ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > UZAKDOĞU SHOWLARI / Three Meals a Day / Fishing Village / 2016 / Güney Kore / TR Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 09.10.17, 21:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #111
azby
Y.H.A - Kırık Link Ekibi
Kim Woo Bin Sorumlusu
aktif üye
azby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
seolgongchan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
4. sezonu çevirecek misiniz acaba ? Tüm sezonu çevirmesenizde 4. sezonun 10. bölümü çıkınca türkçeye çevirebilir misiniz? Shinhwadan andy ve min woo konuk olarak geliyor da
arkadaşlar genelde konu içinde bi gerideki mesajlara göz atarsanız aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Kaynak altyazı bulunamadığı için programın çevirisi yarım kalmıştır. Kalan tek kaynak olan Fishingsub team ing altyazıyı benimle paylaşmayı reddettiği için çeviriyi yapamamaktayım. Kaynak dosya olmaksızın bir bölümü tek başıma çevirmem haftalarımı alır ve buna ne vaktim ne de hevesim var. Bu yüzden gidip istediğiniz yerden istediğiniz altyazı ile izleyiniz.
Anlayışınız için teşekkürler.

azby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.10.17, 21:32   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #112
Zabu mafu
aktif üye
Zabu mafu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Haruma-Takeru-Masato-Toma
Alıntı:
orangegirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Programı takip eden arkadaşlar linke tıklayarak yeni bölümleri bulabilirsiniz.
iyi niyetle paylaştığınızı biliyorum ama Yepp'te diğer Türk sitelerin linkleri ve isimlerinin paylaşılmasına izin verilmiyor ortak bir proje olursa zaten paylaşımcı bunu ana sayfada belirtiyor diğer yandan çevirmene karşıda hoş bir davranış olmamış kendisi binlerce satırı ki ana sayfadaki notunda iyi bir çeviri için iki kaynaktan baktığını söylemişti yani iki katı emek ve bunu tek başına üstlenmiş durumdayken emeğini görmezden gelemeyiz birazda onun açısından düşünmeye çalışırsak bu tavır üzücü gerçekten
Farkettiniz mi bilmiyorum ama eğlence programlarının çevirileri uğraştırdığı için çeviriyi genelde tek kişi yapmaz birkaç kişilik ekipten oluşur ve bu programa çevirmenimiz başlayana kadar hiçbir yerde tek kare çeviri yoktu. Arkadaşımız Shinhwa'yı sevdiğimiz bu kadar zorlu bir işin altına tek başına girdi.
Kendi adıma şovun devamını yeni çeviri gelinceye kadar başka bir yerden izlemeyi kesinlikle düşünmüyorum ki farklı bir çeviriden de aynı tadın alınacağını düşünmüyorum.
Zabu mafu isimli Üye şimdilik offline konumundadır