ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / MELODRAM ROMANTİK The King Loves / 2017 / Güney Kore / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 27.09.17, 22:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #41
sbiricigims
aktif üye
sbiricigims - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Fransa
Bu diziye başlarken çok sevinmiştim ve beğenmiştim ama sonlara doğru kendini bozdu ya da başta sevindirdiler sonunda üzdüler mi desem.. Veliaht Prens'i harcadılar diyim ya da son yorumumu spo sayfasına yaptım önerir miyim derseniz Jackpot havasında bir dizi diyim siz anlayın
sbiricigims isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.17, 14:32   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #42
Sevyas
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Bölümleri indirmek istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz
Sevyas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.10.17, 09:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #43
serpil ubuz
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Im Shı Wan ve Hong Jong Hyun için izlediğim bir yapımdı. Senaryo akıcı olsa da sonlara doğru bozuldu. Bence beklentileri yüksek tutmadan izlenecek bir dizi. Çeviride FatimaMinah sunumda da bburcuu emeklerinize teşekkür ederim.
serpil ubuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.11.17, 17:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #44
@ynur
aktif üye
@ynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Hatay
Filmin afişine bak bide sonuna bak. Film güzeldi fakat sonunu begenmedim. Bu kızda çok güzel fakat oyunculuğunu hiç beğenmiyorum ya bir başkası daha güzel oynardı bence. Hep ikilemde kaldım öylede bitti zaten sonu.
Bir tek kraliçenin yardımcısı ile kendisinin sahnesinde çok duygulandım. Kraliçe harikaydı bence oyunculuğu süperdi.
@ynur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
the king loves