ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Üyelerimize Özel Bölüm > Sorgu Odası / Sorgu Odasının 111. Konuğu "inbinsub"
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 30.12.16, 01:14   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN

Devir teslim töreninin açılış konuşmasını yapıyorum efenim. Seni seçtim pikaço dediğim, arkadaşımız inbinsub;

Neden ben?
Dediğini duyar gibiyim Bence cevaplamaktan çok, soru hazırlamak zor.Kimi seçeceğimi düşünürken, kendisini merak ettiğim iki arkadaş olmasına rağmen, onları düşündüğümde kafamda hiç bir soru belirmedi. Ama seni düşündüğüm an, sorular şakır şakır dökülüverdi. İlk anda dökülenler bunlar. Belki sonra aklıma gelirse, ilave ederim.

Odayı fotograf ve gif lerle iyi dekore edersin diye düşünüyorum. Ve tabii eğlenmeni umuyorum. Yoksa eziyet olsun diye seni seçmedim yani, bunu bilesin. Veeeee başlıyoruz.

Ekran Görüntüleri

Yarın ne giysem sorunsalı için önceki akşam gardrop önünde yarım saat dikilir misin?

Sabah gözünü açamadığı halde, uyandığı gibi yataktan çıkanlardan mısın? Yoksa, bi beş dakika kedi gibi gerine gerine yatakta oyalanır mısın?

Sabah içmezsem, kafam çalışmaya başlamaz dediğin bir içecek var mı? Kahve çay ya da başka bir şey.

Toplu taşıma araçlarını kullanır mısın? Tercih sıralaman ve nedenini yazar mısın?

Minibüste otobüste ilgini çeken bir sohbete takılırsan, kulak atıp dinlemeye devam eder misin?

İş yeri okul ya da başka bir topluluğa gülücükler atıp, herkese merhaba günaydın der misin? Öyle bir tipsen, bunu her daim yapabilir misin? Eğer öylesen nasıl yapıldığının tarifini verir misin?

Sinemaya ya da tiyatroya gittiğinde bileti sahneye göre hangi konumdan almayı tercih edersin?

Bir konser ya da oyun sonrası kulise gidip, sanatçılarla selamlaşır mısın?

Yolda ya da bir cafede çok sevdiğin bir oyuncu, şarkıcı ya da yazarı görsen, yanına gidip bi fotoğraf çekinebilir miyiz der misin?

Yemek de yenilen cafe tarzı bir mekanda içinden geldiği gibi yüksek sesle kahkaha atar mısın?

İstanbul Avrupa yakasında oturduğunu tahmin ediyorum doğru mudur? Doğruysa, adaya gittin mi? Gittiysen vapurda istemsizce sezenden ada vapuru yandan çarklı mırıldandığını fark ettin mi hiç?

Sevmek mi? Sevilmek mi?

Romcomlarda oğlanla kızın tanışma sahnelerine benzer bir tanışma yaşadın mı? Yaşamadınsa nasıl bir karşılaşma olsun istersin?

Şimdiye kadar hazırladığın en ilginç hediye hikayesini çok özel değilse, anlatabilir misin?

Göbek atmak, dans etmek hangisi olursa olsun, aran iyi midir? becerir misin?

Konu bburcuu tarafından (30.12.16 Saat 03:31 ) değiştirilmiştir.
newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.12.16, 04:19   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
inbinsub
aktif üye
inbinsub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
newchingu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Devir teslim töreninin açılış konuşmasını yapıyorum efenim. Seni seçtim pikaço dediğim, arkadaşımız inbinsub;

Neden ben?
Dediğini duyar gibiyim
OMO tam da ben rahat rahat orda burda surda takilirken
Vallahi sasirdim yalan degil.Ama sorulari okuyunca o kadaaaaar tatli ve orijinal geldiler ki takdir etmemek elde degil newchingucum

Yanliz ciddi ciddi yeni pikachuu ben miyim simdi vaayy anasini.Bu olayin birgun benim basima gelecegina hayatta tahmin etmezdim.Ilginc ,karmasik bi o kadar da fantastik duygular icerisindeyim suanda
Hadi hayirlisi diyorum, bu taci bana devrettigin icin sebepsiz bir gururlanma durumum da var hafiften
Umarim saglam sekilde siradakine verebilirim

Minnacik bi not:Beni yanliz birakma newchingucum, sen deneyimlisin o taci en bi guzel ve magrur sekilde tasimak konusunda
Ben suan sudan cikmis balik,kurbaga yada ordek birinden biri, hatta ayni anda hepsi gibiyim

Alıntı:
seni düşündüğüm an, sorular şakır şakır dökülüverdi.
bu arada bu sicak cumlen icin de ayrica tesekkurler,cok tatlisin arkadasim

inbinsub isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.12.16, 22:40   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
inbinsub
aktif üye
İZLEME LİSTEM
O zaman hazir haftasonu kapiyi calmisken bende bir cuma aksami evde tek basima takiliyorken newchingu; arkadasimin ozel ve guzel sorularinin bir kismini yanitlamaya baslayayim dedim

Yarin ne giysem sorunsali için önceki aksam gardrop önünde yarim saat dikilir misin?

Illaki yarim saat olmaz dikilme surem o gunku potansiyelime bagli olarak 1 saatte olabilir 10 dakika da ama evet sonuc olarak dikilirim,severim gardropla aramdaki samimi iliskiyi
Sanirim ruh halime ve nereye gidecegime bagli olarak degisiyo ne giyecegime karar verme durumum ama itiraf etmeliyim ki hicbizaman dolaptan elime ilk ne gecerse alir giyer cikarim tipinde olan o harika insan grubunda olamadim.Illaki dusunurum, illaki bikac alternatif denerim,yani o yarim saati ya aksamdan yada disari cikacagim gunun sabahi,gec kalmak pahasina da olsa gardrop onunde harcarim malesef

Sabah gözünü açamadigi halde, uyandigi gibi yataktan çikanlardan misin? Yoksa, bi bes dakika kedi gibi gerine gerine yatakta oyalanir misin?

Aslinda ayni anda ikiside galiba.Cunku genelde ilk uyandigim anda bi bes dakka daha deyip yeniden uykuya dalan sonra yeniden uyandigimda gec kaldigimi anlayip yataktan fisek gibi cikmamla ve muhtemelen kolumu bacagimi etrafta bir yerlere vurmamla sonuclanan bi uyanma durumum vardir.

Sabah içmezsem, kafam çalismaya baslamaz dedigin bir içecek var mi? Kahve çay ya da baska bir sey.

Ilk once su ardindan gunume gore bazen kahve, bazen cay.Illaki birinden biri olmali yoksa evet dedigin gibi kafam calismaya kolay kolay baslamaz (daha dogrusu keyfim yerine gelmez) ama hangisi oldugu cok da onemli degil cayi da kahveyi de severim.Ama dedigim gibi ilk once su...

Toplu tasima araçlarini kullanir misin? Tercih siralaman ve nedenini yazar misin?

Kullanirim, hatta ve hatta Istanbul trafiginde adeta taksici kivrakliginda, minibus soforu atikliginde arac kullanabilen bi insan olmama ragmen (tamam abartmayayim tabiki onlar benden daha iyidirler ama araba kullanmada fena degilimdir cidden) fakat buna ragmen cilgin Istanbul trafiginde yillarimi,gencligimi, guzelligimi heba etmektense metro denilen nimeti elimden geldigince cok kullaniyorum.
Eger gidecegim yer metroyla gidilebilecek biryerse arabayi kolay kolay almam, metroyla giderim.Daha sonra vapur severim eger karsiya gececeksem,hele hele hava guzelse,deniz durgunsa...
Dolmus,otobus,minibus,taksi vs trafige girdiginden sevmem ama mecbur kalirsam binerim.Onlarin icerisinde de ilk tercihim dolmus olur.(amcalarda istihbarat guzel,trafikten kaca kaca gitmelerini takdir ediyorum bide yolda giderken telsizle haberlesmelerine de fena ozeniyorum hani
Asla binmem dedigim seyse metrobus sirf anlatilan rivayetlere duydugum merak dolayisiyla birkez denedim birdaha avcilardan sisliye yururum yine de metrobuse binmem dedim oyle bi uzagim kendisine. Dusundukce bile tuylerim diken diken oluyo bak Burdan binmek zorunda olanlara kolayliklar diliyorum.

Minibüste otobüste ilgini çeken bir sohbete takilirsan, kulak atip dinlemeye devam eder misin?

ilgimi cekerse hic sansi yok dinlerim tabiki merakli bi insanim,yeni seyler ogrenmeye inanilmaz acigim.ama buyuk olasilikla o dedikodu esnasinda kulagimda kulaklik, calan sarkiyi mirildanan ben konusulan konudan birhaber olacagimdir.Cunku yolda daima kulaginda kulaklik,muzik dinleyenler grubundayim...

Muzik deyince burdan hemen son soruya atladim ama aralara da donecegim yani telas yok

Göbek atmak, dans etmek hangisi olursa olsun, aran iyi midir? becerir misin?

Kendimi ovmeyi hic de sevmem ama saka saka cok fena overim aslinda
Rock n roll'dan bachata'ya, sirtakiden halaya her tur dansta pistte tuhaf hareketler yaparak parmakla gosterilen insanlardan olmadan, basariyla pistin hakkini verenlerdenimdir
E zaten gobek atmak turk kizinin genetik bi ozelligidir onu hic soylemiyorum bile kivraklik konusunda herkes gibi bende nazli nazli bel kivirabilenlerdenim fakat mezdekevari oryantal oynamak cok keyif vermez.Onun yerine pop muzigi tercih ederim.Turk yabanci farketmez ritmini begendigim her muzige aninda garip bi sekilde uygun hareket gelistirme yetenegim mevcuttur

Saka bi yana uzun yazdim ama gercekten cok severim dans etmeyi.Evde bile spor niyetine muzigi acip kendi kendine hoplaya ziplaya dans edenlerdenim yani.Dans bana ozgur oldugumu hissettirir.
Topluluk icinde de oynarim cekinmem.Muzik calinca eller havaya moduna gecen tipler varya heh iste galiba ben onlardanim
Olur da bir gun Jo Jung Suk gibi bir adamla karsilasirsam eminim ki birlikte harika dakikalar gecirebiliriz pistte karsilikli.Onu sevmemin en buyuk nedenlerinden biri de ortak noktamiz dansa olan duskunlugumuz itiraf etmek gerekirse.

Gizli Mesaj içeriği: JJS dancing:

Gercektende zor mesakatli bir surec falan diye dusunuyordum bu sorgu odasi isini ama keyifle cevapladim sorularini arkadasim.
Henuz hepsi bitmedi tabikii ama buraya kadar iyi gitti.
Sorularin orjinalligine tekrar bi sapka cikartmak istiyorum.Devamini da en kisa surede tamamlamayi planliyorum.
Ellerine saglik newchingucugum.Sevgiyle kucakliyorum seni

Alt 31.12.16, 00:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
newchingu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
inbinsub Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
keyifle cevapladim sorularini arkadasim.
Henuz hepsi bitmedi tabikii ama buraya kadar iyi gitti.
Sorularin orjinalligine tekrar bi sapka cikartmak istiyorum.Devamini da en kisa surede tamamlamayi planliyorum.

Keyif almana sevindim. Zaten oda dekorasyonun iyi olacaktı bekliyordum. jesice parker ve robert downey giflerin beni mest etti. istenilen içeriğe uygun gif nasıl bulunur meselesi için özel ders almam gerekiyor. Ben neden gif bulmayı beceremiyorum, vay arkadaş ya!
Sorulara gelince, aslında jı sposunda yazışırken yazılarından tanıdığım inbinsub, nasıl biridir, nasıl yaşar varsayımımla ilgili doğaçlama çıkan sorular. Bir başkasına başka türlü soru çıkardı herhalde.
Lobs spodaşlarından birilerine haber ver ki, sayfa şenlensin. MAlum bu sayfayı haber almadan fark etmek zor oluyor.
Doğal süreç içinde yine içimden soru fışkırırsa ilave ederim. Sana iyi eğlenceler

Alt 31.12.16, 02:29   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
Nickimira
aktif üye
Nickimira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: From the other side
Alıntı:
MAlum bu sayfayı haber almadan fark etmek zor oluyor.
haklı. Çok haklı

Vee kolaylıklar diliyorum. Soruları ve yanıtları keyifle okudum. Zaten newchingunun olduğu yerde eğlenmemek pek mümkün olmuyor. inbinsub ; dans giflerine ayriyeten bittim elinize sağlık hiç üşenmemişsiniz.
Nickimira isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.01.17, 00:10   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
inbinsub
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Keyif almana sevindim. Zaten oda dekorasyonun iyi olacaktı bekliyordum. jesice parker ve robert downey giflerin beni mest etti.
Cok tesekkurler arkadasim sarah jessica parker'i cok severim daha dogrusu carrie bradshaw karakterini
robert downey jr. da keza ayni sekilde bu yuzden muhabbete uymusken ekleyiverdim hemen
Bana kalsa Friends, HIMYM falan onlardan da iyi malzeme cikiyor ama sorusunun denk gelmesi lazim tabiki dedigin gibi icerige uygun gif meselesi
birazdan devamini ekleyecegim cevaplarin bikac gif serpistiririm yine aralara,tutamam kendimi biliyosun
Alıntı:
Nickimira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Vee kolaylıklar diliyorum. Soruları ve yanıtları keyifle okudum. Zaten newchingunun olduğu yerde eğlenmemek pek mümkün olmuyor. inbinsub ; dans giflerine ayriyeten bittim elinize sağlık hiç üşenmemişsiniz.
cok tesekkurler Nickimira keyif almana cok sevindim, zaten newchingu'nun sorulari o kadar keyifli ki oyle olunca cevaplar da keyifli oluyo ister istemez dedigin gibi

Alt 02.01.17, 02:11   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
inbinsub
aktif üye
İZLEME LİSTEM
İş yeri okul ya da başka bir topluluğa gülücükler atıp, herkese merhaba günaydın der misin? Öyle bir tipsen, bunu her daim yapabilir misin? Eğer öylesen nasıl yapıldığının tarifini verir misin?

Evet o tiplerdenim galiba.Daha once dusunmemistim ama bi ortama ilk girdigimde daha ortamda var olan enerjinin nasil oldugunu anlamaya calismadan hemen pozitif bi girisle gulumsemeyi ve insanlarinda benimle birlikte gulumsediklerini gormeyi seviyorum sanirim.

Bu yuzden okulda da boyleydim, is ortaminda da boyleyim hatta bana kalsa, hergun biraz daha tuhaflasan ve korelen bir toplumun icerisinde yasamiyor olsak, bindigim toplu tasima aracinda sofore ve yolculara bile gunaydin diyebilecek bi potansiyelim vardir aslinda.Insanlarla iletisim kurmayi seven bi insan olmamla alakali olabilir bu durum.
Nasil yapiyorum sorusuna gelince galiba farkinda olmadan yapiyorum.Cevremde benim onlara gulumsedigim gibi ayni sekilde bana gulumseyen insanlarin olmasini, somurtan insanlara tercih ettigimden sanirim

Sinemaya ya da tiyatroya gittiğinde bileti sahneye göre hangi konumdan almayı tercih edersin?

Herkes gibi bende ortalardan secerim muhakkak
Ama sinema ise arka orta,tiyatro yada diger tum sahne sanatlari icin on orta.
Protokol olursa ohh ne ala

Bir konser ya da oyun sonrası kulise gidip, sanatçılarla selamlaşır mısın?

Eger sanatciyi bizzat taniyorsam mutlaka giderim.Yada taniyan bir arkadasim, yakinim vs varsa evet.Hatta muhabbetlerinin ortasina dalar 40 yillik arkadasmisiz gibi konusmaktan cekinmem
Ama bir hayran gibi tanisacaksam,yanina gidip ben aslinda sizin yillardir hayraninizim gibi bir konusmaya asla girmem.Daha dogrusu giremem

Yolda ya da bir cafede çok sevdiğin bir oyuncu, şarkıcı ya da yazarı görsen, yanına gidip bi fotoğraf çekinebilir miyiz der misin?

Ayni sekilde bu durumda da yanina gidemem,istesem de gidemem.Cunku bu durumdan keyif aldiklarini dusunmuyorum o insanlarin
Birde nedense bu hayranlik olayinda diger milyonlarca seveni gibi davranmak beni siradan bi insan gibi hissettirir.(sanki siradan insan degilmisim gibi )
Fangirllugumu anca burda yaparim yani yuzlerine karsi degil
Bana arkalari donukken su moda girdigim dogrudur

Ama yuzlerine karsi boyle olamam.Tuhaf bi his bu anlatabilecek miyim emin degilim ama deniyorum.o kisi benim icin cok ozel oldugundan, ancak bende onun icin ozel olacaksam, beni tanimasini isterdim.Olmayacaksam o hatira sadece benim aklimda onunla fotograf cekildim,imzasini aldim,iki kelime konustum vs olarak kalacak fakat o kisi 10 dakika icerisinde unutacaksa boyle bir karsilasma istemem
Sanirim icten ice beklentim, birgun mucizevi bir sekilde karsilasip ben onun yanina gitmeden onun benim farkima varip benimle ilgilenmeye baslamasi burnu havadalik degil fazlaca hayalperest olma durumu benimki...
Gordugumde caktirmadan bakarim, incelerim , suzerim, konusmasi nasil dinlerim ama goz goze gelirsek utanip kafami ceviririm.Boyle sacma bi insanim iste.
Yolda gorsem acele isim yoksa caktirmadan takip bile ederim( inanmayacaksiniz ama etmisligim vardi lisedeyken ) girdigi mekana girerim yan masasina oturup yemek yerim ama yinede iletisim kuramam.(evet bunlarin hepsini gecmiste yaptim )

Yemek de yenilen cafe tarzı bir mekanda içinden geldiği gibi yüksek sesle kahkaha atar mısın?

Atarim (bende amma rahat bi insan misim yaa)

Ayrica bu tip mekanlarda bazen cidden yuksek sesle muhabbet ettigimin farkina varip kendimi dizginledigim,sesimin tonuyla oynayip kasten asagilara cekmeye ugrastigim bile olur

İstanbul Avrupa yakasında oturduğunu tahmin ediyorum doğru mudur? Doğruysa, adaya gittin mi? Gittiysen vapurda istemsizce sezenden ada vapuru yandan çarklı mırıldandığını fark ettin mi hiç?

Evet dogru tahmin avrupa yakasindayim Adalara da giderim hemen hemen her yaz bikac kez giderim.Her birini de ayri severim
Eger tatilsem 23 nisan'da aya yorgi'ye cikma ritueline mutlaka katilmaya calisirim.(ip acma dilek tutuma durumlarina cok inanmam ama ordaki senlik atmosferi,baris icinde,birarada insanlarin tepeye dogru yaptiklari kendince saf ve umut dolu o yuruyus tarifsiz bi haz veriyor bana.) Bu yuzden seviyorum
Ama inanir misin ada vapurunu mirildandigimi hic hatirlamiyorum ada yolunda.Genelde arkadaslarimla gittigimden yolda muhabbetten mirildanmaya sira gelmemis bugune kadar sanirim.
Birdahakine aklima gelecektir muhtemelen sayende arkadasim

Sevmek mi? Sevilmek mi?

Keske sevilmek diyebilsem.Hersey daha kolay olurdu.Ama sevmek....

Romcomlarda oğlanla kızın tanışma sahnelerine benzer bir tanışma yaşadın mı? Yaşamadınsa nasıl bir karşılaşma olsun istersin?

Aslinda yasadim.Hemde pek cok kez ama devami romcomlar gibi ilerleyemedi biturlu yani hicbiri hayatimin aski cikmadi malesef ki

Hangisini anlatsam mesela bi kez bindigim bi otobuste cam kenari dolu olan koltugun yandaki bos koltuguna oturdum.Cam kenarindaki cocuk feenaaa! cidden fena yani
Hazir bulmusken al eve koy bi koseye gun gelir kesinlikle lazim olur aldigina pisman olmazsin cinsinden.Bakmaya doyamazsin.

Ama tabiiki hoslandigi bir insan gordugunde hemen hemen her ortamda fazlasiyla disadonuk bir insan olan ben , resmen icime icime kaciyorum nedense.
Oyle ozurlu bi yanim var iste.Neyyyyseeeee animi anlatmaya geri doneyim,

Biz yanyana oturmus giderken otobus de kalabaliklasmaya basladi ve kalabaliklasma baslayinca yanibasima daha dogrusu tepeme benim yaslarimda baska bi cocuk yanasti.Malum yanasti da yanasti.Ben normalde bu tip durumlarda hemen yuksek sesle biraz geri cekilebilir misiniz diye bagiranlardanimdir.O ne derse desin yok otobus kalabalik yok yanlislikla oldu falan filan.beni ilgilendirmez git yanindaki 70'lik amcaya yaslan o zaman benim tepemde durma
Hemen tavrimi koyarim ki is daha ileriye gitmesin.Tam soylenmeye hazirlaniyodum ki,cam kenarindaki cocuk bana dogru donup, bakislariyla adami gostererek biraz da yuksek sesle isterseniz siz benim yerime gecin ben o tarafa geceyim,yer degistirelim dedi!!!! tesekkurler cok naziksiniz deyip tepemdeki adama ters bi bakis atarak cam kenarina gectim.Cocukta beni yerime oturdu.Tepemizdeki cocuk yavas yavas arkaya dogru ilerlerken cam guzeli (yani o anda gozume bir kahraman gibi gorunen yakisli) yanlis anlamayin rahatsiz oldugunuzu farkettim bu yuzden teklif ettim diyerek inceden muhabbete girdi.

Ufak bi jestti yaptigi ama bana cok tatli gelmisti.Inene kadar havadan sudan konustuk, fakat tabiki devami olmadi.Mukemmel bir hikaye degil farkindayim ama yillar sonra bu tip karsilasma hikayelerimi dusundugumde aslinda hayatimin erkegiyle buna benzer bi tanisma hikayem olsa guzel de olabilir demiyor degilim.

Nasil bir karsilasma olsun dersen cok da hayalini kurmadim aslinda beni sasirtacak birsey olmasi tercihimdir.Benim icin en unutulmaz tanisma hikayelerinden biri Titanic'teki Jack ve Rose'un hikayeleridir mesela.

Cok bulunmaz hint kumasi bir film degildi belki ama etkisi muhakkak.
Birde cok kucuktuk yaa.Ilk romantizmi o filmle tattim ben
Ilk fangirllugumu Leo'ya yaptim o yuzden oyle bi tanisma hikayesinin ve yalnizca birkac gun suren dillere destan asklarinin guzelliginin yeri oldum olasi bi baska kalacaktir kalbimde.Boyle bi tanisma olabilirdi.Hem ben olsam cocugu 3 gunde meftaa etmez,okyanusun ortasinda eksi bilmemkac derece sogukta o tahtanin uzerine donusumlu cikmayi teklif ederdim

Şimdiye kadar hazırladığın en ilginç hediye hikayesini çok özel değilse, anlatabilir misin?

En ilginci bi erkek arkadasima degildi,ailemden birine yada bi akrabama da degildi sanirim en ilginci lisede en yakin kiz arkadasima hazirladigim hediyeydi. Onlarca farkli cins cicegi, saman kagida basilmis ahsap ciltli bir defterin arasina kurutarak hos bi tasarimla yerlestirmistim.Her bir cicekle ilgili degisik hikayeler yazmis, sevdigi sarki sozlerini eklemis,sevdigi insanlardan sozler yada fotograflar falan koymustum.Hatta sakalar yazmistim.
Sanirim en cok emek verdigim hediye oydu bugune kadar.
Aslinda ne siir insaniyimdir, ne de cicegi dalindan koparip defter arasinda kurutan bi insan.Fakat arkadasim icin bunlarin her ikisi de cok degerli ugraslardi bu yuzden kendi zevkimden cok onu dusunerek hazirladigim bir hediyeydi.
Aldiginda aglamisti...
Abarti bi gif koyuyorum tabiki durum bu kadar vahim bi hal almamisti

Eveeeeeet sorularini bitirdim arkadasim newchingu; umarim sikilmadan keyifle okuyabilirsiniz.
Devami gelirse cevaplarim gelmezse boyle de cok rahatim. Kahvemi elime alir, sandalyemi dukkanin kapisinin onune cikartir orda keyifle yudumlar anasayfada gelen gecene bakarim

Alt 03.01.17, 22:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Öncelikle kolay geldin çingum. Odanın konuğunun sen olmasına çok sevindim. inbinsub; Hem Goblin spo başlığında hem de yaptığım haberlerde yorumlarını keyifle okuduğum için cevaplarını okumayı çok merak ediyordum zaten. Çok da keyifle okudum, klavyene sağlık. İçten olman ayrıca sevindirici benim için. Bu soruları herkese soruyorum çünkü en merak ettiğim sorular bunlar. Fazla geldiyse istediklerini cevaplayabilirsin bu arada.

- Favori aktörlerin ve aktrislerin ? ( Hollywood da olur Bollywood da olur Kore dünyası da, Japonlar da. Hepsini yaz. )

- Ölsem yemekten bıkmam dediğin bir yiyecek, yemek ?

- Lunaparkta binmeyi sevdiğin alet ?

- Burcun ne ? Özelliklerini taşıyor musun ?

- Kitap okumayı sever misin ? Favori türün ve yazarların ?

- Kdrama izlemek için seçerken öncelikle neye dikkat edersin ?

- En çok gidip gezmek hatta yaşamak istediğin ülkeler, şehirler ?

- Birgün çok sevdiğin bir aktörle yemek yeme şansın var. O kim ?

- Çekip gidesin gelir mi ?

- Duygusal mısın ?

- İdeal tipin ?

- En sevdiğin renk, yemek, eşyan, hayvan, mevsim ?

- Tuhaf takıntıların var mı ?

- Fobilerin ve hobilerin neler ?

- Mesajlaşmak mı konuşmak mı ?

- Kahve mi çay mı ?

- Evcil hayvanın var mı ?

- Hayalperest misin realist mi ?

- Gerçekleştirdiğin bir hayalin var mı ?

- Çok canın sıkıldığında ne yaparsın ?

- Ön yargılı mısın ?

- Çabuk sinirlenir misin ?

- En sevdiğin Türk dizisi ?

- Giyim tarzın nasıl ? En sevdiğin aksesuar ?

- Fala inanır mısın ? Fal baktırır mısın ?

- Herkesin sevdiği ama senin bir türlü sevemediğin aktörler ve aktrisler kimler ?

- Depresyona girer misin ? Girdiğinde ne yaparsın ?

- Kendini kaç yaşında hissediyorsun ?

- Başyapıt dediğin bir film var mı ?

- Çok sevdiğin bir duvar yahut kamyon arkası yazısı ?

- Seni mutlu eden bir şey, sebep ?

- Yemek pişirme konusunda beceri düzeyin nasıl ? Yemek yapmayı mı yemeyi mi daha çok seviyorsun ?

- En sevdiğin yemek ?

- Bunu uzun zamandır sormuyorlardır eminim ki. Anneni mi daha çok seviyorsun, babanı mı ?

- Sporla aran nasıl ? Takip ettiğin bir spor dalı var mı ayrıca ? ( futbol, basketbol, F1 gibi )

- Alışveriş yapmayı sever misin ? En çok ne satın almayı seviyorsun ?

- Paralel evrenlere inanıyor musun ?

- Reenkarnasyona inanıyor musun ? Reenkarnasyon gerçekten olsa bir daha dünyaya ne, kim olarak gelmek isterdin ?

- Türk dizilerini de izliyor musun ?

- Şiirle aran nasıl ? En sevdiğin şiir, şair ?

- Aşka inanıyor musun ?

- Ruh eşi kavramına inanıyor musun ?

- Kadrosu süperdi, ama proje berbattı dediğin bir dizi/film ?

- Hollywood'dan favori aktörün, aktristin, filmin ?

- Hint filmleri ve dizileri ile aran nasıl ?

- Sevdiğin soğuk bir espri var mı ? ( içime sindi, dışıma barbi gibi hani )

- Öleceğin zamanı öğrenmek ister miydin ?

- Bucket List'inde neler var ?

- Şu ana kadar aldığın en pahalı şey nedir ?

- En sevdiğin çiçek ?

- Kaç kere ciddi ciddi kavga ettin ?

- Çok sevdiğin bir kusurun ?

- Bir filmin baş rolünde oynayacaksın. Yanına kimi isterdin, filmin türü ne olurdu ?

- Favori çizgi film karakterin ?

- Gece mi gündüz mü ?

- Saçını boyatmak istediğin ama cesaret edemediğin bir renk var mı ?

- Duyduğun en afili söz ?

- Kore camiasında çok yakıştırdığın, keşke evlenseler dediğin ikili ?

- Önceden sevmediğin ama sonradan ısındığın bir aktör yahut aktris var mı ?

- Feminist misin ?

- Hayali arkadaşın var mıydı ?

- Okuyunca çok etkisinde kaldığın bir kitap ?

-İzleyince çok etkisinde kaldığın bir film ?

- Amerikan, İngiliz dizilerinden hangilerini izliyorsun ?

- En sevdiğin meyve ?

- Ajan olmayı ister miydin yahut casus ?

- Mucizelere inanır mısın ? Hiç mucize yaşadın mı ?

- En sevdiğin çikolata neyli ?

- Sürekli dinlediğin bir OST var mı ?

- Parfümünün adı ney ?

- Bir enstrüman çalıyor musun ? Çalmak istediğin bir enstrüman var mı ?

- Diyet yapar mısın ? İşe yarıyor mu ?

- Kek, börek, kısır, kurabiye falan yapabiliyor musun ?

- Kahveni nasıl içersin ?

- Burcun ye ? Astroloji ile ilgilenir misin ?

- Uzaylılar var mı ?

- Tuttuğun takım ? Sevdiğin bir futbolcu var mı ?

- En sevdiğin abur cubur ? Markası ney ? ( Misal ben ülker vişneli browni keki çok seviyorum. )

- En sevdiğin emoji ?

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.01.17, 23:48   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
inbinsub
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
evhamlı kurabiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle kolay geldin çingum. Odanın konuğunun sen olmasına çok sevindim. inbinsub; Hem Goblin spo başlığında hem de yaptığım haberlerde yorumlarını keyifle okuduğum için cevaplarını okumayı çok merak ediyordum zaten. Çok da keyifle okudum, klavyene sağlık. İçten olman ayrıca sevindirici benim için. Bu soruları herkese soruyorum çünkü en merak ettiğim sorular bunlar. Fazla geldiyse istediklerini cevaplayabilirsin bu arada
Tatli sozlerin icin cok ama cok tesekkurler evhamli kurabiye cigim
Seni bu sayfada gormek cok sevindirdi beni,keyifle cevaplayacagim guzel sorularini

Sevgiler Arkadasim....

Alt 04.01.17, 17:02   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
newchingu
aktif üye
İZLEME LİSTEM

hoş bir adam düşün, eli yüzü bayağı düzgün, şi gücü vs herşey yerli yerinde, alttan alttan sanki
Ekran Görüntüleri

duyuluyor gibi. Eh sen de adama boş sayılmazsın. Adam bir gün geliyor, sana açılacak belli.

diyor ki, sana karşı hislerim var.
Diyorsun ki: ne hissediyorsun?
diyor ki : hoşlantı hissediyorum.

bu konuşmayı nasıl devam ettirirsin? Al sana soru ! Az evvel kısmetse olur a takıldığım belli oluyor değil mi?