ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / MELODRAM FANTASTİK TARİHİ Gu Family Book / 2013 / G.Kore / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 28.06.16, 20:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #651
minoz_
aktif üye
minoz_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Tarihi dizi olmasından ötürü sürekli ertelediğim bir diziydi.Şimdi diyorum keşke önceden izleseymişim. Bir dizi bu kadar mı etki bırakır insanın üzerinde. Jin hyuk ve Seung Gi ağladılar beni de ağlattılar ikisine de diyecek söz bulamıyorum çok başarılılardı. Suzy'nin ilk izlediğim dizisiydi ve bence o da gayet iyi oynamış.
İlk bölümler oldukça heyecanlıydı 13'ten sonrası daha da güzel geldi sonradan farkettim ki dizi bir solukta bitti hiç sıkmadı. Yeo Wool ve Kang Chi'nin atışmaları, Gon'ın kıskançlık sahneleri ve köydeki yan kesicilerden Ma Bong Chul'un 360 derece değişimi beni güldürmeye yetti.
Ayrıca Amiral'in sözleriyle dizi bize çok güzel mesajlar verdi
Aile üyeleri ve handaki hizmetliler olsun,okuldaki ustalar olsun hepsi rollere cuk oturmuş.Dizinin finalini daha güzel olabilirdi içim biraz buruktu ama sonunu güzel bağlamışlar.Çok beğendiğim ve herkese önerdiğim, asla ertelenmemesi gereken bir dizi ve ostları da bir numara
Çeviride emeği geçen herkese teşekkürler

minoz_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.02.17, 12:24   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #652
Enes71
yeni üye
Enes71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kırıkkale
Güzel bir dizi Teşekkürler yeppudaa
Enes71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.04.17, 23:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #653
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
aktif üye
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #TeamTaek Ji Sung <3 <3
Alternatif Openload seçeneği eklenmiştir..Videolar için quit; teşekkürler
gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.05.17, 05:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #654
BayNobody
aktif üye
BayNobody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kuş misali boşlukta, bilinmez.
Bir dizinin daha sonuna geldik! Ve işte yine, keşke sonuna gelmeseydik, keşke bitmeseydi dediğim bir dizi!

Senaryo'nun mükemmelliği ile başlamak istiyorum yorumuma. Olayların kurgu ve örgüsü gerçekten çok hoşuma gitti. Dizi, kendi kategorisinde, ve izlediğim tarihi diziler içerisinde, en beğendiklerimden bir tanesi oldu. Çok sürükleyici ve akıcı bir diziydi. Hiç bir bölüm sıkılmadım, ayrıca diziye başladığım gibi de bitirdim! İzlerken adeta zaman kavramını unuttum. Karakterlerin hepsini çok beğendim. Keza oyuncuları da öyle. Suzy'nin bu kadar yetenekli olduğunu düşünmemiştim. Aksiyon sahnelerinde çok iyi bir iş çıkardı. Kendisini pek sevemesemde, Lee Seung Gi de aksiyon sahnelerinde çok iyiydi. Amiralimizin karakterini çok beğendim. Çok bilge birisiydi. Ayrıca, adamın ses tonunu da beğenmedim desem yalan olur. Sesten bahsetmişken, Ma Bong Chool beni inanılmaz güldürdü. İzlerken bir an, aha dedim, tarih tekerrür ediyor.
Gizli Mesaj içeriği: :
""

OSTlarda çok güzeldi. Sahnelerle uyumluydu. Özellikle iki tanesini çok beğendim.
Lakin bir tanesi var ki, çaldığı her sahne de tüylerim diken diken oldu ve gözyaşlarına boğuldum. Goblin dizisindeki bir OST yüzünden de daha önce böyle hissetmiştim. -,-

Ve işte tüylerimi diken diken edip, beni gözyaşlarına boğan o şarkı.

Beğendiğim bir diğer OST.

Yayında ve yapımda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum... Ellerinize ve emeğinize sağlık.
BayNobody isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.08.17, 23:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #655
Diamond13
aktif üye
İZLEME LİSTEM
bir kore dizisi daha bitti bu diziyi webde kore dizisi tavsiyeleri ararken buldum baktığım bloglardan birinden 10 üzerinden 10 alabilecek kadar iyi olduğu idda ediliyodu sonra yeppudaya gelip baktım ve izlenmesi fazlaydı son yorumlarda gayet olumluydu bence izleyeyim dedim açıkçası 10 üzerinden 10 alacak kadar muhteşem değildi bu kadar çok izlenip yorum almasına şaşırmadım genel olarak eksikliklerinin olduğunu düşünüyorum fantastik kısımlar çok yapay zaten sevmem ama yine de dengede tutulmaya çalışılmış sonunu beğenmedim tatmin olmadım açık kapı bırakılmış sonuç olarak izlediğim ilk tarihi kore dizisi değildi bundan önce Sungkyunwan Scandalı izlemiştim ve benim için daha efsane ve güzeldi ha bu dizi kötümüydü hayır ama eksiklikler vardı baştaki seo hwa ve wol ryung hikayesi çok daha güzeldi bence yeo wool ve kang chi hikayesi daha detaylandırılabilirdi emeği geçenlere teşekkürler biraz daha yorum yaparsam spoiler olacak en iyisi spoiler sayfasına yorum yapmak (5/10)
Diamond13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.08.17, 23:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #656
HinataUzumaki
yeni üye
HinataUzumaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Istanbul
Gizli Mesaj içeriği: SPOİLER İÇERİR....:
hani? son? hani final? bu nası final?? ilk tüfekle vuruldu ama trailerda gelecekte kız gene sırtından vuruluyordu ölüyordu bilmem ne? çeviri mi yarım kaldı? yoksa ooooo oooo diye milleti hatırlayarak mı bitirdiler gerçekten? böyle muhteşem bir dramaya yakışmadı.... madem böle bitecekti geleceğe getirmeseydiniz kardeşim ayyyyy!!! dizi müthiş sardı tüm bölümlerde hiç uyumadan gözümü kırpmadan heyecanla izledim ama final tam bir rezalet....... final yok ortada ? 2. sezonda bulamadım? bulan bu aciz kula yollasın

Konu firari_x tarafından (01.10.17 Saat 01:39 ) değiştirilmiştir.
HinataUzumaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.09.17, 16:59   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #657
Gilgamesh
aktif üye
Gilgamesh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kore
Güzel dizi. Finali de iyiydi...8/10...
Gilgamesh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.10.17, 00:59   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #658
lostgirll
yeni üye
İZLEME LİSTEM
gercekten en iyi cevirmenler burada. emeginize saglık . diziyi keyifle izledim
lostgirll isimli Üye şimdilik offline konumundadır