ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Jeong Do Jeon / Güney Kore / 2014 /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 04.10.17, 22:19   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #131
smyye.95
aktif üye
smyye.95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Alıntı:
yagmur6767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence bu dizi SFD'den daha çok gerçekliğe dayanıyor. Tabii dizide de geçtiği gibi tarihi geçmişte başa geçenler kaleme alıyordu, istediği yerleri değiştirebiliyorlardı. Bu sebeple ne kadar doğru emin olamayız.
Nasıl anlatılırsa öyle görürsün tarihi. TWDR'da da devlete ihanet girişiminde bulunan bir topluluk olarak lanse edildi Minbon. Cemiyet haliyle sadece devrimci gözüyle bakılmayacak, fikir altyapısının daha belirgin bir teşkilat olduğu aşikâr Minbon'un. SFD'da Bang Won'cu olduğum için çok fazla tarafsız bakamadım olaylara ama gerçekten tanımayı çok istediğim, merak ettiğim bir kişilik Jeong Do Jeon. Dizi kalitesi açısından da önerdiysen muhakkak izleyeceğim. Şu an izlediğim tarihi diziden sonra.

50 bölümü çevirmek hiç kolay olmamıştır. Eline sağlık..
smyye.95 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.10.17, 22:22   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #132
yagmur6767
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
yagmur6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İnstagram; yagmuryildirim1467
yagmur6767 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
smyye.95 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Jeong Do Jeon. Dizi kalitesi açısından da önerdiysen muhakkak izleyeceğim. Şu an izlediğim tarihi diziden sonra.
Ne izliyorsun canım?
Öneriyorum kesinlikle Hele benim gibi tarihi seviyorsan.
Sambong'u daha iyi anlayacağını düşünüyorum. Çok teşekkür ederim canım, keyifle izlersin umarım

yagmur6767 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.10.17, 22:29   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #133
smyye.95
aktif üye
smyye.95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Alıntı:
yagmur6767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne izliyorsun canım?
Öneriyorum kesinlikle Hele benim gibi tarihi seviyorsan.
Sambong'u daha iyi anlayacağını düşünüyorum. Çok teşekkür ederim canım, keyifle izlersin umarım
Sabah ne izlesem diye dizi arayışındaydım. Jeong Do Jeon'u da o yüzden sordum. Sonra birden kendimi Queen Seon Deok'u izlerken buldum. Sen izlemişsindir muhtemel. Dublaj diye hep erteliyordum. Bir ucundan bakayım, dedim. Alıştım şu an sanırım dublaja.

Ben de tekrar teşekkür ederim canım. Hiçbir dizi tarihi dizi kadar keyif vermiyor bana. Bunu bu yaz daha iyi anladım.
smyye.95 isimli Üye şimdilik offline konumundadır