ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Aramıza Yeni Katılan Üyelerimiz... > Doğum Günü Ve Diğer Özel Gün Çocukları / İyi ki varsın serseri_13 ^-^
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 18.04.17, 00:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
zeynep_4
aktif üye
zeynep_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kitaplarımın Dünyasından :)
Aslında çok uykum var ve aslında ne anlatsam bizim dostluğumuz için az kalır - anlatamamamda benim duygusuzluğumun da etkisi var tabi - ama yine de iyi ki varsın be çingum, yoksa benim triplerimi çekecek çingu sayım az olurdu tamam tamam yeni yaşın hayırlı olsun çingum, beraberce nice mutlu huzurlu senelere daha inşallah seviliyorsun çokça (şimdilik bu kadar, devamı ne zaman gelir Allah bilir )
zeynep_4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.04.17, 01:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
BüşraSiwon
aktif üye
BüşraSiwon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: dünyanın bir köşesinden :)
Canım ablam doğum günün kutlu olsun.Bizimle beraber nice uzun güzel senelere iyi ki varsın iyi ki doğdun seni çok seviyorum... ❤❤❤
BüşraSiwon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.04.17, 19:18   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
TAYCAN
aktif üye
TAYCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: SAKARYA
Canim doğum günün kutlu olsun nice bizle beraber senelere ins ne mutlu bana hep arda ardına kutluyoruz hiç unutmam 😍😍😍😍 Seni seviyommm

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
TAYCAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.05.17, 22:39   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
b¥∃Φl
aktif üye
b¥∃Φl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ...kırık kalpler durağı...
Canım ablammmm buraya ancak yazabiliyorum doğum günün kutlu olsuuuun daha nice hayırlı huzurlu imanlı sağlıklı yaşlara inşaAllah seni tanıdığım için Rabbim'e binlerce şükür seni çooooooooooooooooooooooooook seviyorumm
b¥∃Φl isimli Üye şimdilik offline konumundadır