ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu Magazin Haberleri / Junho “Just Between Lovers” Hakkında Konuştu ///9 Ocak 2017
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 09.01.18, 14:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
mari_kim
Lee Dong Wook & Sistar Sorumlusu
Y.H.A & Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
mari_kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: WooKi - Dan <3

2 PM'den Junho son dönemde yer aldığı dizisindeki oyunculuğu ile ilgili konuştu.
Gözleri çok küçük olduğundan duyguları ifade etmesinin zor olduğunu söyleyen Junho; "Sestonu gibi önemli noktaların tek başına ayarlanabilecek şeyler olduğunu sanmıyorum. Yönetmen ya da aydınlatma ekibi için bunları ustaca tasvir etmek çok önemli. Başlangıçta her şey daha zordu. Bakışlarımı fazla düşürmemem gerektiğini düşünmüştüm. Gözlerim küçük olunca gerçekten nasıl duygu geçireceğim üzerine çok düşünmüştüm." dedi.
Junho dizide başına gelmeyenin kalmadığı Kang Doo karakteri için de şunları söyledi: "Özel hayatımda kavgam ya da bir kaza geçirmişliğim yok. O yüzden bacağı kırılan, içi buruk bir karakteri canlandırmak, o karakterin hissettiklerini anlamak benim için pek kolay değil. Umarım Kang Doo'nun acılarından sıyrılışını izleyip herkes daha iyi olur."

Kaynak: soompi

Çeviri: mari_kim

Alıntı yapıyorsanız yeppudaa.com'dan olduğunu belirtiniz!

Bizi Twitterdan takip için:
http://twitter.com/YeppudaaHaber

mari_kim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.01.18, 15:47   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
Araştırmacı Kişilik
aktif üye
seven ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Gözleri bir de bu saçıyla aynı Raine benziyor.Chief Kim deki saç şekliyle tamamen farklı biri.Oyunculuğu iyi de dizi bana çok boğucu geliyor.

seven ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.18, 02:31   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
ilkimm
aktif üye
ilkimm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İSTANBUL
Dizideki karakteri bana Nice Guy'daki Son Jong Ki'yi hatırlatıyor. Genç oyuncu rolünü hakkıyla yerine getiriyor. Başarılarının devamını dilerim
ilkimm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.18, 15:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
Wanderer
aktif üye
Wanderer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Alıntı:
ilkimm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dizideki karakteri bana Nice Guy'daki Son Jong Ki'yi hatırlatıyor. Genç oyuncu rolünü hakkıyla yerine getiriyor. Başarılarının devamını dilerim
Benimde aklıma Kang Ma Ru gelmişti sonra baktım yönetmen Nice Guy'ın yönetmeniymiş ben diziyi ve tarzını sevdim bu saç modelini sevmem ama yakıştırdığım iki oyuncu var biri JunHo diğeride Kim Young Kwang oda D-day'de bu tarzı iyi taşıdığını düşünüyorum
Wanderer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.18, 16:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
ayşenur05
aktif üye
ayşenur05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

Ay takmışlar çocuğun gözlerine ya

Empoze etmişler resmen kompleks yapmış...

Şarkıcılıktan oyunculuğa geçen birine göre öyle güzel oynuyor ki, sesini, bakışlarını, reflekslerini, mimiklerini öyle güzel kullanıyor ki takdir etmemek elde değil.
2PM Junho'yu tanımayan biri olarak kesinlikle çok başarılı bulduğumu söylemem lazım. Yemişim Kore'nin büyük göz takıntısını... Ayrıca gülünce gözleri çok şeker oluyor

Karakteri kendisinden çok farklı olmasına rağmen öyle güzel çıkartmış ki, inandırıcılığı çok yüksek bir karakter Gang Doo

Kendisi de bir röportajında söylemişti, dizinin çekimleri daha çok film gibi diye. Kesinlikle katılıyorum.
Sinematografisi, müzikleri, diyalogları, hikayeleri...
Çok dolu ve gerçekten çok "güzel" bir dizi, oyunculuktaki seviyesini kesinlikle yükseltmiş bu diziyle

ayşenur05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.18, 19:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
ilkimm
aktif üye
ilkimm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İSTANBUL
Alıntı:
Wanderer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benimde aklıma Kang Ma Ru gelmişti sonra baktım yönetmen Nice Guy'ın yönetmeniymiş ben diziyi ve tarzını sevdim bu saç modelini sevmem ama yakıştırdığım iki oyuncu var biri JunHo diğeride Kim Young Kwang oda D-day'de bu tarzı iyi taşıdığını düşünüyorum
Aaa sen de benzetmişsin.. Ben de saç stilini beğenmezsem de karakterine ve tipine uymuş.
ilkimm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.01.18, 12:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
aylaadlig
aktif üye
aylaadlig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Bir de büyük gözleri olsaydı kim nasıl olurdu zaten oyunculuk süper yakışıklılık ona göre daha ne olsun . Bence Kim Myung Soo nun geçen seneki dizideki halie benziyor.
aylaadlig isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.01.18, 02:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
missing rose
aktif üye
missing rose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Hul gözlerin küçükse ne olmuş Jun Ho shi resmen kendimi diri diri acılara gömdüm modundasın senelik duygu yoğunluğumu bir bölümde geriye dönüş sahneleri ile yaşadım. @ilkimm
Alıntı:
Dizideki karakteri bana Nice Guy'daki Son Jong Ki'yi hatırlatıyor.
@Wanderer
Alıntı:
Benimde aklıma Kang Ma Ru gelmişti sonra baktım yönetmen Nice Guy'ın yönetmeniymiş
ben de tam aynı şeyi geçirmiştim ne kadar Kan Ma Ru bir karakter diye o da çok duygusal ve dokunaklı idi.
missing rose isimli Üye şimdilik offline konumundadır