ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > JAPON FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / ROMANTİK Daytime Shooting Star / 2017 / Japonya / Online Film İzle
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 18.02.18, 03:42   #21
shelan
aktif üye
shelan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: izmir
Filmi izlemek şimdiye nasip oldu.
Finali yüzümde gülümsemeyle yaptım ve geldim. Mangasını okumadım daha ama filmin gelmesini dört gözle bekliyordum.
Fragmanlara bakınca eyvah dedim 2. oğlan sendromu yaşıcam. İlk dakikasından daha bende sinir hücreleri çoğaldı aha dedim bahtsız bedevi 2. oğlana tutuldum. Ben dedim Mamura, kızımız dedi Sensei. Yapma etme kıyma bu çocuğa salak kızım ah ah bi sürü küfürler ettim Senseiye de. Tamam belli bu kız finalde koşa koşa Senseisine gidicek film biticek dedim dediğimde oldu . Gerisini izlemesem de olur diye gözlerimi tam düşürmüştüm ki O da ne kızımız Mamura ya koştu ben bir şok bir sevinç etrafa kelebekler saçıyorum Benim mutlu sonum oldu çokta güzel oldu

shelan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.02.18, 12:40   #22
CrywithSky
yeni üye
CrywithSky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Suzume ve Sensei destekliyordum filmi izlememin üstünden haftalar geçti ve ben hala sonuna kızgınım sensei diye ağlamak istiyorum
Edit: normalde öğretmen öğrenci ilişkilerini sevmem bana saçmada gelir ama bunda hunharca senpai diye içim yandı ve galiba tek bu durumda olan benim..
CrywithSky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.02.18, 20:25   #23
muzari85
aktif üye
muzari85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
bende senseiyi destekleyenlerdenim hemde basindan sonuna kadar tam ayrildilar dedim yine olacak pes etmeyecek ucuk kiz gitti kaptirdi kalbini mamuraya. ahh sensei ahh ahh nerde unuttum kalbimi acaba ahh senseiii vah senseii cok tali seker gibi filmdi bence emegi gecenlere tesekkurler. yine bekleriz
muzari85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.02.18, 20:03   #24
hoon mlk
aktif üye
hoon mlk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Joo Ji HOON^^ üT.O.Pia Forever Arshi AoMike
Senseiye dibi düşenlerden biride benim
İzlerken kalbimi pır ettirdi namıssız Ahh o zalım amca bozdu olayı yoksa senseinin de . gönlü kızdaydı. ooff aman darlandım valla. Sonu istediğim gibi olaydı bin kere bakmıştım bu filme. kıza chun chun diyişi

hoon mlk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.02.18, 21:23   #25
bilwe
aktif üye
bilwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Güzel filmdi kızın sonda yaptığı tercih hem şaşırtıcıydı hemde istediğimdi bu yüzden mutlu oldum.Bu tarz öğretmen öğrenci aşkları bana doğru gelmiyor işlenilip özenti haline gelmemesi için bu film güzel olmuş.Diğerlerinden farklıydı. Davul dengi dengine nihayetinde
bilwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.02.18, 03:16   #26
MaviEsoo
yeni üye
İZLEME LİSTEM
güzeldiama tabi ki saçma yerleride vardı madem çocuğu seviyyorsun ne demeye sensei nin yanına koşarak gidiyosunda çocuğu boş yere üzüyorsun munarek kız ne demeye koca bi sure de ona mı olcak bunptığında iş valla senın lamı dıye dsundurup yoruyosun ya
MaviEsoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.02.18, 01:04   #27
gammzee
aktif üye
gammzee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Sonunda emek veren kişinin kazandığı filmleri seviyorum Ne kadar senseinin albenisi mamuroya bin bassada sonu beni mutlu etti Bazı kısımlar çok sıkıcıydı onları atlatdım kızı çok beğendim gerçekten film boyunca içinden ne geliyorsa onu yaptı fazla dürüsttü senseinin ise karakterini sevmedim çünkü kıza sürekli ümit verdi geri çekildi hadi kız daha ilk aşkı o yüzden ne yapacağını bilemiyor ama sen yetişkin bir insansın bu kadar ucu açık hareketler yapıp kızın aklını çok karıştırdı ayrıca öğretmen öğrenci aşkını etik bulmadığım için gerçekten ikisinin olmasını istemedim. Mamuru karakteri çok tatlıydı ama keşke biraz albenisi olan birini seçseydi yani zevk meselesi ama ben hiç yakışıklı bulmadım şahsen kısacası filmi sevdim kızın arkadaşı da çok sevimliydi yaşından çok büyük olgunluk gösterdi arkadaşları için mutlu oldu Emeği geçen herkese teşekkürler
gammzee isimli Üye şimdilik offline konumundadır