ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Chicago Typewriter / 2017 / Güney Kore /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 19.04.17, 04:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #61
Zabu mafu
aktif üye
Zabu mafu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Haruma-Takeru-Masato-Toma
Alıntı:
ilknur0610 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ah in in tatlılığı aklını başından almış olmalı
doğru diyosun vallahi kısa süreli bir leylalık oldu gerçi buraya uğradıkça ufak ufak bir kıpraşımlar oluyor

Alıntı:
ortam boş kalmaz kesin gene bir şey bulunur. güllük gülistanlık dizi izlediğimiz nerede görülmüş şu izleyici tarihimizde
sana da bana da yar olmaz diyosun yine de o kadar kolay vazgeçmem geride beşi bir yerdeler var çok masraflı olacak bu çocuk çok

Alıntı:
bu arada CT'nın 3.ve 4 bölümü hala bekletiyorum twitterda güzel spoiler yedim ama olsun. bilgisayarım bozulmuştu bi kaç diziyi telafi etmem gerek
spo sayfasından daha kötü olamaz ben normalde spolara heç uğramam hayatımda bir kere etiket yemiştim tabi spo sayfası olduğunun farkında değilim yine gelmişken yorumlara da bakınayım derken olan oldu baya bir aydınlanmıştım dizi hakkında

bugün leylalığım üstümde Ah In deyince gayri ihtiyari bir gülümseme oluyor aklım başımdayken yavaştan yan sekeyim herkese keyifli spolar inş. dizimiz güzel gider herkes zevkle izler paylaşım ve çeviri içinde burdan en derin kalbi duygularımla teşekkür ediyorum kolay gelsin
Ah In anyooo

Zabu mafu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.04.17, 04:32   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #62
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
kbray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her şeyden önce kesinlikle aşk üçgeni istemiyorum,çok sıkıyo artık beni o üçgen o yüzden, kyung pyo yu medyumun kızına yapalım,herkes takılsın kendi çapında.
aynen zaten o adama bir önceki diziden gıcıktım bu dizide de gıcık etmesinler beni

Princess Yumi isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 20.04.17, 18:39   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #63
emriyeee
aktif üye
emriyeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Öncelikle kitap okumayı çok çok seven biri olarak o kitaplığa ya da kütüphaneye bayıldım Secret garden daki kim joo won un kitaplıği bir bölümü resmen. Onu da ayrı sevmiştim. Gelelim dizinin konusuna tam benlik gizem, 1930 lar, o eşyalar, dizinin genel havası... Umarım ileriki bölümler daha heyecanlı ve bol hareketli olur.
3.bölümde hayalet yazarın söylediği söz dikkatimi çekti. Neden geçmiş hayatinda kötü şeyler yapanlarin reankarnesi yazar olur şimdi anlıyorum gibi bir şeydi. Geçmişte ne yaşamışlar cidden cok merak ediyorum. Yeni bölüm bir an önce gelsede izlesek
emriyeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.04.17, 19:24   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #64
CuteKorean:)
aktif üye
CuteKorean:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul-Ankara
Diziyi sevmesine sevdim ama bir an önceki konuya girsinler istiyorum ilk iki bölüm bu yüzden biraz yavaş geldi bana. Konu ilginç bence ve korkarım kız geçmişte sevdiği adamı vurdu çünkü sürekli ona vurgu yapılıyor (kızın birini öldürmüş olmasına) Han Se Ju nun geçmişte ne yaptığını çok merak ediyorum doğrusu. Şimdilik iyi başladı bakalım...
CuteKorean:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.04.17, 04:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #65
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
CuteKorean:) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konu ilginç bence ve korkarım kız geçmişte sevdiği adamı vurdu çünkü sürekli ona vurgu yapılıyor (kızın birini öldürmüş olmasına)
Ama şimdi 2 adamı gösteriyor arka arkaya eğer birini vurduysa kimi vurdu ve neden

Alt 21.04.17, 14:18   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #66
CuteKorean:)
aktif üye
CuteKorean:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul-Ankara
Alıntı:
Princess Yumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ama şimdi 2 adamı gösteriyor arka arkaya eğer birini vurduysa kimi vurdu ve neden
bence sevdiği adamı vurdu ki sevdiği adam Yazar Han Se Ju. Nedenini ise bilmiyorum yanlışlıkla da olabilir bilerek ona yaklaşıp yani casus olup da vurmuş olabilir ......
CuteKorean:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.04.17, 22:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #67
ilknur0610
aktif üye
ilknur0610 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Yoo Ah İn'in memleketinden :)
3. BÖLÜM

tvN'in solganı jeulgeoum-ui sijag iken
jeulgeoum-en kkeut-i eobsda olmuş. Zevkin başlangıcından harika yapımlar çıkartarak sonsuz zevke doğru yol almışlar. Bu basamaklardan biri de Chicago Typewriter .
- - -

Han Se Joo'nun iflah olmaz güvensizliği onu bir nevi komik hallere sokuyor. Zavallı Han Se Joo..

Nihayet hatırlaması gereken bir anıyı hatırladı ve ilk hayranı artık kim gerçekten bunu biliyor ve kıza bir nebze olsa da yumuşadı. Hiç karakterinde yokken özür diledi, teşekkür etti. Üstelik bu söylediğinde haksız değil. hahhaha bayıldım

- - -

İnsanlara güvenmemekte haklıydı. Çünkü CEO onu kandırdı. İstemediği hayalet yazarı tuttu. Şimdilik hayalet yazar biraz gizemli. Henüz kendisini okumamıza izin vermiyor. Fakat chicago typewriter içinde chicago typewriter görmüyor muyuz. Bir aksiyon, aşk ve dönem romanı... Gerçekten çok egzantirirk Bazı kısımların gerçekten rüya mı reankarne mi olduğunu kestiremiyorum geçişler karmaşık geliyor. Üstelik o hayalet yazarın hayalet olduğuna veyahut özel güçleri olduğuna inanmaya başladım.
- - -
Han Se Joo o kaza sayesinde kendine ait olanı buldu. Saat artık çalışıyor. Ah bir de benim beynim çalışsa.

Son olarak buradan kamu spotumuzu paylaşalım

ilknur0610 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.04.17, 04:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #68
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
CuteKorean:) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bence sevdiği adamı vurdu ki sevdiği adam Yazar Han Se Ju. Nedenini ise bilmiyorum yanlışlıkla da olabilir bilerek ona yaklaşıp yani casus olup da vurmuş olabilir ......
Yani casus niyetine yaklaşıp sonradan aşık olmuştur ama mecburiyetten vurmuş olabilir.

Alıntı:
Nihayet hatırlaması gereken bir anıyı hatırladı ve ilk hayranı artık kim gerçekten bunu biliyor ve kıza bir nebze olsa da yumuşadı. Hiç karakterinde yokken özür diledi, teşekkür etti. Üstelik bu söylediğinde haksız değil. hahhaha bayıldım
Evet gerçektende haklı

Alıntı:
İnsanlara güvenmemekte haklıydı. Çünkü CEO onu kandırdı. İstemediği hayalet yazarı tuttu. Şimdilik hayalet yazar biraz gizemli. Henüz kendisini okumamıza izin vermiyor. Fakat chicago typewriter içinde chicago typewriter görmüyor muyuz. Bir aksiyon, aşk ve dönem romanı... Gerçekten çok egzantirirk Bazı kısımların gerçekten rüya mı reankarne mi olduğunu kestiremiyorum geçişler karmaşık geliyor. Üstelik o hayalet yazarın hayalet olduğuna veyahut özel güçleri olduğuna inanmaya başladım.
o yazarda var bir gizem

Alt 22.04.17, 21:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #69
yagmur6767
Yeppudaa Anime Ekibi
Choi Jin Hyuk Sorumlusu Dergi
Dergi Grubu
aktif üye
yagmur6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: https://twitter.com/yagmuryldrm67
yagmur6767 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Bir bakış attın göynümü yaktın

Gizli Mesaj içeriği: Devamı:

yagmur6767 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.04.17, 00:24   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #70
ilknur0610
aktif üye
ilknur0610 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Yoo Ah İn'in memleketinden :)
4.BÖLÜM:
- - -
Han Se Joo'yu yatağından kaldırıp ta oraya götürdün ya helal sana. Kızın kapısının önünde didişirken ne olur ikinci kez seninle Jealousy Incarnate vakasına girmeyelim dedim. Aslında kızdan hoşlanmıyor sadece Han Se Joo'nun nabzını ölçtü. Fakat beceriksizliğinden arada yakalanıyor falan bilemedim. Biraz sevimli hayalet casper gibi mi desem. Bunu söylemek için henüz çok erken. Fakat fasulyelerden kaçtığına göre şeytani olmasa da ve moda anlayışı hala geçmişte kaldığına göre ben bu hayalet yazardan daha fazla olduğuna inanmaktayım. ama neden geri geldi kıza fasulyeleri toplamaya mı?
- - -
Şunu söylemeden geçemeyeceğim YAİ sponsoru olmayan ünlülerden ama şu Jardin de Chouette marka şapkayı geçen yıl başkanlık seçimlerinde giymişti.Şimdi dizide de fark ettim.

Neden böyle yapıyorlar. Daha fark ettiğim bir çok detay var. Resimler giysiler tarzlar Han Se Yoo yu bir karakter gibi görmemi engelliyor bu durum :/ Neyse her haliyle kabulum yine de
Çeviri için teşekkürler.

ilknur0610 isimli Üye şimdilik offline konumundadır