ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Chicago Typewriter / 2017 / Güney Kore /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 27.08.17, 04:42   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #161
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
mel152 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bitirdim ve hala inanamıyorum. Sanırım izlediğim dizilerin en kalitelisiydi Vatan millet sevdalısı özgürlük savaşcısı Carpe-diem'i kolay kolay unutmayacagım
Dizinin unutulmaz aşıklarınıda unutma canım geçmişte kavuşamayıp günümüzde kavuşan bir çiftimiz var hayalet sağolsun

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.08.17, 04:51   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #162
mel152
aktif üye
mel152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: $JYJ$
# JYJ
#
Alıntı:
Princess Yumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dizinin unutulmaz aşıklarınıda unutma canım geçmişte kavuşamayıp günümüzde kavuşan bir çiftimiz var hayalet sağolsun
En büyük meselede oydu zaten. Özgürlük için bir an olsun tereddut etmemek icin asklarindan vazgectiler

mel152 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.08.17, 04:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #163
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
mel152 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
En büyük meselede oydu zaten. Özgürlük için bir an olsun tereddut etmemek icin asklarindan vazgectiler
Evet ya hele şu bir sonraki hayatımızda seni sevecem beni kadın olarak gör konuşmaları çok duygusaldı ama benim için en damar sahneler son iki bölümdür

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
gülizz