ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Black / Güney Kore / 2017 / Güney Kore /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 03.11.17, 11:04   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #51
Wanderer
aktif üye
Wanderer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
@mari_kim Kesinlikle 6 çok heyecanlı bitti meraktan ölüyorum bulmacalar yavaş yavaş çözülüyor song SeungHeon her zaman dizi çekse keşke yıllarca bekledik çeksin diye ama böyle çeksin bir insana dövüşmek bu kadar yakışır ta He was cool, East of eden zamanlarında demiştim en iyi dovuş sahnesi çeken adam diye ki yanıltmadı Blacktede iyi dövüşüyor adam öyle oynuyor ki hiç 2. Adam sendromuna bile girmiyorum Song SeungHeon varken
Wanderer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.11.17, 17:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #52
Fragile*
aktif üye
Fragile* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bosnia ♥
Bu Joon'un bu kadar odun olmasına ben fena bi' gıcık oldum yahu. Odunun da odunu. Gerçi.. Bazen bu odunluğu da acayip komik oluyor ya. Bazı şeyleri bilmeyip, kafasına estiğini yapması mesela.
Yalnız kıza sanki bi' eşyaymış gibi davranması hiç hoş değil ya. Ha Ram da saftirik gibi her şeye taamam diyor arkadaş. Bu da ayrı bi' cins, neyse. Ha Ram'ın da artık o kadar depresif olmamasına cidden sevindim valla, emo gibi takılıyordu.
Gelelim Joon'un şu geçmişini hatırlamasına. Yanında her zaman küçük bi' çocukla hayal ediyor. Şimdiii.. kardeşi mi? Kim bu çocuk? Niye sürekli onu görüyor?
Şu küçük kıza tecavüz eden kim? Bir de şu ''kötü olan'' neden kardeşine bu kadar kötü davranıyor yahu? Ne bunun problemi? Babasından da nefret ediyor ama bi' şeyden dolayı uyanmasını da istiyor. Ne gizemli bi' dizi arkadaş ya.
Ha bir de Joon'un şu eski sevgilisinin olayı ne? Kimden kaçıyor bu kız? ;D

Alıntı:
Ela_aer61M Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Allahım ben şu ikisini çok sevdim ya. Bu sahneyi sarıp sarıp izledim, gerçekten çok güzeldi. Ve minnağımız kıza aşık mı oluyor, ne? Nasıl da büyülü gözlerle bakıyor. Biliyordum yeminle bunun kıza aşık olacağını. Gerçi ben şu Jae-young Kim'in dizideki karakteri kıza aşık olur diye bekliyorum ama olmayacak sanırım. Onu da cidden çok severim de, çok ukala yapmışlar dizide ya. Ama bu ukalalık bile çok yakışıyor ona. Hele o yeşilimsi saçları daha bi' hava katmış ona, bayıldım. Umarım bi' dahaki bölümlerde daha çok gösterirler. Hatta az yumuşatsalar, fena olmaz. ;D

Alıntı:
Ela_aer61M Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Oyy canım sen kıskandın mı ya? Ayrıca bu kız ne zaman hoşlanmaya başladı bu çocuktan ya?
Ha şirin sahnelerdeyken şu sahneyi de es geçmemek lazım.
Ha Ji won ve Hyun Bin karışlaştırması da iyiymiş yalnız.
Az daha kassalarmış, süpper romantik bi' sahne çıkarmış ortaya. ;D

Valla ''E bu çocuk şimdi azrail, eninde sonunda o azrail bunun bedeninden çıkacak. Çıkınca da bu çocuk ölemeyecek mi? Nasıl mutlu olacak bunlar?'' dediği doğrudur.
Dur daha yeni azrail oldu yahu. Ne çabuk insana dönüştürüyorlar? Dur hele dur.. :p
Bir de artık kızımızdan hoşlanmaya başlayabilir mi ya? 6 bölüm geçti, hadi artık.

Fragile* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.11.17, 21:52   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #53
peyzajciseyma
aktif üye
peyzajciseyma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
6.bölümü izleyince, "ay ben bi spoilere gireyim" diye düşünüp hemen tıklayıverdim

Her bölümü bu kadar karışık bir dizi sanırım şu ana kadar izlememiştim

Aksiyon bunda, gizem-gerilim bunda, komedi bunda... E daha ne olsun..

Bu ara tek takip ettiğim dizi bu. İzlemek isteyenlere güncel takip etmelerini öneriyorum Hepsi bittikten sonra indirip izlerlerse, aşırı yüklemeden beyinleri yanabilir

Biz 1 bölüm izleyince feleğimiz şaşıyor..

Ama bu bölüm yine kahkahalarım havada uçtu.. Özellikle Black'in Hallowen davetiyesini görünce yaptığı yorumlar

peyzajciseyma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.11.17, 22:03   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #54
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
Araştırmacı Kişilik
aktif üye
seven ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Partide çocuğun evsizler gibi giyinmek için bilmem kaç dolar verdiğini duyunca şok oldum , ancak o kadar para israf edilebilirdi.Daha şık bi para savurma yöntemi bulamamış demek Tabi kızın o şiş karnına, yeşil dev vari yüzüne hiç gelmiyorum Tüm bunlar içinde adamın o küstah küstah yaptığı yorumlara çok gülüyorum. Kızın Jooniii oppası (bir kez daha oppa kelimesini icat edenin ağzına kepçeyle vurmak istediğim zamanlar ) daha kaç kez ölecek acaba dizi sonuna kadar onu merak ediyorum.Geçen sefer 2. kere ölürsen bi daha aynı bedeni kullanamazsın demişti şu beni her dizide güldüren burda "cettin" olan ajussi (geçen bi ara prens sado nasıl öldü sen biliyor musun vs. demişti, o hikayelerine çok gülüyorum ) adam bedenden çıkamıyor artık ölmeyecek büyük ihtimalle ama o durumda kim kurtaracak acaba.

seven ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.11.17, 22:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #55
peyzajciseyma
aktif üye
peyzajciseyma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (17:08--> 17:13) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

Alıntı:
seven ny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Partide çocuğun evsizler gibi giyinmek için bilmem kaç dolar verdiğini duyunca şok oldum
evsizler değil de SHREK olmaya çalışmış sanırım, garibim
peyzajciseyma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.11.17, 22:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #56
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
Araştırmacı Kişilik
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
peyzajciseyma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evsizler değil de SHREK
Onu biliyorum da çocuk hiç şık olmamış

Alt 03.11.17, 22:59   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #57
Acentr
aktif üye
Acentr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Evimden :))
444 Ölüm Meleğinin bu doktor hanımla olan hislerinden rahatsız olan bi tek benmiyim Hayır bizim kıza pislik gibi davranıyo ama doktoru gördükçe kalbim neden böyle hissediyo yok efendim kalbim neden acıyo diyip duruyo.. 444 Ölüm Meleği hani bizim kıza aşık olucaktı niye bizim kızla daha hoşlantı bile başlamamışken doktor için kalbi acımaları bilmem neler başladı gidiyo...

Joon oppayla doktor çocukluktan tanıyoo bundan dolayımı acaba dicem ama yinede sinir oluyorum yaaa ne zaman aşık olucak bizim kıza olsada rahatlasam
Acentr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.11.17, 23:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #58
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
Araştırmacı Kişilik
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Acentr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
444 Ölüm Meleği hani bizim kıza aşık olucaktı niye bizim kızla daha hoşlantı bile başlamamışken doktor için kalbi acımaları bilmem neler başladı gidiyo...
Kalbinin acıma sebebi Joon un kalbi olduğu için Joon un kalbi acıyor yani azrailin değil ben öyle düşünüyordum çünkü onun bedenine de yerleşmeye başladı iyice çıkamıyor da artık.Ama asıl bu mesele bana hayal kırıklığı yaşatmıştı ,onca olay içinde bir sürü şeyi yazmayı unutuyorum, böyleyse eğer Joon kadını gerçekten seviyormuş demek, e diğer kız ın aşkı karşılıksızmıs o zaman demek oluyor.Ama şöyle bi karmaşa var 2 tane çocuk görünüyor bunlardan biri azrail biri Joonsa .Gerçi düşündüğümüzde şimdi kıza aşık olacak olan azrail ,böyle bi durumda kız da Joon a değil azraile aşık olacak. Küçüklüğü gösterilen çocuklarda bi karışıklık varsa azrail aslında eski sevgilisine aşıksa ve Joon kıza aşıksa. Kısaca Bu dizinin özeti " bir ben varki benim içimde benden öte benden ziyade "

Alt 03.11.17, 23:19   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #59
azby
Y.H.A - Kırık Link Ekibi
Kim Woo Bin Sorumlusu
aktif üye
azby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Acentr; seven ny; doktor kıza olan tuhaf kalp durumu beni de sinir etti kıza çöplük muamelesi yaparken ona bir şeyler hissetmesi. ama sonra düşündüm ki belki aşk filan değildir. belki sinir ya da nefrettir. çünkü dedektifken doktor kıza bilerek yaklaştığını düşünüyorum diycektim ki taaaam sonra şey aklıma geldi. ölmeden önce kıza çatıda bana bunu neden yaptın filan diyip hayal kırıklığına uğramıştı. o da tutmadı hmm şu an kendi tezimi çürüttüm üff canım sıkıldı

yine de ölüm meleği olduğu için duyguların ne olduğunu bilmediğinden kalbinde duyduğu şey sevgiden başka bir şey de olabilir. çünkü bu ne, kalbim neden böyle hissediyor filan diyor yalnızca.

gelmişken şey de içimde kalmasın. 5. bölümün sonunda diğer meleklerle konuşurken 'onun asla birini kurtarmasına izin vermeyeceğim' dedi ya ben orda dellendim. ne pislik, ne arkadan kuyu kazan bişey çıktı bu adam da be. böyle devam ederse ben aşk anlamında sigortacı beyin saflarında yer alırım diyim yani

Alıntı:
e diğer kız ın aşkı karşılıksızmıs o zaman demek oluyor
ama zaten ha ram'ın da erkek arkadaşı olmuş ki. hani hamburgercide ölen çocuk vardı ya. yani öyle yıllarca sürmüş bi sevda değil ha ram'ınki de. daha çok beşik kertmesi gibiler askjfdhsg

azby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.11.17, 23:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #60
Acentr
aktif üye
Acentr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Evimden :))
Alıntı:
Kalbinin acıma sebebi Joon un kalbi olduğu için Joon un kalbi acıyor yani azrailin değil ben öyle düşünüyordum çünkü onun bedenine de yerleşmeye başladı iyice çıkamıyor da artık.Ama asıl bu mesele bana hayal kırıklığı yaşatmıştı ,onca olay içinde bir sürü şeyi yazmayı unutuyorum, böyleyse eğer Joon kadını gerçekten seviyormuş demek, e diğer kız ın aşkı karşılıksızmıs o zaman demek oluyor.Ama şöyle bi karmaşa var 2 tane çocuk görünüyor bunlardan biri azrail biri Joonsa .Gerçi düşündüğümüzde şimdi kıza aşık olacak olan azrail ,böyle bi durumda kız da Joon a değil azraile aşık olacak. Küçüklüğü gösterilen çocuklarda bi karışıklık varsa azrail aslında eski sevgilisine aşıksa ve Joon kıza aşıksa. Kısaca Bu dizinin özeti " bir ben varki benim içimde benden öte benden ziyade "
Alıntı:
azby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Acentr; seven ny; doktor kıza olan tuhaf kalp durumu beni de sinir etti kıza çöplük muamelesi yaparken ona bir şeyler hissetmesi. ama sonra düşündüm ki belki aşk filan değildir. belki sinir ya da nefrettir. çünkü dedektifken doktor kıza bilerek yaklaştığını düşünüyorum diycektim ki taaaam sonra şey aklıma geldi. ölmeden önce kıza çatıda bana bunu neden yaptın filan diyip hayal kırıklığına uğramıştı. o da tutmadı hmm şu an kendi tezimi çürüttüm üff canım sıkıldı

yine de ölüm meleği olduğu için duyguların ne olduğunu bilmediğinden kalbinde duyduğu şey sevgiden başka bir şey de olabilir. çünkü bu ne, kalbim neden böyle hissediyor filan diyor yalnızca.

gelmişken şey de içimde kalmasın. 5. bölümün sonunda diğer meleklerle konuşurken 'onun asla birini kurtarmasına izin vermeyeceğim' dedi ya ben orda dellendim. ne pislik, ne arkadan kuyu kazan bişey çıktı bu adam da be. böyle devam ederse ben aşk anlamında sigortacı beyin saflarında yer alırım diyim yani

Şimdi şöyle bişi var; Geçmişte iki tane oğlan çocugu var biri bizim kızın Joon oppa dedigi diğeri küçük olan.. Büyük olan yaşcada bizim kızdan büyüktü geçmişte haliyle bizim kızın aşkı çocukluk aşkıydı oğlanda aşk filan yoktu zaten resmen abilik yapıyodu kıza ama kız kendi kendine aşk yaşıyodu benim gördügüm oydu yani.. Şimdi düşünürsek Joon oppa dedigimiz oğlan aslında 444 Ölüm Meleği ise diğer ufaklıkta Joon oppa ise ee bu ikiside doktor kızı zaten geçmişten tanıyolarsa 444 Ölüm Meleğinin şuan içinde bişiler hissediyo olması normal olabilir.. Gerçek Joon oppa değilde diğeri kıza aşıktır muhtemelen püffff çoban salatası bile daha az karışıktır herhalde kafam çorbadan beter oldu

Alıntı:
azby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu duruma bende çok sinir oluyorum... Kıza pislik gibi davrandıgı yetmiyo bide kandırıyo.. Kız hayat kurtarıyorum derken aslında hiç bişi yapamadıgını öğrendiginde çok yıkılıcak.. Ama belki bizimki kıza aşık oldugunda kendini feda etme pahasına önünde durmaz kızın izin verir birilerini kurtarmasına.. Sonuçda şuanda aşık değil ve kaçak ortagını bulup geri dönme peşinde sahi kaçak ortak demişken acaba o nereye saklandı yaa 6 bölümdür meydanda yok...
Acentr isimli Üye şimdilik offline konumundadır