Kore /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 13.11.17, 00:47   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #161
Ela_aer61M
Yeppudaa Paylaşım Ekibi
aktif üye
Ela_aer61M - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: .:: SONICé ::. <SHINHWA TChangjo>
Alıntı:
yadigar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benden önce başkası düşünsün
Çin semalarına bir gönderme zağar Kime nişanı taktıysa onun içi cızlasın diyorsun Fekat hadi bu sahnede kaza eseri bi dudak teması oldu ilerki bölümlerde 444 aşka gelip ortalığı yakmaya da kalkabilir neden olmasın

Ela_aer61M isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.11.17, 00:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #162
peyzajciseyma
aktif üye
peyzajciseyma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Bu ne biçim bi 9. bölümdü arkadaş yine beyinler off

Ne düşündüm biliyor musunuz? Dizi bitsin baştan başlayıp tekrar izleyelim
Sizce de daha iyi olmaz mı? Ama o zaman da birçok şeyi karıştıracağımız kesin, orası ayrı..

Neyse bu bölüm yine korku gerilim komedi ... ne ararsanız vardı
Benim dikkatimi çeken birkaç şey oldu:
1 o kapsül yüzünden, açılınca niye Ha Ram ölüyor kız zaten birkaç canını bu bölüm kaybetti.. 9 canlı mıdır nedir?

2 Ben biliyordum.. Adamın tipinde zaten meymenet yoktu.. Black'in üvey babasından bahsediyorum.. Ama ölüm meleği olacağı da aklıma gelmemişti açıkcası senaristi tebrik ediyorum

3 Kafama takılan bir husus vardı Bu Black'e kız "joon oppa" diyor. Diğerleri "Han Mo Gang" diyor.. Bağlantı yok ne alaka diyip duruyordum.. İşin rengi bölüm sonunda belli oldu bakalım 10.bölüm de neler olacak..

Ayy final yaklaştıkça sanki bir şeyler havada kalacak da ağzımız açık kalacağız, böyle bön bön bakacağız son sahnede diye korkmuyor değilim

çevirmelere kolay gelsin.. İyi çalışmalar

peyzajciseyma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.11.17, 02:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #163
yadigar
Song Il Gook Sorumlusu
aktif üye
yadigar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ANKARA
Alıntı:
Ela_aer61M Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çin semalarına bir gönderme zağar Kime nişanı taktıysa onun içi cızlasın diyorsun Fekat hadi bu sahnede kaza eseri bi dudak teması oldu ilerki bölümlerde 444 aşka gelip ortalığı yakmaya da kalkabilir neden olmasın
Yansın kavrulsunda onları görenlerin içi soğusun 😉
Aşka gelsinde nasıl kavuruyormuş görelim

yadigar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.11.17, 06:04   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #164
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
azby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
klasik, kızın/oğlanın diğerinin üstüne düşerek dudakların birbirine değmesinden daha aptalca bi kiss sahnesi olamaz diyordum. ama kore sektörü yeniliği ve kendini geliştirmeyi seviyor bu ara malum. daha da kötüsünü yapmayı başarmışlar. gerçekten tebrik ediyorum.
hiç yoktan iyidir diyip kendimi teselli ediyorum

Alıntı:
seven ny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet tahmin ettiğimiz gibi Joon ile dedektif aynı kişi değilmiş ,Joon dediğimiz gibi zaten küçükken ölmüş olmalı ,bilekliği de o çocuktan almış da takıyor.Hafıza kaybından tahmin etmiştik.
ben şoke oldum ya çünkü aynı kişi sanıyordum e diğer çocuğun adı moo chan noldu da bunlar yer değişti neler oluyor arkadaş

Alıntı:
Yasminay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her bölümü ayrı bir heyecan hiç sıkılmadan izliyorum bu bölüm yine bir sürü şey çıktı ortaya sigortacı masummuş, kızın joon oppası bizim dedektif değilmiş kızın kapsülü de başka bir ölüm meleğinin eline geçti artık ölümü mualla daha da heyecanlı oldu artık bizim kızı koruyup kollar black yanlız o doktor da ölüm meleği çıktı kötü olduğunu anlamıştım da ölüm meleği olacağı aklıma gelmemişti en çok ona şaşırdım
ters köşelerden ters köşe beğendik valla

Alıntı:
emine89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O 444'ün aradığı yardımcı ölüm meleği. Siyah giyiniyordu ve motosiklet vardı. Ben oradan onun olduğunu anladım...
bizimkinin aradığı ölüm meleği olduğunu sanmıyorum o tırsak bişeydi bu adam sayko sayko bakıyor

Alıntı:
azby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben ikna oldum. çünkü babası o kadar pislik ki, oğlu yapmış olmasa bu kdar üstünü kapamaya uğraşmazdı. hem leo yüzü parlayan birini gördüm dedi ya. oğlan da yüzüne spreyi sıktı odada. yani senarist baya açıkladı ayrıntıları.
aynen leoda o yüzden sigortacı sandı

Alıntı:

444 den ısınma turları dugun dugun

vaay havada aşk kokusu mu var ne

Alıntı:
Yasminay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
heran herşey olabilir bu dizide bi de joon un annesiyle dedektifin annesi aynı kişi çünkü çocuk küçükken annemin yanına seul a gidicem diye kadının yanına gidiyor aralarında nasıl bir ilişki var çözemedim kadın ikisinin de gerçek annesi değil mi ne joon o kıza abla diyor yani kızı tanıyor sonra kız kaset için dedektife yanaşıyor demek ki dedektif kızı tanımıyor ki inanıyor sonradan kimliğini öğreniyor dizi tam anlatılmaz yaşanır olmuş anlayabilene aşkolsun
ben hala anlamıyorum düşün yani

Alıntı:
Fekat hadi bu sahnede kaza eseri bi dudak teması oldu ilerki bölümlerde 444 aşka gelip ortalığı yakmaya da kalkabilir neden olmasın
kazara olan kissden bu kadar etkilendiyse aşık olduktan sonraki kissi gerçekten merak ediyorum

Alıntı:
Yansın kavrulsunda onları görenlerin içi soğusun ��
Aşka gelsinde nasıl kavuruyormuş görelim
ehh kazara da olsa ilk kissimiz geldi devamını bekleriz artık.

Bi de acaba ışınlanmanın tutukluk yapmasının nedeni kıza aşık olmasından dolayı mı çünkü o gözlüklü sayko bu kıza mı vuruldu falan dedi.Ayy acaba 10da sorularımız cevap bulur mu

ayy deliecem aboutdaniel; Fragile*; nerdesiniz kızlar

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.11.17, 21:31   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #165
yadigar
Song Il Gook Sorumlusu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Princess Yumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ehh kazara da olsa ilk kissimiz geldi devamını bekleriz artık.

Bi de acaba ışınlanmanın tutukluk yapmasının nedeni kıza aşık olmasından dolayı mı çünkü o gözlüklü sayko bu kıza mı vuruldu falan dedi.Ayy acaba 10da sorularımız cevap bulur mu
Kacıncı bölümdeydi hatırlamıyorum dizinin ilk bölümlerindeydi sanki 007 insanamı dönüşüyorsun ondan gecemez oldun diye bişiler söylemişti

Alt 14.11.17, 05:52   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #166
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Kacıncı bölümdeydi hatırlamıyorum dizinin ilk bölümlerindeydi sanki 007 insanamı dönüşüyorsun ondan gecemez oldun diye bişiler söylemişti
Kızla ilgili panik olduğu anda ışınlanamadı adam sonrasında ışınlandı dediğin gibi insana dönüşmeden olsa hiç ışınlanamazdı tabi başka bir durumda olursa bilemem

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.11.17, 17:04   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #167
emine89
Müzik Paylaşımcısı
aktif üye
emine89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: BLUE city

10.bölümü izledim ilginç bir bölümdü.416 o alışveriş merkezinde ölen çocuk çıktı.Aslında 444 de zamanında insanmış.Bedeni kayıpmış.

emine89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.11.17, 18:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #168
Wanderer
aktif üye
Wanderer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
10 bolum bence Joon oppası Black çıkacak dedektifte abisinin cesedini aramak için dedektif oldu yani Black şu an kardeşinin bedeninde benim teorim bu tabi hepsi yanlışta çıkabilir malum Black her bolum bombayı patlatıyor demekki joon oppasının yanındaki çocukta bizim dedektifmiş ya şok oldum yani zaten kız ziyarete geldiğinde küçükken çocuk sormuştu sen kimsin diye ordan bir bağlatı olacağını tahmin etmiştim
Wanderer isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 14.11.17, 21:05   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #169
emine89
Müzik Paylaşımcısı
aktif üye
emine89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: BLUE city
Alıntı:
Wanderer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
10 bolum bence Joon oppası Black çıkacak dedektifte abisinin cesedini aramak için dedektif oldu yani Black şu an kardeşinin bedeninde benim teorim bu tabi hepsi yanlışta çıkabilir malum Black her bolum bombayı patlatıyor
Ama çocuğa birisi çarpıp kaçmış.Annesi olay yerine gitti. Çocuğun cesedi vardı hatta bileklik kolundaydı.
emine89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.11.17, 23:19   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #170
yadigar
Song Il Gook Sorumlusu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Wanderer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
10 bolum bence Joon oppası Black çıkacak dedektifte abisinin cesedini aramak için dedektif oldu yani Black şu an kardeşinin bedeninde benim teorim bu tabi hepsi yanlışta çıkabilir malum Black her bolum bombayı patlatıyor demekki joon oppasının yanındaki çocukta bizim dedektifmiş ya şok oldum yani zaten kız ziyarete geldiğinde küçükken çocuk sormuştu sen kimsin diye ordan bir bağlatı olacağını tahmin etmiştim
Black kendi cesedini denizde araba içinde görmüştü denize düşünce [bu benmiyim nasıl öldüm demişti hatırlarsan
işler iycene karışmaya başladı.