ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / While You Were Sleeping / 2017 / Güney Kore / MP4 / Türkçe Alt Yazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 19.11.17, 02:52   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #52
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
aktif üye
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #TeamTaek Ji Sung <3 <3
Final bölümü eklenerek dizi tamamlanmıştır..Çeviriler için emiş; & zırzır-juliet; çok teşekkürler
İyi seyirler...

gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.17, 03:30   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #53
sonradanhukukcu
yeni üye
İZLEME LİSTEM
inanilmaz güzel bir dizi izlemediyseniz mutlaka izleyin👍emegi gecen herkese tesekkurler👏
sonradanhukukcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.17, 09:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #54
bosyere
aktif üye
bosyere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Emeği geçen tüm Yeppudaa ekibine teşekkürler,hız mükemmeldi, bu arada beklemeden,bekletilmeden izlemenin keyfi paha biçilemez
bosyere isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.17, 11:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #55
natukh
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Sakarya
Sezon boyunca emeği gecen herkese teşekkürler ederim.
natukh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.17, 17:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #56
Cansu Luhan
aktif üye
Cansu Luhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
ahh şu an çok utanıyorum jung hae in'i dünden park sı hoo zannedip ne kadar sevinmiştim yaa şu an listeye bakınca farkettim..
sizce de park sı hoo ile benzemiyor mu
Cansu Luhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.11.17, 15:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #57
nefertari
aktif üye
nefertari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: SiHooRang
Geldik yine güzel bir yapımın daha sonuna
Adı itibariyle Sandra Bullock'un filmi gibi olacağını düşündürse de tamamen farklı bir senaryo ile karşılaştım genel olarak izlediklerimden de farklı diyebilirim.
Baş rollerin soğuk, mükemmel, titiz ve düzen hastası bir savcı beklerken sapşik bir savcı olması ) ve yine rüküş, şapşal ve yeteneksiz bir kadın oyuncu yerine işinde başarılı giyinmeyi ve istediğini bilen bir kadın olması diziyi izlemesi keyifli hale getirdi.
Lee Sang Yeob'u ilk kez kötü karakterde izledim başka benzer rollerde oynadı mı bilemiyorum ama kötü rolü çok yakışmış ve başarılı bir performansı sergiledi.
Kısaca 10 üzerinden 90 verdim gitti.
Yayında ve yapımda emeği geçen herkese çok teşekkürler..

nefertari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.12.17, 00:10   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #58
krnlk_gzl
aktif üye
krnlk_gzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: k.maraş
İnanılmaz güzel bir diziydi. Sıkıldığım tek bir an olmadı. Her bölümü ayrı tatlı, ayrı gizemli, ayrı heyecanlıydı. Savcılık avukatlık üzerine bir çok dizi gördük ama bu şekilde farklı bir konuyla harmanlanınca da apayrı bir tat verdi dizi.

Oyuncular mı? İyi karakterden kötü karaktere her bir oyuncu ayrı başarılıydı gerçekten hakkını vermişler ama tabi başrolümüz biricik tatliş savcımızı övmeden geçemicem. Adam her yönden çok iyi ya burada sevimli yanları da olan bir savcıyı canlandırmış, o aegolar felan ancak bu kadar yakışabilirdi bir insana

Burdan sizin aracılığınızla bütün senaristlere seslenmek istiyorum Lee Jong Seok'u ağlatmayın yaaaaa o nasıl bir ağlamadır içim parçalandı resmen tamam çok iyi oyuncu anladık ama bizimki de kalp bakın dayanmıyo hep gülsün o gülmek de acayip yakışıyor gerçi ona da kalp dayanmıyor.O zaman biz hepten ölelim

Diğer oyunculara gelirsek Suzy'i zaten severim oyunculuğu da ayrı güzel şimdi. Savcımızla da uyumu göz ardı edilemez şimdi ben beğendim bu çifti Peki ya yakışıklı polisimiz gerçekten o da her açıdan mükemmel bir de son bölümde sakallı dağınık saçlı haliyle de ayri bi karizmatik olmuştu hani bunu da söylemeden geçemicem

Çok konuştum biliyorum o zaman konuşmamı Emeği geçen herkese teşekkür ederek bitiriyorum. Sağlıcakla kalın efenim

krnlk_gzl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.01.18, 21:23   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #59
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
firari_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
firari_x isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Atilgan; 18. bölümde bir sorun görünmüyor, nasıl bir hatayla karşılaştınız?

firari_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.01.18, 20:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #60
mutluyaz
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Çok önerilen bir diziydi. İzledim ve gerçekten önerildiği kadar varmış.Şimdi ben herkese öneriyorum.

mutluyaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır