ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Deserving of the Name / Güney Kore / 2017 /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 19.09.17, 22:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #41
Ela_aer61M
Yeppudaa Paylaşım Ekibi
aktif üye
Ela_aer61M - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: .:: SONICé ::. <SHINHWA TChangjo>
Alıntı:
katre28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu konuyu bir ara deşelim derinine inelim ??
ne demek efem tabimsi sizinle iner çıkarım noproblema
Gizli Mesaj içeriği: onilne gif ::
beybe direk online gif yapıcılar var ekliyorsun tarayıcına online yan sekmede videonu açıyorsun istediğin yerden startlıyon istediğin yerden de finishliyon

12. bölüm izlemesindeyim efem fekat mutfak - pc başı arası bu izleyiş saat kaçı bulur bilemiyore
izlerken bi yandan gif neyin yapıp ekliyorum artık girer çıkar editlerim mesajı emeği geçenlerin klavyesine kuvvet
Alıntı:
namçalar aranıyor the wanted plisss
ben makus talihime küseli çok oldu bi zahmet o arasın bulsun

geçen bölüm sonu eyvah hatun geçmişşte kaldı nolcek şimdi dedimdi zira bu bölümde şakdadanak geri getirdiler bi boşa git gel oldu gibi gibi geldi bana ,
Heo Im tarihi kıyafetler içinde daha hoş görünüyor günümüz modasından geri kalsın bi zahmet

amanın hatununa da kıyamazmış

uzun süredir böyle hareketlerle karşılaşmayınca önce bi garipsiyor insan sonra bi ağzı yaydır ooooyyy vayyy
peki aşk neydi onun için endişenin dibine vurmaktı hı hııııı (hakikat!.. nihai son pışt looooooo )

Gizli Mesaj içeriği: çok da cılkını çıkarmayın anladık yanıştınız birbirine:

Gizli Mesaj içeriği: öhöm öhöm:

Ela_aer61M isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.09.17, 23:51   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #42
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
firari_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
firari_x isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Evvet efenimm bi hayli rötarlı da olsa izledim yeni bölümleri deymeyin keyfime

12. bölüm çok güzeldi ateş bacayı fena sardı

Her ne kadar finale dair nahoş imalar olsa da en azından bu bölümün tadını çıkarıp sonu düşünmemekte fayda var
Alıntı:
di mi ama bidam kılıklı bir seyle gelsin tadında yenmesin dedim keşke sadece komedisini isteseymişim dramıda peşindne sürükledi hergele
aynen katrem eksik istemişiz bi dahakine tam liste yaparız
Alıntı:
bana göre öyle zira ilk gördüğünde dr çok şaşırmıştı o igne kutusu diye
12. bölümü izledim hala emin olamadım içimden bi ses iğne kutusu kendisi seçiyor diyor kamyon çarparken, kendilerini pat diye kutu elinde ve geçmişte bulduklarına göre kutu seçiyor olmalı
Alıntı:
ve bu haller hayvan gibi yakışıyodu yad edelim dedim kızçeyi
Hayvan severiz vesselam
Alıntı:
kısa sürmese diyerek umutlaımı bağladım bakalım
ve bölümden en bi keyif aldığım karelerden birini demeden geçmeyeyim ... her kısa boylunun içgüdüsel yaklaşımları )) izleyenler anladı bakınızasansörrrrr n
12. bölüm güzeldi neyseki çok uzatmadılar dramı darısı kalan bölümlerin başına

Karşıda rakip varsa boydan önemlisi yoktur
Alıntı:
1Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
acaba adam gelecekte öldü de geçmişe mi geldi diye düşünüyorum hala , o adam kim kim
12. bölümde bileklerini kesip geçmişe gittiğini söyledi, dönmesi de muhtemelen ölümle olmuştur
Alıntı:
Ela_aer61M Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
neşeli sahnelerden kareler seçtim efem
Güzel sahnelerdi, 11. bölümde bu sahnelerde olmasaydı gözler ağlamaktan helak olacaktı
Alıntı:
yagmur6767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu ikisinin nasıl bir bağı var cidden merak ediyorum.
Neden o doktor hanım yani kaderi?
İlerleyen bölümlerde öğreniriz umarım soru işaretleriyle bitirmezler diziyi
Alıntı:
Ellerinizi sağlık hanımlar. Harikasınız.
Afiyet olsun efenim daha sık bekleriz spoya
Alıntı:
Şu nuna diye dolaşan çocuğu alın diziden ya valla Bir işe yaramıyor zira, tabii hayat kurtarıyor o ayrı. CY'un etrafında dolaşmasın yeter. Hemşirelerden birini yamayın çocuğa
Aynen hiç bi işe yaramıyor kötü de değil çocuk etkisiz eleman resmen
Yalnız merak ettiğim 12. bölümde hatuna HI geri dönecek dedi nerden öğrendi dedesi mi söyledi, blöf yapıyor gibi değildi
Alıntı:
Hadi şu diziyi 30 bölüm falan yapın
30 değilse de bi 20 bölüm olsa fena olmazmış
gerçi tvN dizileri son dönemde 70' civarında normalden biraz uzun ama 20 bölüm olsaymış tadından yenmezmiş
Alıntı:
Heo Im den canım kılıç şiş çekti stil nameler
Çok ağır konuştu bee sonuna kadar da haklıydı her ne kadar planladığı olmasa kızı geleceğe götüremese de en azından içindekileri söyledi umarım gelecekte kendine yol, su, sopa olarak dönmez
Alıntı:
1Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Heo Im ve kızımızın kimyalarına bayılıyorum gerçekten müthiş uyum
Geçmişte kız başka şansı olmadığı içindir sanırım oğlumuzdan başka bişeye bakamıyor haliyle daha iyi anlıyor eee bide şu var, ne demiş atalar "herkes kendi çöplüğünde" yani HI geçmişte çok daha kendine güvenen bi halle kızımızın önünde olduğu için dayanamıyor hatun kapılıyor
Alıntı:
Heo Im tarihi kıyafetler içinde daha hoş görünüyor günümüz modasından geri kalsın bi zahmet
Tarihi kıyafetlerde çok zayıf görünmüyor ama günümüz kıyafetleriyle, nasıl bir zayıflıktır o eve alıp besleme hissi uyandırıyor insanda

Yine en güzel sahneleri seçmişsin elam, eline sağlık

Konu firari_x tarafından (22.09.17 Saat 05:21 ) değiştirilmiştir.
firari_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.09.17, 00:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #43
yagmur6767
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
yagmur6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İnstagram; yagmuryildirim1467
yagmur6767 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
firari_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlerleyen bölümlerde öğreniriz umarım soru işaretleriyle bitirmezler diziyi
Ya ya ben boşuna kafa yormamışım, var bir çapan oğlu bu işte demiştim
HJ da günümüze gelmiş vakti zamanında Anlamadığım Müdür Ma ile ne gibi bir ilişkisi var? Yoksa o da mı HI gibi hataya düştü?

Ayrıca BT çok tatlı değil miydi ya şu yaşlı adamın evine gittiğinde Çok eğlendim. Artık gerçek yüzünü günümüzde de ortaya çıkarır oldu. Para pul olsa ne yazar yanımda sevdiğim olmadıktan sonra demeye başladı adamım

Kızçemizin evine de dedesinin hastalığını iyileştirmek için gitmediyse ben de tarihi dizi izlemeyeyim daha fazla... Eminim yani bundan. (Tabii kızla daha yakın olacak köftehor )

12.bölümde değinecek çok nokta var...
Alıntı:
HI geri dönecek dedi nerden öğrendi dedesi mi söyledi, blöf yapıyor gibi değildi
Gerçek kimliğini biliyor firarim, netten araştırmıştır geçmişte neler yaptığını. Ona göre de lafı sokuşturdu aklı sıra. Sonrasında kızçemizde internetten araştırıp üzüldü ya zaten. Kesin kızçemiz bundan sonra soğuk davranmaya çalışacak. Ama kızçemizin tabiriyle HI ona sakız gibi yapışacak
Bundan sonra kaçan kovalanır taktiğini göreceğiz gibi.

Alıntı:
Tarihi kıyafetlerde çok zayıf görünmüyor ama günümüz kıyafetleriyle, nasıl bir zayıflıktır o eve alıp besleme hissi uyandırıyor insanda
sanki o adam bu adam değilmiş gibi değil mi bir kıyafet insanı bu kadar mı değiştirir
Alıntı:
öhöm öhöm
Vuu yidin bitirdin gızı vicdansız.
Alıntı:
gerçi tvN dizileri son dönemde 70' civarında normalden biraz uzun ama 20 bölüm olsaymış tadından yenmezmiş
Umarım diziyi pat diye bitirmezler ya

Akupunktur noktalarını sayarken BT aşırı sevimliydi, havalıydı, bilgeydi.
Hele bu noktayı her gördüğümde böyle hissedeceğim sanırım demesi Karşısındaki adam da tırstı aahhahaah

yagmur6767 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.09.17, 01:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #44
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
firari_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
firari_x isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
HJ da günümüze gelmiş vakti zamanında Anlamadığım Müdür Ma ile ne gibi bir ilişkisi var? Yoksa o da mı HI gibi hataya düştü?

Ayrıca BT çok tatlı değil miydi ya şu yaşlı adamın evine gittiğinde
Müdür Ma bi kızçemizin dedesiyle arkadaşmış o şekilde tanımış aynı HI olduğu gibi kullanıp çok para kazanmış sırtından benim anladığım bu tabii HJ demişti yolumu kaybetmiştim diye o da para hırsına büründüyse çok iyi anlaşmışlardır bi süre
Alıntı:
Para pul olsa ne yazar yanımda sevdiğim olmadıktan sonra demeye başladı adamım
Aşk gözü kör edince geriye kalan herşey fasa fiso
Alıntı:
Gerçek kimliğini biliyor firarim, netten araştırmıştır geçmişte neler yaptığını. Ona göre de lafı sokuşturdu aklı sıra. Sonrasında kızçemizde internetten araştırıp üzüldü ya zaten. Kesin kızçemiz bundan sonra soğuk davranmaya çalışacak. Ama kızçemizin tabiriyle HI ona sakız gibi yapışacak
Tamam biliyorlar öğrendiler saray doktoru dedi o gereksiz arkadaş ancak zaman yolculuğu dizilerinden bunca zamandır öğrendiğimize göre geçmiş değişebiliyor kalmaya karar verirs adı sanı olmayan bi halk doktoru olarak kalır kayıtlar değişir
Tabii kendi istediğine kalırsa imalar geri döneceği yönünde
Alıntı:
sanki o adam bu adam değilmiş gibi değil mi bir kıyafet insanı bu kadar mı değiştirir
Aynen yaa çok değişiyor tarihi kıyafetlerin biraz bol olmasından bize daha güzel görünüyor zannımca günümüz kıyafetleri zayıflığını ortaya çıkarıyor
Alıntı:
Vuu yidin bitirdin gızı vicdansız.
Cıks kız oğlanı yidi nappun yoca
Alıntı:
Umarım diziyi pat diye bitirmezler ya
Umarım ucu açık bitmez, Kore dizisi söz konusu olunca her şey mümkün
Alıntı:
Akupunktur noktalarını sayarken BT aşırı sevimliydi, havalıydı, bilgeydi.
Hele bu noktayı her gördüğümde böyle hissedeceğim sanırım demesi

Bi kaza çıkacak diye korktum

firari_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.09.17, 21:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #45
Fragile*
aktif üye
Fragile* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bosnia ♥
İlk önce yorumuma, Heo Im'in imaj değişikliği ile başlamak istiyorum.
Ya neden bıyığını ve sakalını kestiniz bu adamın? Siz manyak mısınız? Adamı karizmatik yapan her şeyi almışsınız elinden, olmadı bu, hiç olmadı.. Ben şahsen hiç beğenmedim bu halini ya, bi' türlü alışamadım.. Neyse ki, gülüşü güzel adamın. ;D
Hele ki şu şapşal gülmesi yok mu ya, insanı neşelendiren türden yeminle. ;D
Kıza gelince, ilk önce bayağı gıcık bulmuştum sonra bayağı sempatik gelmeye başladı ya. Hele ki Heo Im'in etrafındayken. ;D
Heo Im'in bu soğuk halini gerçekten hiç sevmedim. Tamam, kötü bi' olay yaşamış olabilir ama Yeon-Kyung'un suçu ne evladım? Onun yüzünden mi oldu olaylar? Hatun yardım etmeye çalıştıkça, bu daha fena davrannıyor kıza karşı. Valla hiç beğenmedim, çok pis gıcık oldum diyebilirim. O şapşal gülüşüne alışınca tabii, bi' garip geldi. ;D
Şu halmoniye bayılan bi' ben miyim? Shopping King Louie dizisinde de çok sevmiştim, tam bi' tonton halmoni ya, çok şeker. Valla bölüm bayağı hüzünlü başladı. İyice drama bağladılar ya. Gelelim şu şirin kızçemizde ( Evet, doğru ilk başta bayağı gıcık olmuştum o şımarık davranışlarına ve tabii olayların hep onun etrafında dönmesine ama sonra kanım bayağı ısındı ya. Davranışları değişti, şipşirin bi' kız oldu valla.) Hatta, ikisinin arasını yapan da bu tatlı kızcemizdi, o olmasaydı bi cacık olmazdı bunlardan. Ölmeyeydi, iyiydi ya. Valla çok üzüldüm. Bayağı hüzünlüydü hatta sahne. İkisinin de ağlaması çok fenaydı.. Alışmışlardı tabii, bayağı zor oldu onlar için. Niye öldürdün senarist, anlatsana biraz?
11.bölüm hem hüzünlü, hem şirindi.. Bu minnaklar çok şekerdi mesela, ikisinin yakınlaşmasına neden oldu. Bu bölümde ikisi de birbirinden hoşlanmaya başladıklarını anladılar sanırım.. Ama sonu..Allahım, krala gıcık oldum yahu. Sen nasıl bi' adamsın. İğrenç. Sonunu Romeo ve Juliet'e benzeten bi' ben miyim? ;D
Şimdi ise 12.bölümün güzel mi güzel bölümüne geçelim. Sonunda gözümüz romantik sahneler gördü çok şüküüüüüüüüür! ;D
Sevdiğine ulaşabilmek için, acı çekse bile kendini öldürüp ona koşan bi' adet Heo Im. Anam sen ne şekersin öyle ya. Yerim. ^^

Alıntı:
Allahım, şu şekerliğe geliniz, lütfen.. Ne kadar saf, ne kadar temiz bunun aşkı ya. Bayıldım, bayıldım.

Hele şurdaki tepkisi;

Ve kiss..

Wuuuhuuu.. Sen nasıl kissin? Valla drama dizilerinin en güzel kisslerinden biri ilan ediyorum. Süpperdi. ;P

Fragile* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.09.17, 00:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #46
Ela_aer61M
Yeppudaa Paylaşım Ekibi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
her ne kadar planladığı olmasa kızı geleceğe götüremese de en azından içindekileri söyledi
herkesin geçmişte bir rolü olması da güzel benim favorim açık ara farkla "itman"
Alıntı:
Çok ağır konuştu bee umarım gelecekte kendine yol, su, sopa olarak dönmez
yol su sopayı aratır vaziyette her bölüm öl diril derken cılız bünyesi buna ne kadar daha dayanacak meraktayım
Alıntı:
en güzel sahneleri seçmişsin elam, eline sağlık
ne demek efenim asıl dizide emeği geçen sizlerin emeğine klavyesine sağlık
Alıntı:
Vuu yidin bitirdin gızı vicdansız
yedi yedi ama sanki sofradan aç kalkmış gibi hatunun dibinden de ayrılamıyor
Alıntı:
Fragile* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sen nasıl kissin? Valla drama dizilerinin en güzel kisslerinden biri ilan ediyorum.
bana göre de öyle, malum genelde iki dudak teması hayde yallah montaja misali olanlara fark atmış (örnek: ji jin hee ve kim hyun joo'nun I Have a Loverdaki kiss sahneleri de kiss gibi kiss dedirten cinstendi )
kız başlangıca göre evet iyi ama oyunculuk konusunda bi ilerleme görmüyorum, sadece hikayenin ilerleyişiyle birlikte buzdolabı hatunumuz Heo Im 'in şebeklikleri ile yumuşadı e bize de bu hareketler tatlı geliyor diyelim en azından benim için öyle

Alt 24.09.17, 01:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #47
Fragile*
aktif üye
Fragile* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bosnia ♥
Alıntı:
(örnek: ji jin hee ve kim hyun joo'nun I Have a Loverdaki kiss sahneleri de kiss gibi kiss dedirten cinstendi
Another Miss Oh dizisindeki kiss sahnesini kimse geçemez sanırım.. Kiss ki, ne kiss..

Alıntı:
kız başlangıca göre evet iyi ama oyunculuk konusunda bi ilerleme görmüyorum, sadece hikayenin ilerleyişiyle birlikte buzdolabı hatunumuz Heo Im 'in şebeklikleri ile yumuşadı e bize de bu hareketler tatlı geliyor diyelim en azından benim için öyle
Valla bu hatunu ilk defa izliyorum, o yüzden oyunculuğunu beğendim diyebilirim. Evet, başta gerçekten buzdolabı gibiydi. Mimik falan hiç yoktu, robot gibi takılıyordu resmen. Hatta sırf onun için vazgeçecektim diziyi izlemekten, o derece.. Sonra dediğin gibi Heo Im'in yanında dolaşa dolaşa böyle bi' yumuşadı, mimikleri belirginleşti. Bayağı şeker oldu ya. Hatta ''Vay be, gülmeyi de biliyor.'' dedim. ;D

Fragile* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.09.17, 23:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #48
ayanatsume
aktif üye
ayanatsume - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
13. Bölüm

Bu kadar şapşik ve tatlı bir şey olamaz yaa Acayip güldüm bu sahnelerde Ayrıca ilerleyen dakikalarda 'Chocaa' ile olan sahneleri de gözlerimden kalpler fışkırarak izledim acayip tatlılardı

ayanatsume isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.09.17, 23:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #49
Ela_aer61M
Yeppudaa Paylaşım Ekibi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Heyoo
emeği geçen herkese teşekkürler
Heo Imden Goodmorning Kiss

Alıntı:
Fragile* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Another Miss Oh dizisindeki kiss sahnesini kimse geçemez sanırım.. Kiss ki, ne kiss..
dizide Ericin extra efor sarfetmesine gerek yoktu zira hatun gelişine daldı da diyebiliriz
(Seo Hyun Jin diziyi aldı yürüdü orası kesin)

Gizli Mesaj içeriği: ***:

harbiden neden ola ki

Alt 04.10.17, 04:41   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #50
Ela_aer61M
Yeppudaa Paylaşım Ekibi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Gece körü sposu

Bir dizi daha nihayete erdi Emeği geçen herkese teşekkürler
Gizli Mesaj içeriği: finalden kareler: