ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu Magazin Haberleri / Son Yılların En Sansasyonel Skandalları /// 15 Şubat 2017
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 15.02.17, 21:17   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #11
denizimsi
aktif üye
denizimsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Sevgili haberleri bu kadar mı daha fazla sanıyordum ben her birinde ayrı şok oluyorum zaten
Park Yoochun ile Kim Hyun Joong'un olayları gerçekten çok fazla gündemde kaldı kalması da normal gerçi ama hiç beklemediğim, yakıştıramadığım şeylerdi bunlar tabi.

denizimsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.02.17, 00:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #12
mirezgi
Yeppudaa Haber Ajansı
aktif üye
mirezgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Ryugazaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu konuda en son Hyun Joong bebeğin sorumluluğunu aldı diye biliyorum ama yanlış mı hatırlıyorum acaba?
Ben en son ortak velayet kararı verildi amanhyun joong çocuğu almak istiyor diye okumuştum. Tabi ustune almış olabilir takip edemiyorumartik bu olayi

Alıntı:
denizimsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili haberleri bu kadar mı daha fazla sanıyordum ben
Tabiki de çok daha fazla ama en çok konuşulanları derledim ben
mirezgi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.02.17, 01:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #13
Ryugazaki
~ KPOP'ÇE ~
RM Çeviri Ekibi
joker
aktif üye
Ryugazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 3X0
Alıntı:
mirezgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben en son ortak velayet kararı verildi amanhyun joong çocuğu almak istiyor diye okumuştum. Tabi ustune almış olabilir takip edemiyorumartik bu olayi
Vallahi bende takip edemiyorum Kalbim kaldırmıyor artık Hyun Joong'u destekledikten, kadını hamile bırakmamıştır dedikten sonra bebek çıkınca bıraktım artık. Kimseye güvenmeyeceğim
Ryugazaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır