ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > EN İYİ DİZİ - FİLM YORUMLARI (*) / En İyi Romantik-Komedi Dizi Yorumları BURADADIR.!!!

Seçenekler Arama
Alt 05.12.15, 15:21   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #121
ayşegül akkş
aktif üye
ayşegül akkş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: gönlümün olduğu yer mi kaldığım yer mi?
Bu ikili ne kadar da yakışmışlar birbirlerine. dizinin konusu, kadrosu her şeyi eğlenceli. 6 bölümü tek solukta izledim fakat diğer bölümleri beklemek çok sıkıcı ne olacak diye insan meraktan çatlıyo. so jı sub yine her zamanki karizmasıyla diziyi götürürken, shin min ah tatlılığı ve sempatikliğiyle süslemiş diziyi. zaman kaybı olmayacak bir dizi olarak görünüyor.
çevirmenlere teşekkür ederim. emeklerine sağlık

bahsi geçen dizi: Oh My Venus / 2015 / Güney Kore / Online Dizi İzle - Sayfa 9 - Yeppudaa

Konu yagmur6767 tarafından (16.12.15 Saat 01:38 ) değiştirilmiştir.
ayşegül akkş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.01.16, 19:46   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #122
mercin
aktif üye
mercin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Rize/Ankara

Sonunda dizimiz bitti . Bittiği için üzgünüm ama mutlu son ile bittiği için de çok sevindim. Bir Secret Garden gibiydi. Yalnız çok entrika olmadan dolu dolu komedi izledim.
Ah Ah bulamadık şöyle bir şekşi biri. Neyse öncelikle hepsini bir araya getirdikleri için yönetmen senarist hepsine öpücüklerimi gönderiyorum. Şüphesiz çok tatlı çiftlerimizi izledik. So ji sub = romantik, seksi , karizma , oyunculuk desem yeridir.Sekreterle olan yakınlığına da bayılıyordum. Dizi boyunca Shin Min A 'ın gamzelerini yerim diye diye öldüm bitti. Çok tatlı ya Maşallah ona Henry sen tüm dizilerde oynasan da gülmekten yerlere yatsak . Ya o yaşta nasıl bu kadar şeker olursun. Keşke ona da bir kız bulsaydılar .Sung Hoon bu sene şüphesiz en iyi aktörlerden peş peşe dizi çekmeye devam ediyor. Kendini çok geliştirdi. Dizide kızla birliktede çok iyiydiler. Tabi kız biraz yapışkan çıktı ama neyse bende olsam bende yapışırım . Jung Gyu-Woon devam sana bu rol yapıştı. Ama çok göremedik ben yinede seviyorum. Daha da yazardım ama spoiler vermek istemiyorum . İzleyin izlettirin
Son olarak da buradan So ji sub hayranlarına helal olsun diyorum bu adamı sevmeye devam edelim .
Çeviri için çokkk teşekkürler

bahsi geçen dizi: Oh My Venus / 2015 / Güney Kore / Online Dizi İzle - Yeppudaa

Konu yagmur6767 tarafından (13.01.16 Saat 01:02 ) değiştirilmiştir.
mercin isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 20.03.16, 00:17   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #123
mislişah
aktif üye
mislişah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Dizi şimdilik çok sürükleyici gidiyor. Herşeyiyle güzel. Sıkılmadan oldukça keyifli bir şekilde seyrettiğim, oyuncuları ve konusuyla beğendiğim dizilerden biri oldu.
Bu arada aşk hafife alınırmı hiç ? Evdeki hesap çarşıya uymuyor ve ava giden avlanıyor.
Oldukça keyifli dizi son 6 bölüm kaldı bakalım neler olacak.
Kendi türünde bence başarılı olan bu diziyi seyretmenizi tavsiye ediyorum. Sıkılmadan, seyredebileceğiniz, gülüp, birazda yer yer hüzünleneceğiniz romantik-komedi tarzında hoş bir dizi.
Ayrıca her bölümde ayrı bir psikolojik rahatsızlıktan bahsediliyor. Bu da bilgi yönüyle dizinin size getirisi oluyor
Ben bu diziyi beğendim ve sonununda beni hayal kırıklığına uğratmayacağını düşünerek bu diziye 9 puan veriyorum.
Bu güzel dizinin çevirisi ve paylaşımı için teşekkürler arkadaşlar. Ellerinize sağlık.

Bahsi geçen dizi: Madame Antoine / 2016 / Güney Kore / Online Dizi İzle - Yeppudaa
mislişah isimli Üye şimdilik offline konumundadır