ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / Suspicious Partner / Güney Kore / 2017 /// Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 13.08.17, 18:10   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #81
Lunabb
aktif üye
Lunabb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Baştan sona kadar gerçekten dört dörtlük bir diziydi. İçinizde tatlı bir his bırakıyor, gerçekten ji hyun'un oyunculuğunu da çok severim, ji wook'la da birbirlerine çok yakışmışlardı
Lunabb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.08.17, 18:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #82
serpil ubuz
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Ji Chan Wook ve Nam Ji Hyun için seyretmeye karar verdiğim ve güncel izlediğim bu yapımın bana göre senaryosu zayıf, bölüm sayısı fazla ve bu nedenle de sıkıldığım bir diziydi. Yine de başrollerin şahane uyumu ve yan rollerin hatırına tamamladım. Çeviren ve bizlere ulaştıran yeppudaa emektarlarına teşekkürler.
serpil ubuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.08.17, 22:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #83
naajidah
aktif üye
naajidah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: NeverLand
ji chang wook varsa izlerim deyip tamamını indirdim bugün de ilk 5 bölümü izledim..karakterler güzel sempatik sevimli oyunculuk iyi kesinlikle...ama sanırım healer ve the k2 ve fabricated city den sonra baya aksiyonlu ciddi dizilerde görmeye alışmışım jcw u.
böyle romantik komedinin içine giremedim..beğenmedim değil sevdim beğendim ama galiba bu aralar modum biraz daha aksiyonlu gizemli suçlu romantik ve ara ara daha az komedili bir halde
böyle desem de ben bu diziyi izler bitiririm

naajidah isimli Üye şimdilik offline konumundadır