ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Black / Güney Kore / 2017 / Güney Kore /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 14.11.17, 23:38   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #171
Wanderer
aktif üye
Wanderer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Alıntı:
seven ny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
416 mi 419 mu her neyse şimdi rakamı unuttum bu nisanın 19 u demekse peki 444 ne demek nisanın 44 u olamayacağına göre galiba gizem rakamda gizli
Ben de ilk bölüm su altı kendi cesedini bulduğu anı hatırladım su altinda belliki ama işte o da dedektifin bedeni onu anlayamıyorum
Emek verenlerin eline sağlek.

Ek. Şimdi aklıma geldi dedektifin bı de tek yumurta ikizi olmasın sakin ayni yuze sahip
4 nisan 2004'muş haha benimde beynim orda durdu yani bizim amcada 007 mesela oda bir gizem bekle yeni bolumu bekleyebilirsen artık
Wanderer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.11.17, 23:39   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #172
mari_kim
Lee Dong Wook & Sistar Sorumlusu
Y.H.A & Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
mari_kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: WooKi - Dan <3
Alıntı:
azby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
daha da kötüsünü yapmayı başarmışlar. gerçekten tebrik ediyorum.
Hakkaten o nasıl berbat bir kiss'ti ya. Ay saçma sapan
Alıntı:
Yasminay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben kurtarmadım onu ip kurtardı
Burası cidden çok iyiydi
Alıntı:
Joon dediğimiz gibi zaten küçükken ölmüş olmalı
Ya ölmediyse?
Bana bu bölümlerden sonra oraya yönelecekmiş dizi gibi geliyor
Alıntı:
ışın hızıyla hallediyorsunuz, çok hızlısınız cidden teşekkürler
Vuuu teşekkür ederiz. Bak daha bi keyiflendim
Alıntı:
kız ondan doktor olmak istiyor. bizim oğlanınsa annesi var, fahişe. yani kardeş değiller bana kalırsa.
Azby hanım ne güzel açıklamışsınız
Alıntı:
Ela_aer61M Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne zaman hakkın rahmetine kavuşucek bu adam ya
Bu eleman için teorim; "İyiyi Allah korur kötüye de bir şey olmaz"
Daha da bir şey demem
Alıntı:
aralarında nasıl bir ilişki var çözemedim kadın ikisinin de gerçek annesi değil mi ne
İkisi de evlatlık. En azından ben öyle anladım

Alıntı:
Ela_aer61M Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ilerki bölümlerde 444 aşka gelip ortalığı yakmaya da kalkabilir neden olmasın
Ay lütfen
Geberecez beklerken
Bu arada ben 1. bölümdeki göz oymaya çalışan eleman şu bizim psiko değil

Bknz;

Alıntı:
peyzajciseyma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayy final yaklaştıkça sanki bir şeyler havada kalacak da ağzımız açık kalacağız, böyle bön bön bakacağız son sahnede diye korkmuyor değilim
Aman uzak olsun öyle sonlar
Alıntı:
emine89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bedeni kayıpmış.
Vallaha her bölüm bir şeyleri çözücez sanıp yeniden mevzular başka bir boyut kazanıyor.
Ayağa kalktım senaristi alkışlıyorum
Beni 10 da krize sokan birkaç replik var, onları koyayım

Böyle biri astınız olsa ölür müsün öldürür müsün

Şuradaki rahatlığı ortalık karışmış, kıyamet kopmuş hala Sns diyor

Savcıyı ısırmak nedir ya

Oh!
Spo yapmanın verdiği o rahatlıkla gidiyorum ben

mari_kim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.11.17, 23:45   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #173
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
Araştırmacı Kişilik
aktif üye
seven ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Wanderer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
4 nisan 2004'muş haha benimde beynim orda durdu yani bizim amcada 007 mesela oda bir gizem bekle yeni bolumu bekleyebilirsen artık
Ama ozaman ortadaki 4 bosta kaliyor diğeriyle tam aynı mantık olmuyor gibi
mari_kim; joon un ölmeme ihtimalini düşündüm de dedektif illa onun için olaylara atılmış olmalı diyorum.Bir de şu ilk aşk konusu var ölmese olaylar daha da karışır kız şimdiki dedektife asik oluyor cunku

Alıntı:
mari_kim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Böyle biri astınız olsa ölür müsün öldürür müsün
diğer polisin yanağını sıkıp amirin başını okşadığı yere çok güldüm

Alıntı:
Bu arada ben 1. bölümdeki göz oymaya çalışan eleman şu bizim psiko değil
ona dönüp ben de baktım geçen, doktor muydu yoksa diye, baştan beri parmaksız diye düşündüğümüzden ama tam da belli olmuyor ikisine de benziyor.Gerçek şu ki şu ana kadar gördüğümüz kötülerin hiç birinde değil o kaset, herkes peşinde.Dizinin 2 bölüm daha uzatılmasından anlayacağımız üzere , bu dizide daha çok kötüler var kötülerden içeri , daha hiç görmediğimiz bi yerlerde saklanan
Bir de ne Mojinmiş arkadaş ne olay olsa hemen herkes gözünü belertiyor " mojiiiiiin" diye orası lanetlenmiş bi yer olmalı kesin

seven ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.11.17, 00:14   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #174
azby
Y.H.A - Kırık Link Ekibi
Kim Woo Bin Sorumlusu
aktif üye
azby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
sayfalarca spo yaz yaz yaz sonra sekme kapansın her şey boşa gitsin diziden, dünyadan, her şeyden soğudum be öf!

aklımda kaldığı kadarıyla black'in moo gang'ın yüzü keşke benim olsa dediği sahne çok inceydi, dokunaklıydı. üzgünüm bro, o treni kaçırdın doğarken
uff başka ne diycektim hatırlamıyorum

moo gang'ın başından beri doktor kıza çıkarı için yanaştığına inanmıştım ama gerçekten aşık olarak yanaşması biraz asabımı bozdu. hayır, nolamaz moduna girdim. gerçi sonuçta o joon değil. aşık olabilir ama yine de yakıştıramadım, bu ilişkiye karşıyım

yüz&insan bedeni üstünden 007'nin yaptğı felsefenin yarısını anlamadım desem yeri. dizinin problemlerinden biri olayları tam anlamadığımız için yani senaryoyu tam kavrayamadığımız için altyazının da zayıf kalıyor olması. ben bazen çevirdiğim cümleleri kendim bile anlamıyor ki sizden anlamanızı bekliyim. ama el mahkum işte çeviriyoruz

benim anlamadğım başta 444 neye dayanarak o zaman bunca saf kan/insan soyu ölüm meleği ayrımını yaptı. insan soyundan olanları hatta hep intihar edenler olarak açıkladı.
e gerizekalı mı bu adam nasıl bilmez onca yıllık melekse? ayrıca han moo gang'ı kayıp olmasını da hiç anlamadım. anası yol kenarında buldu. ölen o değil miydi o zaman? başka mıydı? çantasını bulmuş olması çocuğun öldüğü anlamına gelmiyor tabii ki ille ama yüzünü bile kontrol etmemiş mi o zaman çocuğun annesi?

anne-babalar-çocuklar bende hepten karıştı zaten. ortalık ana okulu gibi bebeden geçilmiyor.

ve ha ram tabii ki gedikli bir bela makinesi olarak asla beladan uzak duramıyor. sinirlerimi zıplatıyor. buldun kalkan gibi herifi belaya atla dur anasını -.-

Alıntı:
Ama ozaman ortadaki 4 bosta kaliyor
dizi aptala çevirdi insanı iyice. hayır yavrucum işte 4.4(nisan).4(2004) yani oluyor. doğru.

Alıntı:
Bir de ne Mojinmiş arkadaş ne olay olsa hemen herkes gözünü belertiyor " mojiiiiiin" diye orası lanetlenmiş bi yer olmalı kesin
aynen kaç binlik bi kasaba bakacam yani sonunda. tam bir bela makinesi. ne pislik var, ordan çıkıyor.

Konu azby tarafından (15.11.17 Saat 00:16 ) değiştirilmiştir.
azby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.11.17, 00:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #175
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
Araştırmacı Kişilik
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
aklımda kaldığı kadarıyla black'in moo gang'ın yüzü keşke benim olsa dediği sahne çok inceydi,
Sondaki sahneden sonra yüz nakli falan da yaptırdılar mı diye düşünmedim değil
Alıntı:
moo gang'ın başından beri doktor kıza çıkarı için yanaştığına inanmıştım ama gerçekten aşık olarak yanaşması biraz asabımı bozdu.
bense bu bölümden sonra aksine dedektif kıza bilerek yaklaşmış gibi düşündüm , aşık gibi davranmış olabilir
Alıntı:
benim anlamadğım başta 444 neye dayanarak o zaman bunca saf kan/insan soyu ölüm meleği ayrımını yaptı. insan soyundan olanları hatta hep intihar edenler olarak açıkladı.
sırf hava olsun diye yapmış anlaşılan kendi de cahil diğer ajussi hep diyor ya ben daha eskiyim diye demek onun da bilmedikleri varmış ama yani baştan böyle dediler diye biz tezlerimizi ona göre kurduk hepsi yerle bir oldu zaten zor kafa patlatıyoruz ben baştan sordum doğuştan mı olunuyor sonradan mı diye ama adam safkanmış bık bık bık bilmem neymiş diye hava attı

Alıntı:
ölen o değil miydi o zaman? başka mıydı? çantasını bulmuş olması çocuğun öldüğü anlamına gelmiyor tabii ki ille ama yüzünü bile kontrol etmemiş mi o zaman çocuğun annesi?

onu da her gizem bu bölüm çözülmesin diye ileri attılar zaar kontol ettiyse bile
Alıntı:
anne-babalar-çocuklar bende hepten karıştı zaten. ortalık ana okulu gibi bebeden geçilmiyor.
bu bölüm aynen dedim ne çok anne var bu dizide hep de bi üvey muhabbeti var kimse kimsenin öz anası da değil

Alt 15.11.17, 00:39   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #176
azby
Y.H.A - Kırık Link Ekibi
Kim Woo Bin Sorumlusu
aktif üye
azby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
bense bu bölümden sonra aksine dedektif kıza bilerek yaklaşmış gibi düşündüm , aşık gibi davranmış olabilir
ama kızın flashbacklerinde çok aşık aşıktı bakışları ya. seninle kafalarımız tersine çalışıyo zaten teori oldu mu konu
Alıntı:
sırf hava olsun diye yapmış anlaşılan kendi de cahil diğer ajussi hep diyor ya ben daha eskiyim diye demek onun da bilmedikleri varmış ama yani baştan böyle dediler diye biz tezlerimizi ona göre kurduk hepsi yerle bir oldu zaten zor kafa patlatıyoruz ben baştan sordum doğuştan mı olunuyor sonradan mı diye ama adam safkanmış bık bık bık bilmem neymiş diye hava attı
bize böyle söylenmedi. bize kayıp beden filan denmedi beyfendi
hayır şimdi bi sorum daha var o zaman. bunlar bedenleri bulunmadı diye başka yüzlere ve haliyle bedenlere yerleşip meleklik yapıyorlar. peki o bedenler kime ait? bunların hesabını kim verecek?
Alıntı:
hep de bi üvey muhabbeti var kimse kimsenin öz anası da değil
akasjdhgksdga hhahahah sesli güldüm ama babaları birmiş güya çocukla. ona da aklım hiç ermedi.
ya yemin ederim diziyi izlerken omuzlarım kasılmış. şu an çözemiyorum. geçen fizik tedavide omuzların mahvolmuş filan diyor kadın. e polisiye dizi izlemekten diyemedim tabi
bundan sonra açacam romcom'u keyfime bakıcam ya. diziyi çözemedim diye gecenin 12sinde hop oturdum hop kalktım sinirdimden.

azby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.11.17, 00:46   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #177
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
Araştırmacı Kişilik
aktif üye
İZLEME LİSTEM
azby; şu rakam konusunda demek istediğim isim verilirken sadece ay ve gün hesaba katılmış yanlış mı hatırlıyorum çocuk nisanın 19 u mu ne dedi bu durumda 404 olmalı diyorum yılı hesabı katmadan 444 degil

Alt 15.11.17, 01:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #178
Acentr
aktif üye
Acentr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Evimden :))
2 bölümüde birer gün arayla izledim vede tadına doyamadım keşke en başdan bölümleri biriktiyseydim daha keyifli olurmuş

Neyse 9.bölümle ilgili söylencek şeylerde var ama ben direk 10.bölüme ışınlanmak istiyorum zira canımı çok sıkan bişi var bu bölümde.. Dört göz pisikopat abi demeye bin şahit gereken yaratık golf sopasıyla zavallı köpeği öldürdü ve benim sinir nirvanaya ulaştı..

Benki hayvanları çok seven evimde kedi besleyen ki ( kuzum şuan yanıbaşımda masum masum uyuyo) biri olarak dizide gösterilen bu işkenceye maruz kaldıgıma inanamıyorum.. Yapmasınlar şunu yaa zaten gerçek hayatta hayvanlara zülüm eden Şuursuzlara dur diyemiyoruz her gün bi masum hayvanın ölüm haberine üzülüyoruz bide üstüne dizide vermişler bu piskopatlığı..Hiç hoşlanmadım bu durumda Korede hiçmi tepki çekmemiş bu sahne yaa..Tamam gerçek anlamda zarar görmemiştir köpek ama yalandanda olsa izlemek yettti arttı bana zavallı hayvanın sesi hala kulağımda dayanamam ben o ağızsız dilsiz zavallı kuzulara dizi gereği bile olsa böyle işkenceli sahneler yaratmasınlar üstlerinden..Çok Sinirliyim ne kadar yazsamda bitmez sinirim o bakımdan aklıma takılan bi başka noktaya geçiş yapıyorum jet hızıyla...

Şimdi bizim Ölüm Meleklerinden 417ydi sanırım cesedi bulundu bulununca geçmişini hatırladı buraya kadar tamamda cesedi bulununca değişti ve çocuk haline döndü bende orda kaldım.. Şimdi 444ün de bedeni var orasını anladık henüz nerde oldugunu bilmesekde bi yerlerde saklı ve bulunucak o zamanda bütün hatıralarını hatırlıcak FAKAT o zaman oda çocuk haline dönücek demektir.. Ee çocuk haliylede bizim kızla aşk yaşayamayacagına göre o zaman hani bizim mutlu sonumuz gittikçe b..ka batıyoruz şaka gibiyiz..

444 demişken gittikçe insanlaşmaya başladı.. Kendi iradesiyle yardım etmeler yavaştan yavaşdan bizim kıza kaymaya başlamalar yüzünde bi gülücükler bişiler çok tatlı olmaya başladı.. Bu arada doktor kızla dedektifle gerçek aşk yaşıyolarmış ama neyseki 444 Ölüm Meleğinin kalp atışları ondan değil yani oda aşık olmuyo doktora çok sevindim..

Şimdilik yazıcaklarım bu kadar ayrıntılar aklıma geldikçe yeniden dönerimm artık
Acentr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.11.17, 05:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #179
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Wanderer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
10 bolum bence Joon oppası Black çıkacak dedektifte abisinin cesedini aramak için dedektif oldu yani Black şu an kardeşinin bedeninde benim teorim bu tabi hepsi yanlışta çıkabilir malum Black her bolum bombayı patlatıyor demekki joon oppasının yanındaki çocukta bizim dedektifmiş ya şok oldum yani zaten kız ziyarete geldiğinde küçükken çocuk sormuştu sen kimsin diye ordan bir bağlatı olacağını tahmin etmiştim
şoklardan şoklara girdim

Alıntı:
emine89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ama çocuğa birisi çarpıp kaçmış.Annesi olay yerine gitti. Çocuğun cesedi vardı hatta bileklik kolundaydı.
Alıntı:
yadigar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Black kendi cesedini denizde araba içinde görmüştü denize düşünce [bu benmiyim nasıl öldüm demişti hatırlarsan
işler iycene karışmaya başladı.
bende onu diyorum 444 eğer joon ise o arabanın içindeki ceset ne alaka bedeni zaten bulunmadı mı

Alıntı:
416 mi 419 mu her neyse şimdi rakamı unuttum bu nisanın 19 u demekse peki 444 ne demek nisanın 44 u olamayacağına göre galiba gizem rakamda gizli
Ben de ilk bölüm su altı kendi cesedini bulduğu anı hatırladım su altinda belliki ama işte o da dedektifin bedeni onu anlayamıyorum
bende anlamıyorum

Alıntı:
Ek. Şimdi aklıma geldi dedektifin bı de tek yumurta ikizi olmasın sakin ayni yuze sahip
valla olur mu olur

Alıntı:
Ya ölmediyse?
Bana bu bölümlerden sonra oraya yönelecekmiş dizi gibi geliyor
olabilir mi

Alıntı:
Vuuu teşekkür ederiz. Bak daha bi keyiflendim
keyfiniz bol olsun maaşallah speedy gonzalez mi desem road runner mı desem o hızdasınız

Alıntı:
ayrıca han moo gang'ı kayıp olmasını da hiç anlamadım. anası yol kenarında buldu. ölen o değil miydi o zaman? başka mıydı? çantasını bulmuş olması çocuğun öldüğü anlamına gelmiyor tabii ki ille ama yüzünü bile kontrol etmemiş mi o zaman çocuğun annesi?
ölen joondu moo gang kayıp deil ki of gene karıştı kafam

Alıntı:
Sondaki sahneden sonra yüz nakli falan da yaptırdılar mı diye düşünmedim değil
pes derim artık o zaman

Alıntı:
Acentr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dört göz pisikopat abi demeye bin şahit gereken yaratık golf sopasıyla zavallı köpeği öldürdü ve benim sinir nirvanaya ulaştı..
ya belki ölmemiştir

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.11.17, 08:19   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #180
yadigar
Song Il Gook Sorumlusu
aktif üye
yadigar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ANKARA
Alıntı:
Princess Yumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende onu diyorum 444 eğer joon ise o arabanın içindeki ceset ne alaka bedeni zaten bulunmadı mı
444 kendi gördü başkası tarafından daha bulunmadı. Orası kaçıncı bölümdeydi tekrar izlemek lazım yanındakiler kimdi niye denizde araba ? Kafam iyicene karıştı 🙃
Alıntı:

Anaları kim bulamazken babaları kim diye sorular var beynimde
🙁
yadigar isimli Üye şimdilik offline konumundadır