ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Jugglers / Güney Kore / 2017 /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 15.01.18, 05:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #41
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
aboutdaniel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayrılmalıları gerçekten çok saçma olur , hadi diyelim ayrıldılar finale az kaldı zaten durumları nasıl toparlayacak, bencede ayrılmazlar.
Bencede canım bu arada sana bir spoi veriyim bu hafta seninkiyle benimkini çok şapşik bir halde görecen hazırlıklı ol

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.01.18, 22:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #42
nian
aktif üye
İZLEME LİSTEM
13.bölümde yoon yi'nin patronuyla beraber olduğunu öğrendiklerindeki sahnede sabonnimin elini itmesine üzüldüm, adama keşke öyle tepki vermeseydi.sabonnim pek takılmadı kız gerçekten çok içli içli ağlıyordu çünkü.
çıkma mevzunun niye bu kadar büyüdüğünü anlamadım muhtemelen iş ahlakı açısından bakıyorlar.

sabonnim sevdiceğinden ayrı kalamıyor, gece gece kalkıp gelmiş ma bo na ne utanmaz ya hala kızın yüzüne rahatça bakıyor gerçi kızın arkadaşını düşündüğü belli sonunda bay cha'ya kazık atabilir.bay cho'yu kötü olsa da seviyorum, asansörde chi won ile çok tatlılardı. tae yi'yi sabonnimin kullanıp atma sahnesine bayıldım tam enişte-kayınço oldu bunlar departmanın çiftimize destek vermesi çok güzeldi, ilk fırsatta rakunu sormalarına ne demeli

nian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.01.18, 05:40   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #43
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
nian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
13.bölümde yoon yi'nin patronuyla beraber olduğunu öğrendiklerindeki sahnede sabonnimin elini itmesine üzüldüm, adama keşke öyle tepki vermeseydi.sabonnim pek takılmadı kız gerçekten çok içli içli ağlıyordu çünkü.
Olayın şokundandır o ama sabonnim takmadı

Alıntı:
çıkma mevzunun niye bu kadar büyüdüğünü anlamadım muhtemelen iş ahlakı açısından bakıyorlar.
aynen öyle ama ne güzel kızın elini tutup göstere göstere girdi

Alıntı:
sabonnim sevdiceğinden ayrı kalamıyor, gece gece kalkıp gelmiş
aşık adamın hali başka

Alıntı:
tae yi'yi sabonnimin kullanıp atma sahnesine bayıldım tam enişte-kayınço oldu bunlar
evet ya

Bi de bizim sabonnim benim minnoşun evine yerleşti minnoşumun kuralları yıktı beni

Ama tabi Wang Bi ile ilgili gerçeği öğrenidğinde gene üzüldü benimki yaw

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır