ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / Jagga Jasoos / 2017 / Hindistan / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 25.12.17, 18:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

Jagga Jasoos / 2017 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen: Anurag Basu
Senaryo: Anurag Basu, Samrat Chakraborty
Ülke: Hindistan
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Müzikal, Gizem
IMBD : 6.6
Vizyon Tarihi: 01 Temmuz 2017 (ABD)
Dil: Hintçe
Müzik: Pritam Chakraborty

Çeviri İçin peaceflower; Teşekkürler

Oyuncular
Ranbir Kapoo
Katrina Kaif
Saswata Chatterjee
Chitrak Bandyopadhyay
Sayani Gupta
Mir Sarwar Mir Sarwar
Jimmeey Sirole
Saurabh Shukla

KONU
Join Jagga (Ranbir Kapoor), yatılı okulda büyümüş dahi bir çocuktur. Dedektiflik hobisidir. Bir gün Profesör babasının (Saswata Chatterjee) öldüğü haberini alır ama buna inanmaz, yardımcısı Shruti (Katrina Kaif) ile babasını aramaya başlar. Bu arayış sırasında çılgınca bir maceraya koyulur.

İndirme Linkleri

İndirmek İçin TIKLAYINIZ...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu firari_x tarafından (25.12.17 Saat 18:26 ) değiştirilmiştir.
bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.12.17, 00:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
hindist
yeni üye
hindist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Uzun zamandır çevirilmesini bekliyordum yeppudaa'da çevirene çok teşekkür ederim ��
hindist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.12.17, 14:59   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
vatanda
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Çok değişik bir film asırı müzik. Çok garip ilginç komik. İzleyin gorun
vatanda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.12.17, 05:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
ay taşı
aktif üye
ay taşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
yaaaa Sonu niye böyle bitti yaaaaa bananeeeee
Sonunu kabul etmiyorum. Bana göre farklı bitti, benim kafamdaki şekilde bir son kabul ediyorum ben. Bu filmin sonunu kabul etmiyorum. Eğer 2. si varsa mantıklı ama yoksa bu bitişi kabul edemem. Çok zevkli bir film. İlk kısımlarında daha müzikal ağırlıklı ama bi 20-30 dk sonra daha bir rayına oturuyor film. İlerleyen sahnelerindeki müzikalleri çok hoş. İnsanı durduğu yerde oynatıyor şarkıları. Çok zevkliydi. Herkese tavsiye ederim. Bir 3 idiots ya da tare zamaan per filmleri kadar olmasa da onların hemen bir tık altında diyebilirim. Ve yer yer onları da işleniş tarzıyla ve çılgınlıklarıyla anımsattı bana. İzlemenizi tavsiye ederim. Emeği geçenlerin ellerine sağlık böyle kaliteli hint filmi izlemeyeli epey olmuştu
ay taşı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.12.17, 08:10   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
vatanda
aktif üye
İZLEME LİSTEM
ay taşı senin bakısını bilemem ama film yer yer çok sacmalıyor. Son kısmı zaten bir garip. Cok o kadar ahım şahım bir film degil. Muzikler ilerleyen sureçte güzelleşiyor şahsen tepinme kısmındaki şarkıyı çok beğendim. Ama cokta güzel bir film değil. Absürt komedi gibi garip bir film.
Bence.

Alt 29.12.17, 02:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
ay taşı
aktif üye
ay taşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
vatanda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ay taşı senin bakısını bilemem ama film yer yer çok sacmalıyor. Son kısmı zaten bir garip. Cok o kadar ahım şahım bir film degil. Muzikler ilerleyen sureçte güzelleşiyor şahsen tepinme kısmındaki şarkıyı çok beğendim. Ama cokta güzel bir film değil. Absürt komedi gibi garip bir film.
Bence.
Aslında komedisi de var ama sürekleyici olay örgüsü daha bir ön planda ve müzikal bir film olduğu için filmi garip bulmuş olabilirsiniz. Tabi zevk meselesi. Ama izlerken sıkılmadım ve sürükleyiciydi ve sonunu hep merakta bırakan bir filmdi. Bu film bana Johny Deep'in Sweeney Todd Filmini hatırlattı hatta onda bu filmden daha fazla müzik var. Çünkü müzikal film. Bu filmde onun kadar yok bu yüzden daha rahat izledim. Ama yer yer geçmişte olana yer yer de şimdiki zaman sahnelerine geçmiş olması belki garip gelebilir. Film insanı germiyordu. Dramatik değildi. Halbuki yaşadıkları şeyler üzülmelerini gerktiren ve korkmalarını gerektiren cinsten olaylar olmasına rağmen onlar bunları hiç kafalarına takmadan maceralarına-yollarına devam ediyorlardı. Belki üzülmeleri gereken yerde üzülmedikleri için ve bunun yerine komedi duygusunu koydukları için film duyguları pek yansıtmamış gibi gelmiş olabilir tabi bu da filmi beğenmemenize sebep olmuş olabilir. Hatta filmin konusu aksiyon-gerilim-drama yatkın ama böyle bir konuyu komedi olarak işlemiş olmaları absürt gelmiş olabilir. Ama ben zaten komedi sevdiğim için ve pek de dram kaldıramadığım için bu filmde insanı pek kasmayan-dramla daraltmayan, boğmayan bir film. Belki de bu yüzden sevmişimdir filmi Fakat film hiç ana konudan sapmadı ve bütün olaylar en sonunda birbirine bağlanmış oldu. Sonunu da öyle yapmalarının sebebinin gerçekçi bir son olmasını istemelerinden dolayı diye düşünüyorum. Belki de 2. bir film çekilebilir.
ay taşı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.12.17, 07:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
vatanda
aktif üye
İZLEME LİSTEM
İzlenmez bir film değil. Aslında basta cocuk kitabı tanıtımı seklinde cıkıp ara ara bu sekle geri donmesi bozmus bence hani Basta tamam ama tekrar tekrar donmesi kopukluk olusturmus gibi. Şarkılı konusmalar falan guzeldi. Son kısımda bence sorunlu kısım bu kayanın dusmesi ve bunların kacısı arasında bolum kesilmis gibi. Orda eksiklik var. bilmiyorum sizinde dikkatinizi çektimi filmin bazı yerleri kesilmiş gibi. 2. si cıkar ve daha kabul edilebilir bir absurtlukte olursa ilgiyle izlenebilir. Tabiki yapanın ve çevirenin ellerine saglık. Film genel olarak ancak muzikal absurt komedi yada muzikal kara komedi tarzına sıgdırılabilir bence.

Alt 13.01.18, 22:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
sosyologfelsefeci
aktif üye
İZLEME LİSTEM
# yok
# yok
çeviren ve yükleyen arkadaşların eline sağlık çok müzikal film seyretmedim ama filmi sonuna kadar sıkılmadan izledim bence 2 bir filmin çıkması lazım yarım bitti eğlenceli bir film ve konuşmaların müzikle ifade bulması güzeldi beğeni zevk meselesi olsa da bence izlenilebilir güzel bir filmdi
sosyologfelsefeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır