ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / ROMANTİK KOMEDİ DRAM Dear Life / 2016 / Sevgi yolu / Hindistan / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 22.01.17, 18:17   #1
yeppudaa
Yetkili
admin
aktif üye
yeppudaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

Dear Life / 2016 / Sevgi yolu / Hindistan / Online Film İzle

Yapım Hakkında

Yönetmen:Gauri Shinde
Senaryo:Gauri Shinde
Ülke:Hindistan
Tür: Dram, Romantik
Rating: 8.1
Vizyon Tarihi:02 Kasım 2016
Dil:Hintçe
Müzik:Amit Trivedi
Nam-ı Diğer: Dear Life
Oyuncular: Shahrukh Khan, Aditya Roy Kapoor, Alia Bhatt
KONUSU:
Görüntü yönetmeni Kaira mükemmel bir hayat arayışındadır. Sıradan bir düşünür olan Jug'le olan karşılaşması, hayat hakkında yeni bir perspektif kazanmasına yardımcı olur. Mutluluğu bulmak için, hayatın kusurları ile kabullenmek olduğunu keşfeder.
FRAGMAN:

ÇEVİRİ:
Özlem Erkal
~Replikistan Facebook Sayfası~

İzleme Videoları

İndirme Sayfası: Dear Life / 2016 / Hindistan / MP4 / Türkçe Altyazılı - Yeppudaa

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu firari_x tarafından (20.10.17 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.
yeppudaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.01.17, 21:22   #2
denizwinner
aktif üye
denizwinner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alia, candir. Filmi Yeppudaa' da go rmek hos. Ceviri, paylasim icin tesekkur ederim.
denizwinner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.01.17, 23:53   #3
hatice8935
aktif üye
hatice8935 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
filmi kızı sevdiğim için açtım ilk 10 dakka bittikten sonra baya iyi yapım kimler var deyip yukarıda oyunculara baktım ve adityanın adını gördüm çok heyecan duydum aditya ile ilgili konuşmadan önce sünu belirtmeliyimki film mükemmeldi khan ailesi yine hayattaki geçiş aşamamda duygularımı anlattı kesinlikle şüphe duymadan izleyin filmi adityaya gelince tabiki filmin son iki dakikasında var ben film boyu aditya bekledim ama ama ama beklediğime değdi siyah gömleği ve o efendi hallariyle maşallah dedirtti ne kadar güzel gülüyo izlemeyin boşverin nazar değirmeyin adityama
hatice8935 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.01.17, 16:20   #4
endam
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Hayallerimin altinda kalsada guzel bir filmdi
endam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.02.17, 00:08   #5
dystopian
aktif üye
dystopian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Suwon
Eveeeet, Hint Sineması sempatizanı olmasam da tamamen tesadüf eseri izlediğim ve tarz olarak popüler Amerikan sinemasına çok daha fazla benzettiğim usülde bir Hint filmi Dear Zindagi. Öyle popüler Hint filmleri gibi çok çalgılı çengili ve "nispeten" sakız gibi uzamış değil. Mevzu Hint filmleri olunca tahammül sınırlarımı çok zorlamam ama bunu ilgiyle izledim.

Film hangi psikanalitik ekolde çalıştığını çok da anlayamadığımız muazzam karizmatik psikanalistimiz ve gencecik bir kızdan danışanı arasında geçen diyalog üstüne kurulu. Bir psikanalist ve danışan ilişkisi için sıra dışı olmayan, gerçekçi sayılabilecek bir anlatısı var. Bu tür konulara meraklıysanız ilginizi mutlaka çekecektir. Zira biri klinik psikolog biri de psikanalist olan iki arkadaşım anlatılan ilişkinin gerçekliğini bir sinema filmi için birçok anlamda yeterli buldular. Dediğim gibi sadece Jihangir Khan'ın mesleki ekolünü pek bir yere koyamadık. (Ekolünü bir yere koyamasak da tarzını ve karizmasını gönlümüze koyduk, o ayrı. )Doktor Khan, hemen bir psikanalist bulmalıyım, kafasına getirebilir sizi. Ama filmin havasına kapılıp çok da hayalperest olmamanızı öneririm.

Eğer danışan kızla empati kurabileceğiniz bir meseleniz yoksa sıkılabilirsiniz. Zira hikâye çok öznel konular üstünden gidiyor. Genç kızımızın iyi bir mesleği var ancak mesleki kariyeri pek istediği gibi yürümüyor, erkeklerle ilişkileri de çok sağlıklı değil, ailesiyle de bazı problemleri var ve şu halde bir şekilde kendini bir psikanalistin ofisinde buluyor. Birçoğunuz filmi izlerken bunlar da dert mi, diyebilirsiniz ama meselenin psikolojik alt zemininde bunların nasıl da çözülmesi gereken dertler olduğu izleyiciye iyi geçiyor. Ayrıca film Hindistan modernitesinde kadınların meselelerinin geleneksel doğu toplumlarından çok da farklı olmadığına dair ciddi mesajlar barındırıyor. Biraz zorlarsanız özellikle genç hanımlar için söylüyorum, şahsınıza münhasır mesajlar edinebilirsiniz.

Ben kendi adıma filmi sevdim. Gayet de sıkılmadan izledim.

mircelona*'cığım, Kim Hoca'mıza ayılıp bayıldığım dönemde izlediğim ve üstümde onun karakterine dair bir imaj bırakan Jihangir Khan'la tanışmanı isterim şahsen. Seveceğini düşünüyorum. Aynı ekolden giderek newchingu, inbinsub ve WMWM sizi de haberdar edeyim istedim.
dystopian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.02.17, 00:35   #6
mircelona*
aktif üye
mircelona* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: @GaemGyu xP
Alıntı:
dystopian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Seveceğini düşünüyorum.
Kim Sabu'nun yanı sıra yazının diğer kısımlarında bahsettiğin ayrıntılar da ilgi alanıma girdi.
Listeme alıyorum, teşekkürler.
mircelona* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.02.17, 22:55   #7
aşkınsonçığlığı
aktif üye
aşkınsonçığlığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Aslına bakarsanız bu bir hayat filmi. Romantizmi? o yok işte! izle ve iyi hisset yaklaşımını benimsemiş güzide senaristlerden birinin kaleme aldığı bir konu. Kişisel gelişim filmi de diyebiliriz hani.
aşkınsonçığlığı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.03.17, 18:47   #8
suzuki-san
aktif üye
suzuki-san - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: farkeder mi?
selamlar filmi yeni bitirdim ve hemen filmle ilgili fikrimi paylaşmak istiyorum...
öncelikle shahrukh görünene kadar aptal bir batılı filmi izliyorum zannettim gece clupları,içkiler, erkekler, arkadaşlar vs. aliyanın bu usa girl triplerine anlam verememiştim.
ama esas olay shahrukh geldiği zaman başlıyor ve film anlam kazanıyor. gerçekten filmde anlatılmak istenen olayı çok iyi anladım.. sadece keşke hintliler kendi tarzlarında filmler yapsalar özlerini kaybetmeden. ülke açlık içindeyken böyle batılı tarzı bir film çıkarıyorlar..( mesela kızın herşeyi var ama yinede mutlu değil)..(hiç açlık çekmemiş bir insan tamam sevgi açlığı çekiyordur belki ama arkadaşları sürekli yanında ve bunun ergen triplerini çekiyor..) bunu sevmedimmm
bence bu batılı olayını bitirip gerçek hayata dönsünler...
genel olarak açlık çekmemiş insanlar için güzel bir film
açlık çekmiş hiç bir şeyi olmayan insanlar için çok kötü bir film..
(bide eklemek istiyorum spo olabilir ama biz burda bir tane bile doğru adam bulamazken kız orda erkekleri sıraya dizdi valla en sonda da sidhartı gördüm ya ben şok valla helal olsun...)
suzuki-san isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.05.17, 11:46   #9
nian
aktif üye
İZLEME LİSTEM
alia bhatt'ı da shahrukh khan'ı da sevmem ama sırf bir yerlerinde aditya roy kapoor var diye izlemeye başlamaya başladığım. alia bhatt'ın oyunculuğunu sevemeyeceğim sanırım, o şımarık mimiklerine dayanamıyorum.ağladığı yerler fena değildi ama hakkını yemeyeyim. shahrukh khan da psikanalist rolüne iyi gitmişti. sıkılarak izledim hatta bir süre sonra neden izlediğimi unuttum ta ki aditya'yı görene kadar.2 dakikada canıma kan geldi bazı filmlerin bazı sahnelerini tekrar tekrar izlerim ama bu filmde öyle olmadı maalesef.
Gizli Mesaj içeriği: .:
kızın geçmişinde yaşadığı ayrılığın kendisini bu kadar etkilemesini anlayamadım, ailesi daha o zaman kendisine iyi bir hayat verebilmek için çalışıp durmuşlar ki şimdiki zaman hallerinde de gayet ilgili ebeveynlerdi.kızın doktora ben basit bir kız değilim deyip her gördüğü erkeği kapması da ironik idi.bunların hepsi şımarıklık işte

nian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.07.17, 14:51   #10
Diamond13
aktif üye
İZLEME LİSTEM
gerçekten shahrukh khanın izlediğim en saçma filmleri berbat tek kelimeyle vakit kaybı vasatın altı son derece saçma amerikan vari aptal batı özentisi bir film nerde o eski shahrukh khan filmleri... tavsiye etmiyorum yine de emek verip çevirenlere teşekkürler alia bhatın filmlerini hiç sevmiyorum daha önce kapoor and sons da izlemistim o da berbattı gerçekten iyi bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum
Diamond13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
dear life / 2016 / hindistan / online film izle