ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ JAPONYA DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / Good Morning Call / 2016 / Japonya / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 21.04.17, 11:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #71
mercin
aktif üye
mercin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Rize/Ankara
Hiç bitiremeyeceğimi düşünmüştüm. Ama çok mutluyum dizimiz çok yerinde doğru ve mutlu sonla bitti.Böyle bir ev sahibine denk gelmek imkansız herhalde yada Ueharakun gibi birine rastlamak imkansız. Aklı başında ,sorumluluk sahibi,diğer şeylerle ilgilenmeyen açık sözlü biri ama bir o kadarda soğuk birisi , İssei tam istenilen tarzda ilgili ,şefkatli bir o kadar da sabırlı biri,Ama gel gör ki Nao'nun arkadaşları kendi gibi çatlak
Nasıl bir kızsın ya 17 bölüm boyunca Nao'nun hayalleri beni bitirdi.Anında hayal kuran birini hiç görmedim.Neyse Nao'nun yerinde olmak vardı.
Ben diziyi çok sevdim.Bütün karakterler beni mutlu etti. Komik, romantizm dolu şirin bir diziydi.Bence 2 .sezonu falan olmalı dizideki en önemli bilgi bence duyguları paylaşmaktır.
Çeviri için çok teşekkürler.
Yarım bırakmadığınız için de ayrıca teşekkür ederim.
Başka bir Japon dizisinde görüşmek üzere...

mercin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.04.17, 15:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #72
yumedake
aktif üye
yumedake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Muğla
Öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkürler. Gerçekten eğlenceli, güzel bir diziydi.
Son 3 bölümün indirme linkleri mevcut değil. Rica etsem yükleyebilir misiniz?
Bende indirip izlemeyi tercih edenlerdenim
yumedake isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.04.17, 16:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #73
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
aktif üye
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #TeamTaek Ji Sung <3 <3
Alıntı:
yumedake Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Son 3 bölümün indirme linkleri mevcut değil.
Yeppudaa

son 3 bölümün lnkleri bu sayfada mevcut...

gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.04.17, 21:07   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #74
azini
aktif üye
azini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
dizi klasik bir hikaye gibi görünse de kendine özgü bir havası vardı özellikle issei karakterini çok beğendim başrol erkek çok kasıntı olsa da kızın şirinliği diziye renk katmış 2.sezonu hak eden bir yapım... çeviri ve yayın için teşekkürler
azini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.04.17, 13:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #75
3627
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Elinize sağlık teşekkür ederim...
3627 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.04.17, 16:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #76
hemerah
aktif üye
İZLEME LİSTEM
çevirmenimizin eline sağlık. ben beğendim güzel bir diziydi. yalnız nedense bu tür dizilerde hep kıza en taş çocuklar aşık oluyor))) dizide 3 yakışıklı vardı üçüde buna aşık oldu. şanssızlıkmı desek ne..
hemerah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.04.17, 12:04   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #77
Rui*
aktif üye
Rui* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Güzel diziydi, Allahım çocuk kendini ne kastı ne kastı kız şirindi... Kıza aşık olanlar ise apayrı bir hoşluktaydı, esas oğlan olmasa da olurdu dedirtecek kadar vardı ama neredeyse tabiki. Zor karakterler çeker ya neyse iyi zaman geçirtti.
Rui* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.04.17, 18:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #78
damla can
aktif üye
damla can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
çok tatlış bi diziydi ama bence 10. bölümden sonrası gereksiz olmuş .. sürekli br gel git tüm sorunlar bunları buluyor falan sıkmadı değil .. ama tam bir shoujo olmuş mangaya da uymuş baya anladığım kadarıyla

kızımız Nao çok şeker saf mı saf saf kızları severim falanda arada salaklaşıyor buda onu da geçtim ilşkisine hiç güvenmiyor sürekli bi vazgeçme havasındaydı ..

erkeğimiz MaşaAllah sen nesin öyle çok havalı (tabiki) çok olun kaçmış ama mangada ki karakter çiziminden dolayı olmuş zaten yaşıda büyük gerçekte ama ilk bölümlerde cool olucam diye çok kasıntı davranıyordu sonradan toparladı yada benim göz alıştı ama çok yakışıllıydı boylu poslu ahaha

sonradan gire erkek gibi olan kızı br tek ben miyim Nana Eikura'ya benzeten kardeşi falan sandım baya baya

rame'ciyde az yürümedim çok tatlı çocuktu ve 97'liymiş daha

erkeklerde ki ''nunla ben olsaydım asla ağlatmazdım ''sözünü hiiç anlamıyorum ya valla her erkek öyle bir ağlatır ki ...

sonu çok tatlıyddı daichi ve yengeciğimizi görmek iyi oldu gözlerim onları arıyordu

emeği geçenlere teşekkürler
damla can isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.04.17, 01:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #79
Sedaa Dirlik
aktif üye
Sedaa Dirlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bir dizinin daha finaline geldik ahh ağlayacağım böyle güzel harika diziyi bizlere sunduğunuz için size gerçekten çok çok teşekkür ederim. Nao ve Ueharakin sizi cok ozleyecegim 😢😢😢
Sedaa Dirlik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.05.17, 02:29   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #80
robinchan
aktif üye
robinchan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
tamam çok klasik olabilir ama bence eğlenceliydi teeeeee ilk zamanlar ilk Japon dizilerine başladığımda kızların bu kadar saftirik olmalarına sinir oluyordum,hani bana kalsa kızım etrafında elini sallasan bi yakışıklıya çarpıyor ne işin var bu soğuk nevaleyle derdim diyordumda,ama yıllar geçtikçe baya alıştım bu dizilere artık eğlenerek izliyorum. neyse bilmeyen duymayan izlemeyen varsa benzeri bir dizi İTAZURA NA KİSS ve serilerini tavsiye ederim, gerçi orda Kotoko bile bi ara İreikun dan vazgeçti bu yeni yetmeler daha inatçı oluyor sanırım. Ah Kotoko ve İreikun'un annesi o hayal dünyalarına dalmaları,annesinin arayı bulmak için yaptıkları vs vs beni benden almıştı tabi İreikununda beni benden almış olması ayrı bir olay ah Furukawa Yuki ,ne tatlı şeydin sen öyle bak aklıma geldi birden
robinchan isimli Üye şimdilik offline konumundadır