ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / ROMANTİK AKSİYON Heropanti / 2014 / Hindistan / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 05.09.14, 03:48   #11
Snowflake.
aktif üye
Snowflake. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Filmin şarkıları harika... İlk keşfettiğimden beri severek dinliyordum.
Hele o Rabba şarkısı... Kendi ayrı, sözleri ayrı güzel...

Filmi burada görünce hemen izledim. Gayet güzeldi. Çok güzel sahneler vardı filmde, güzel replikler...
Başrol çift de çok tatlıydı.

Çeviri ve paylaşımda emeği geçenlere teşekkür ederim.

Snowflake. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.09.14, 10:28   #12
Yhesim
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
SilentRain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben bıraksam bile onlar beni bırakamıyor bu arada dipnot geçeyim filmi kontrol ederken güzel bir şeye benziyordu ilk fırsatta da izleyeceğim
Sen bırakmıyosun bence.. Bende izliciyim..

Yhesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.09.14, 15:06   #13
çingun
aktif üye
çingun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
İzledim..
Öncelikle; çeviri için peaceflower, palaşım için de sevgili SilentRain çok teşekkürler ellerinize , emeğinize sağlık
Başrol erkeğini ilk defa izledim fena sayılmaz, kızda öyle..
konu bilindik bir şey, en azından ben bu tarz filimler izledim, konular tam böyle olmasada hintlilerin düğünleri olaysız geçmiyor... bu doğrultuda ulaşılan sonlar bana pek cazip gelmiyor...sevmiyorum... illa herşeylerini kalabalık bir ortamda yapacaklar, yaşayacaklar..
Adet, töre vs ne derseniz deyin, yanlış bir uç noktadan farklı bir uç noktaya geçiş yapabiliyorlar, böyle olmasını biraz abartı buluyorum, bu yüzdende filim tek seyirlik bir filim olarak kalıyor..

Hep eleştirmicem azcıkta öveyim.. puan olarak 7'5 puan verdim.. not kırdığım yer sadece üstte söylediğim sebepler..

Seyirlik bir havası var, sıkıcı değil akıcı ilerliyor, Başrol çocuğu güzel dans ediyor..Çok akıllı davranıyor..İyi bir siyasetçi eğlence kısmı da güzeldi..
Bu tarz konuları severseniz, sıkılmadan izleyeceğinizi düşünüyorum..

çingun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.09.14, 20:18   #14
misamisa
So Ji Sub Sorumlusu
aktif üye
misamisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Turkish SONİCé
Alıntı:
Kim Sangg Bum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hint Filmlerini izleyip izlememek konusunda çok kararsısızım. Bana bir fikir verebilir misiniz acaba
uzun diye çekiniyosundur büyük ihtimalle ama sen bi Aamir Khan filmleriyle başla, gerisi gelir Shahrukh Khan filmleride harikadır.. hepsi kalitelidir uzun olduğu halde nasıl geçtiğini anlamıyosun amerikan filmlerine 10 basar nitelikte güzel farklı konularda bulabilirsin amirin en bilinenlerini bi izle hak vericeksin ve keşke daha önce izleseydim diceksin, garanti hepsinde güzel dersler vardır anlamsız film ben izlemedim şuana kadar.. Ghajini, 3 idiots, fanaa, taare zameen par mesela, barfi, black, my name is khan, don-don2, table no 1 gibi gibi..

misamisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.14, 00:24   #15
huzeyran
aktif üye
huzeyran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Rabbaa Rabbaaaa

Tiger Shroff ilk defa izliyorum. 90 lıymış yavrucak
Yer yer Rambo'nun gençliğine, yer yer de Mustafa Sandal'a benzettim ne alakaysa Dans figürleri şaşırtıcı ve güzeldi.
Kızımız da hoştu maşallah . Keyifle izlenir bir film olmuş Teşekkürler..

Gizli Mesaj içeriği: Spoooiler:
Babalık duyguları, gençlik cesareti, toplum değerleri güzel verilmiş. İkisi bir orta yol bulunca iyi oldu. Hayatta bu kadar sert kalıplara böyle güven patlamaları işe yarar mı tartışılır ama filmde çocuk zeki biçimde Jat ahalisinin dış kabuğunu halletti. Kararlılık, dürüstlük ve sevgisine olan güvenle yasal yollardan mutluluğa erişti. Çıkalım kerevetinee

huzeyran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.14, 00:35   #16
serpil ubuz
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Film eğlenceliydi, sıkılmadan izledim. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
serpil ubuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.14, 18:36   #17
kore_for_life
aktif üye
kore_for_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Alıntı:
sevde lara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
...harika... muhteşem... mükemmel...
...%100 tavsiye olunur...
...hele ki o duygular... anlatılmaz yaşanır derler ya... bu kadar gerçekçi olamaz...
...ilk defa bi hint filminden böyle keyif aldım...
...başrol erkek oyuncumuz filmi resmen almış götürmüş...oyunculuğu harika...
...hele ki o kız babasının başrolden aşağı kalır yanı yoktu...
...ikisi bi arada = fevkaladenin de fevkinde bir film ortaya çıkmış...
...bu filmi çevirip ve yükleyerek benim izlememe vesile olan arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim...

Aaa ismin sevde mi ?? Benimdee
kore_for_life isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.14, 18:46   #18
kübra exo
aktif üye
kübra exo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: kayseri
İlk 3 idiotsla basladim koreyle bitiricem galiba yabancılara askim hintlilere yüzünden başladı
kübra exo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.14, 19:00   #19
evn21
aktif üye
evn21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Diyarbakır
Sevdiğim bu filmi yüklediğiniz için çoooooook tşk ederim ,keyifle izlediğim bir film ) gerçekten çok güzel izlemenizi tavsiye ediyorum
evn21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.09.14, 03:51   #20
Kim Sangg Bum
aktif üye
Kim Sangg Bum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
evet güzzeldi gerçekten
Kim Sangg Bum isimli Üye şimdilik offline konumundadır