ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > KORE FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / AKSİYON MACERA Fabricated City / 2017 / Güney Kore / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 26.04.17, 02:17   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #21
özgür06
aktif üye
özgür06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ankara
Bugüne kadar izledigim kore filmlerinde ilk 10 a girer bastan sona aksiyon hizini kesmedi gerek konusu oyunculari muazzamdi izlemeyen pisman olur hadi durma bas play tusuna ...
özgür06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.04.17, 09:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #22
serpil ubuz
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Aksiyonun hiç hız kesmediği, kalbi heyecana dayanamayanların izlememesi gereken bir film. Efektler, takip kaza sahneleri ile oyunculukları beğendim özellikle psikopat avukat harika oynamış, ama senaryo sıradan bir amerikan aksiyon filmi gibiydi. Heyecandan bazı yerlerini atlatarak JCW hatırına izlediğim (melek gibi sesi olan adamın sesi nasıl bu kadar değişip kalınlaşabilir rolünden olsa gerek) çerezlik bir aksiyon filmi. Türün meraklıları ve benim gibi JCW hayranları severek izleyebilir. Çeviride Zeypark sunumda SilentRain emeklerinize teşekkür ederim.
serpil ubuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.04.17, 20:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #23
muslumce
aktif üye
muslumce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
öncelikle çeviri ve yayın için teşekkürler.

filmin konusu çok farklı. ilk başta tam istediğim tarzda gidiyordu ama cidden film oldugundan dolayı abartı yüksekti.

çok kötü film değil yinede izlemenizi tavsiye ederim. aksiyon sağlam ama konusu çok karısık gelebilir.
muslumce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.04.17, 02:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #24
jeangume
aktif üye
jeangume - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
izlediğim en iyi kore filmiydi.ji chang wook ne diyim ki
jeangume isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.04.17, 02:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #25
hurmaşekeri
aktif üye
hurmaşekeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Malikanemden :D
Çok sevdim zaten beklediğim bir filmdi açıkçası beklediğime değmiş. Olayları klasik bir şekilde ilerleyecek zannederken bambaşka bir şey çıktı.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık
hurmaşekeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.05.17, 01:11   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #26
Cigdemcik
yeni üye
Cigdemcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Çok güzel bir filmdi herkeze tavsiye ederim. Her zamanki gibi Ji Chang Wook'a bu rol çok yakışmış
Cigdemcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.05.17, 04:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #27
frenchhelin
yeni üye
frenchhelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Ba-yıl-dım!

Çok büyük ön yargı ile başladım bu filme, yalan yok. Tamam başroller muhteşem ama konu fazla klasik demiştim. Yok! Yok! Kendini ilk dakikadan son dakikaya kadar ilgi ile izlettirdi. Tabii ki fantastik kısmı da çoktu ama olsun, belki de bu konuyu alıp böyle şahane bir şeye dönüştüren fantastik kısımlarıdır. .
frenchhelin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.05.17, 22:11   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #28
Heart&Breathe
aktif üye
Heart&Breathe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa
Senaryo güzeldi, fakat bazı yerleri bana geçiştirilmiş gibi geldi. Daha derin işlenseydi beğeniler artardı gibime geliyor
JCW ve kötü adamımız gayet başarılıydı.
Gizli Mesaj içeriği: :
İletişim kurmakla alakalı sinirlenip bağırdığı sahnede adamı kutladım. Psikopat rolünü iyi oynamış JCW'un hapiste olduğu kısımlarda biraz daha detay olmalıydı diye düşünüyorum.
Film boyunca kazık atmadıkları için ekibi kutluyorum
Ayrıca Telbo'nun sürekli telefondan iletişim kurması beni deli etti

Heart&Breathe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.06.17, 10:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #29
Bellezza
aktif üye
Bellezza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Eğer kıyaslarsak, nice aksiyon filmine taş çıkartır. Kıyaslamaz da filmin kendine dönersek, ilk saniyeden son saniyeye kadar filmin çekildiği mekanlarda soluksuz bir hikaye yaşadım. Film bittiğinde bir anda odama düştüm. Ji Chang-wook'un kendine has, oturmuş bir oyunculuğunun olduğunu tüm sevenleri bilir. Bu filmde ise kendi sınırlarının da dışına çıktığını, evrenselleştiğini hissettim. Onun hayranı olmayanların da büyük bir zevkle izleyeceğine inanıyorum.

Kısacası,

10/10
Bellezza isimli Üye şimdilik offline konumundadır