ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / Go Back Couple / Güney Kore / 2017 / MP4 / Türkçe Alt Yazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 22.11.17, 23:41   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #11
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
aktif üye
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #TeamTaek Ji Sung <3 <3
10. bölüm eklendi..Çeviri için Shura; teşekkürler
gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.11.17, 01:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #12
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
aktif üye
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #TeamTaek Ji Sung <3 <3
Final bölümü eklenerek dizi tamamlanmıştır..Çeviriler için Anobist; , zırzır-juliet;
, emiş; , Sahael; , mircelona*; , FatimaMinah; , ladystoneheart; , Shura; , YağmurDamlası; teşekkürler
İyi seyirler...

Konu gülizz tarafından (28.11.17 Saat 02:09 ) değiştirilmiştir.
gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.12.17, 02:22   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #13
bşrminoz
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bigbang <3
Diziyi size nasıl anlatayım ki su gibi aktı gitti resmen başlayıp iki günde bitirdim .. Gençlik, dostluk, aile, aşk, komedi, dram ne ararsanız var Hem çok güldüm hem çok ağladım özellikle jin joo ve annesinin ilişkisine ..
Evlendikten sonra hayatın koşuşturmacasın da unutulan aşk teması işlenmiş .. 12 bölüm olması biraz üzdü keşke 16 yapıp gönlümüzü alsalardı Gerçi böyle de uzatmadan tam tadında bitti o da ayrı tabi ... Ben başrol çiftin uyumunu çok sevdim Jung Na Ra zaten efsane çok severim kendilerini izlediğim her dizisinde daha çok seviyorum .. Son Ho Jun u ilk kez izledim niye daha önce keşfetmediğime de şaşırdım Çok yakışıklı değil tamam ama kendine göre bir aurası var Yan roller de çok eğlendirdi beni ama öyle bir ikinci oğlanımız var ki Jin Joo nun yerinde olsam seçim yapmak çok zor olurdu
Neyse efenim özetle dizide çok değişik çok etkileyici enteresan senaryo falan yoktu ama izlerken insanın içini ısıtan, ilerde ne olacak diye çok düşünmediğiniz fakat izlerken çok eğlendirecek bir yanı var.. Bir dizi arayışına girdiğinizde beni çok yormasın hem izleyeyim hem dinleneyim diyorsanız kesinlikle izlemelisiniz derim
Çevirmenlerimize ve paylaşımcılarımıza çok teşekkür ederim
NOT: Online sayfası bende açılmıyor o yüzden mp4 sayfasına bırakıyorum yorumu.

bşrminoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.12.17, 18:46   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #14
osman101
aktif üye
osman101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Emeği geçenlere teşekkürler.
osman101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.01.18, 15:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #15
krnlk_gzl
aktif üye
krnlk_gzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: k.maraş
Yaa son zamanlarda izlediğim en samimi en tatliş dizilerden biriydi. Yeni bitirdim son bir kaç bölümde duygusal anlar yaşatsalar da final gayet güzel, mutlu ve en önemlisi tatmin edici bir şekilde bitti.

Bazı şeyleri gözler önüne seren bir diziydi. Güldürdü, eğlendirdi, heyecanlandırdı hatta ağlattı bile ama en önemlisi de bir şeyler kattı. Bir hayatı paylaşmanın sırlarını fısıladadı adeta bize bu dizi..

sevimli başrolümüz kocasından ayrılınca bizim yakışıklı, uzun boylu, karizmatik, güzel bakan oğlanımızla (Jang Ki Yong olur kendisi. Bu dizi de gördüm ilk ve vuruldum adeta ne güzel bakıyor o çocuk öyleee ay neyse ne diyordum ) hah işte onunla olsun dedim ama neyse fazlası da spoilere girecek şimdi

Sonuç olarak ben sevdim. Baya sevdim. Sizde seversiniz eminim mutlaka izleyin derim

Emeği geçen herkese teşekkürler

krnlk_gzl isimli Üye şimdilik offline konumundadır