ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Because This Is My First Life / 2017 / Güney Kore /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 06.11.17, 18:36   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #51
ruth tipton
aktif üye
ruth tipton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 19.odamdayım.
Dizinin olgun karakterlerine, repliklerini karakter analizlerine bayıldım. Tvn yapıyor böyle güzellikler.Jung mini bu kadar seveceğim aklıma gelmezdi. Lee min ki harika bir iş çıkartıyor. Dizi oldukça doğal. Başrol çift den sonra Bay Ma ve güzel kız da favorim:img-blush
İzleyin derim. Ben bölümleri sabırsızlık ile bekliyorum
ruth tipton isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.11.17, 20:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #52
azby
Y.H.A - Kırık Link Ekibi
Kim Woo Bin Sorumlusu
aktif üye
azby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
ruth tipton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben bölümleri sabırsızlık ile bekliyorum
ben de diziyi iple çekenlerdenim bu arada avatar resminiz piksellenmiş. boyutu uymamış heralde. benimkiler de harika olmadı ama sizin için ve tabi ki bu harika çift için bikaç avatar oluşturmaya çalıştım.
siz ya da başkası kullanmak isterse diye buraya bırakıyorum. fotoğrafı bilgisayarınıza indirip avatar kısmında dosya yükleyerek yaparsanız görüntü kalitesi daha iyi oluyor sanıyorum.

seven ny; erva ya o sahneyi ben de caps almak istemiştim ama adamın mimikler, eller kollar durmuyo sahnenin güzelliği anlaşılmaz diye vazgeçtim. çok komik bi sahneydi.

azby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.11.17, 20:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #53
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
Araştırmacı Kişilik
aktif üye
seven ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
azby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ama adamın mimikler, eller kollar durmuyo sahnenin güzelliği anlaşılmaz diye vazgeçtim. çok komik bi sahneydi.
Ben de çok güldüm, adam nasıl doğruları söylüyordu Şuna da çok güldüm

seven ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.11.17, 21:24   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #54
azby
Y.H.A - Kırık Link Ekibi
Kim Woo Bin Sorumlusu
aktif üye
azby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
seven ny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de çok güldüm, adam nasıl doğruları söylüyordu
ama kendine hayrı yok manyağın onu da kızın arkadaşıyla shipliyorum tabi ben bu arada o adam genelde eğlenceli karakterlerde oynuyor. mimikleri de çok iyi.
Alıntı:
seven ny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şuna da çok güldüm
yaa bu yeni moda heralde. karşıma çok çıktı da bişey anlamıyorum tabi. ünlü film repliklerine filan mı taklit ediyolar, neye dayanıyor dialoglar bilmiyorum bu arada formalara bakarsak lise yıllarından anılar izliycez heralde.
ah yeni bölümleri iple çekiyorum

azby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.11.17, 23:10   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #55
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
Araştırmacı Kişilik
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
onu da kızın arkadaşıyla shipliyorum tabi ben bu arada
Şirkette çalışan zaten partneri olan kızı diyorsun dimi
Alıntı:
yaa bu yeni moda heralde. karşıma çok çıktı da bişey anlamıyorum tabi. ünlü film repliklerine filan mı taklit ediyolar, neye dayanıyor dialoglar bilmiyorum
Genelde Fight For My Way da Aranın ageosu meşhur bu aralar idoller arasında , dizi biteli de çok oldu ama neden şimdi hortladı ben de anlamadım ,onlar onu taklit edip duruyor da bilmiyorum başka var mı

Alt 09.11.17, 00:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #56
ruth tipton
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
fotoğrafı bilgisayarınıza indirip avatar kısmında dosya yükleyerek yaparsanız görüntü kalitesi daha iyi oluyor sanıyorum.
Çok teşekkür ediyorum çok düşüncelisiniz kullanıyorum O zaman. =)
Bana mıç mıç kızlı erkekli dizilerden daha güzel geliyor soğuk karakterler mesala Bay Ma da güzel de geliyor durumu dizi de her çeşit çift var çok güzel bir harmanlama olmuş.

Alt 10.11.17, 14:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #57
hasbiye
aktif üye
hasbiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu (2016)
adlı diziden alıntı olduğunu duydum acaba doğrumudur bilgisi olan var mı ?
hasbiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.11.17, 17:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #58
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
Araştırmacı Kişilik
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
hasbiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu (2016)
adlı diziden alıntı olduğunu duydum acaba doğrumudur bilgisi olan var mı ?
Geçen gün bi fan yazmış ben de rastladım, şimdi kaynaklara baktım 2 sinde bahsedilmiyor ama biri o diziden bahsetmiş, evet o dizinin konusu da böyleymiş

Alt 10.11.17, 23:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #59
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN

tamamen alakasız şekilde rasgele bir bölümü tıklamış oldum. ama diziye bayıldım.
sheldon dan hallice bir tip, bir tutam full house konsepti. tv n dizisi olmasından mıdır işin kendinden midir bilmem. niyeyse reply keyfi de alıyorum diziden. her bölüm bir konuya odaklanması açısındanç
Bence uzerine çok güzel spo yapılabilecek bir dizi. söylediği şeyler üzerine uzun uzun tartışılabilir.
cevirilerin devamını dört gözle bekliyorum

newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.11.17, 23:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #60
ruth tipton
aktif üye
İZLEME LİSTEM
dizide geri dönüşlere bayılıyorum... Ve o iç seslere... Çok önemli benim için o iç sesler. Karakterleri anlamak açısından. Aslında Kore dizilerin sevdiğim karakter tipi isyan etmeyen. Durumu kabullenen. Ji yo yazmayı eliyle itti. Tanımadığı bir adamla evlendi. Ve bir restorantta çalışmaya başladı. Ve bunu bir süreliğine de olsa kabullendi. Ve kimse bunu garipsemedi. İşte böyle olması gereğini düşünüyorum.
Se hee kızın annesine boş sözler vermedi. Özüne saygı duyacağım demekle yetindi ki bu her şey demekti bence.
Önce saygı. Kadınların benliğine olan saygıya bolca değinilmiş bu harika bir şey. Ve anne de destekledi zaten bir insanın önüne çıkmamak da bir evlilikte en önemli şeydir. Çünkü kadın sadece yemek yapan ve toz alan bir varlık olarak görülmüş hep. Ne yazık ki. Gerçekten izlenmesi gereken kore dizilerinin başlarında geliyor benim için.