ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Black / Güney Kore / 2017 / Güney Kore /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 08.11.17, 00:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #101
emine89
Müzik Paylaşımcısı
aktif üye
emine89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: BLUE city
GİFLER GELSİN

Gizli Mesaj içeriği: Gifler devam:

Azrail Meleğimizin kanatları çıkmış

emine89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.11.17, 01:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #102
azby
Y.H.A - Kırık Link Ekibi
Kim Woo Bin Sorumlusu
aktif üye
azby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
bu dizi nereye gidiyor biri bana desin hele bi yaa. valla bu bölüm aptal gibi izledim artık
karışık bi durum yoktu gerçi ama şimdi de ben dedektiflerin ekip şefinden biraz huylanmaya başladım. polisten de bir köstebek çıkması adettendir hem malum.

senden Alice's; hala alıntı yapamıyorum ya başkaları alıntı yapabiliyor mu senden? yoksa rapor gönder istersen profilinle ilgili bir sıkıntı varsa düzeltsinler.
"Büyük oğlu kötü gibi geliyordu ama ailecek öyleler. Böyle babadan böyle evlatlar şaşılacak durum yok."

patronun abisi resmen ailenin en masumu kaldı. o pislik babaya daha düzgün bir oğlan olmazmış ki zaten. yine de man soo'nun işinin başka şekilde sonuçlanmasını umuyorum.
böylesi çok acı be. kızla bebesinin ölmesine de üzüldüm. kurtulurlar diye ummuştum

seven ny; senin dediğin gibi tecavüz olayında abiden şüphelenmedim ben ama leo çıksa rahatlicam doğrusu. başından beri uyuz bi tipti zaten. ayrıca man soo neden ölecek acaba. onu da merak ediyorum. o da intihar ederse bu gidişle oyuncu kadrosu diğer tarafta tekrar birleşecek

ha ram'ı da lütfen ayakta alkışlayabilir miyiz hanımlar! sen nerde bela var, oraya bayrak sallaya sallaya koş. sonra en çok ben yaşayacam en uzun ben yaşayacam saksı değilim ben de. he canım olur. dilekçeni veririz yukarı valla kürekle vuracaktım.

ayrıca bölüm sonuna fragman koymamak nedir ya. yiyecez sanki dizini pis senarist hıh.

Konu azby tarafından (08.11.17 Saat 02:19 ) değiştirilmiştir.
azby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.11.17, 02:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #103
Alicess
aktif üye
Alicess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İSTANBUL
Alıntı:
azby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu dizi nereye gidiyor biri bana desin hele bi yaa. valla bu bölüm aptal gibi izledim artık
karışık bi durum yoktu gerçi ama şimdi de ben dedektiflerin ekip şefinden biraz huylanmaya başladım. polisten de bir köstebek çıkması adettendir hem malum.

senden Alice's; hala alıntı yapamıyorum ya başkaları alıntı yapabiliyor mu senden? yoksa rapor gönder istersen profilinle ilgili bir sıkıntı varsa düzeltsinler.
"Büyük oğlu kötü gibi geliyordu ama ailecek öyleler. Böyle babadan böyle evlatlar şaşılacak durum yok."

patronun abisi resmen ailenin en masumu kaldı. o pislik babaya daha düzgün bir oğlan olmazmış ki zaten. yine de man soo'nun işinin başka şekilde sonuçlanmasını umuyorum.
böylesi çok acı be. kızla bebesinin ölmesine de üzüldüm. kurtulurlar diye ummuştum

seven ny; senin dediğin gibi tecavüz olayında abiden şüphelenmedim ben ama leo çıksa rahatlicam doğrusu. başından beri uyuz bi tipti zaten. ayrıca man soo neden ölecek acaba. onu da merak ediyorum. o da intihar ederse bu gidişle oyuncu kadrosu diğer tarafta tekrar birleşecek

ha ram'ı da lütfen ayakta alkışlayabilir miyiz hanımlar! sen nerde bela var, oraya bayrak sallaya sallaya koş. sonra en çok ben yaşayacam en uzun ben yaşayacam saksı değilim ben de. he canım olur. dilekçeni veririz yukarı valla kürekle vuracaktım.

Alıntı hususunu bilemiyorum bir bakayım.
Man Soo içince başka bir yaratığa dönüşüyor anlaşılan. Abisinin kirli kan diye bahsettiği durum bu olabilir. Öleceğine ihtimal vermeyeceğim bir karakterdi ama öteki olay gibi bunun da babası ölürse bütün olayı işleyen failler ölecek. O yüzden babası yerine Man Soo ölebilir gibi geliyor. Ölüm melekleri başkası içinde orada olabilirler küçük ihtimal. Leo’dan bambaşka olaylar çıkacak gibi Joon ile bir sahnesi vardı yardım etmemişti bu durum pek Joon’un karakterine uygun değil.
Alicess isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.11.17, 03:17   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #104
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
Araştırmacı Kişilik
aktif üye
seven ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
ayrıca man soo neden ölecek acaba. onu da merak ediyorum. o da intihar ederse bu gidişle oyuncu kadrosu diğer tarafta tekrar birleşecek
En sonunda kalanlar da birbirini öldürsün azrailler de rahat eder ruh peşinde koşmaktan öteki tarafta hesaplaşsınlar artık ajussi ölüm meleği dedi ya 300 ceset vardı hepimiz yorgun düşmüştük koptum orda bi kere bu kızın muhitinde metrekareye ölecek bir insan düşmesi tamaaaamen dizi tesadüfü düşünsene senin etrafında hergün gördüğün insanlardan biri ölse Kore nüfusunun 3-5 yıla kökü kurur
Alıntı:
ha ram'ı da lütfen ayakta alkışlayabilir miyiz hanımlar! sen nerde bela var, oraya bayrak sallaya sallaya koş. sonra en çok ben yaşayacam en uzun ben yaşayacam saksı değilim ben de. he canım olur. dilekçeni veririz yukar
o saçma vaat genelde her kore dizisinde bi yapılıyor ,bilmiyorum bu güvenceyi nerden alıyorlar
Bu arada ölüm meleğinin anasının da olayları çıkmaya başlayacak gibi , o eli kopan çocuk olayında da karışık işler var anlamadım ,kadın zaten olaylı olmasa çocuğu evlat edinmezdi

seven ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.11.17, 04:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #105
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
yadigar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
8. Bölümde İnşallah 8. Bölüm gelmiş izleyelim görelim
Bir sarılma sahnesi vardı da tam romantik diyemeyiz ona

Alıntı:
seven ny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çocuğa büyük ihtimalle abisi kumpas kurdu , kadın da baygınmıştır vs. o yaptı sanıyor.
valla ben işkillendim o yapmış olabilir

Alıntı:
mari_kim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Valla ben 8'den sonra ümidimi yitirmeye başladım
ben hala canlı tutmak istiyom
Alice's;
Alıntı:
Taze taze izledim de geldim. Ne oldu öyle ya Man Soo bildiğin psikopat çıktı. Geçen bölümde odasının öyle olmasını garip bulmuştum ama o bölümde bu konuya değinmedikleri için unutmuşum. Resmen masum yüzlü, sevecen insan iş kendi tarafına dönünce hemen olayı kapatmayı düşündü. Yalnız babalarının da yapmadığı pis olay kalmamış. Çocuk istismarı, sigorta olaylarını yok etme ve daha neler çıkacak kim bilir. Büyük oğlu kötü gibi geliyordu ama ailecek öyleler. Böyle babadan böyle evlatlar şaşılacak durum yok.
Ben şüphelenmiştim yanılmamışım

Alıntı:
benimde devreler yanıyor

Alıntı:
yok bende alıntı yapamıyom

Alıntı:
o da sayko çıkarsa şaşırmam

Alıntı:
hadi ya ben belki black kurtarır sanmıştım ama tüh kız üzülecek şimdi

Alıntı:
ayrıca bölüm sonuna fragman koymamak nedir ya. yiyecez sanki dizini pis senarist hıh.
artık çıkarsa ekleriz buraya

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.11.17, 12:35   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #106
yadigar
Song Il Gook Sorumlusu
aktif üye
yadigar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ANKARA
Alıntı:
Princess Yumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Fotoğrafı görünce yanlış anlamışım

Dizi 2 bölüm uzatılmış 16 olacaktı 18 Bölüm yayınlanacakmış
yadigar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.11.17, 14:03   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #107
azby
Y.H.A - Kırık Link Ekibi
Kim Woo Bin Sorumlusu
aktif üye
azby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
yadigar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dizi 2 bölüm uzatılmış 16 olacaktı 18 Bölüm yayınlanacakmış
ciddi olamazsın
sinir gülmesi şu an bu
ben iki ay himalayalarda olucam. internetim olmayacak. mari de mozambik'e taşınıyormuş.
bu dizi buraya kadarmış arkadaşlar biyane

şaka bi yana nerde gördün ya ben görmedim bi şey.

azby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.11.17, 16:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #108
yadigar
Song Il Gook Sorumlusu
aktif üye
yadigar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ANKARA
Alıntı:
ciddi olamazsın
sinir gülmesi şu an bu
ben iki ay himalayalarda olucam. internetim olmayacak. mari de mozambik'e taşınıyormuş.
bu dizi buraya kadarmış arkadaşlar biyane

şaka bi yana nerde gördün ya ben
Buyur canım haber linki
http://m.entertain.naver.com/read?oid=117&aid=0002977424aid=0002977424

9.bölüm fragmanı.

yadigar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.11.17, 22:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #109
monarşi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
6. bölümün sonuna doğru partide hani şu yeşil renkli oğlan biz kızla konuşurken orda bir şarkı çalıyor,o şarkıyı bilen var mı saat 1:05:24 gibi çalıyor.
monarşi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.11.17, 23:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #110
Alicess
aktif üye
Alicess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İSTANBUL
Alıntı:

valla ben işkillendim o yapmış olabilir

ben hala canlı tutmak istiyom
Alice's;

Ben şüphelenmiştim yanılmamışım

benimde devreler yanıyor

o da sayko çıkarsa şaşırmam

hadi ya ben belki black kurtarır sanmıştım ama tüh kız üzülecek şimdi

artık çıkarsa ekleriz buraya

Alıntı:
Sorunu çözeceğim adımda bulunan noktalama işareti sebebiyle olmuyormuş. Benim merak ettiğim başka neler yaptı Man Soo onlarda çıkacak mı acaba
Alicess isimli Üye şimdilik offline konumundadır