ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Aramıza Yeni Katılan Üyelerimiz... / Annyeong-haseyo!
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 09.02.17, 21:44   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
Begs
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Öncelikle annyeong!

Ben Begüm, uzun süredir yeppudaa'yı misafir/ziyaretçi olarak dışarıdan takip etmekteydim ama artık misafir olmadığımı düşünüp aranıza katılmaya karar verdim Tıpkı sizler gibi ben de hem Güney Kore'ye hem de k-dramalara merak sarmış durumdayım ve bundan büyük keyif alıyorum. Bu dünyanın çok renkli ve takibinin çok zevkli olduğunu düşünüyorum. K-dramalara giriş yapınca, izlediğin dizileri takip eden farklı insanlarla dizinin kritiğini yapmayı istiyor ve bunu yapacak yerler arıyor insan bu yüzden yeppudaa'nın bu amaca çok iyi hizmet ettiğini düşünüyorum. Şimdi ben de sizlerle birlikte beğendiğimiz dizileri takip etmeyi, fikirler/teoriler üretmeyi dört gözle bekliyorum. Biraz fazla konuştuysam kusuruma bakmayın söylemek istediğim bir şey daha var

Kendim de bir çevirmen olduğum için yeppudaa'da görev yapan, çeviri işine gönül vermiş, vakit ayırmış, bu dizileri izlememizi sağlayan sevgili yeppudaa çeviri çetesine/tüm çevirmenlere teşekkürü bir borç bilirim, şahanesiniz!

Şimdilik benden bu kadar, dilerim en kısa sürede k-drama yorumlarında görüşürüz, kendinize çok iyi bakın diyor ve sözlerimi burada tamamlıyorum. Sevgiler!
Begs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.02.17, 23:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
kevser29
aktif üye
kevser29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: jeju adasında olmak istesem de gümüşhanedeyim
Hoş geldin aramıza
kevser29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.02.17, 20:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
Begs
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Çok teşekkürler ^^

Alt 15.02.17, 09:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
Rumpel
aktif üye
İZLEME LİSTEM
O zaman hwanyeong haseyo begüm.

Ben çok üşengeç bir insanım izlediğim dizin altına yorum yapmaya üşenirim çoğu zaman. Ama senin yorumlarını merakla bekliyorum. Çeviri dilini merak ettim.
Rumpel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.02.17, 22:08   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
Begs
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Rumpel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O zaman hwanyeong haseyo begüm.

Ben çok üşengeç bir insanım izlediğim dizin altına yorum yapmaya üşenirim çoğu zaman. Ama senin yorumlarını merakla bekliyorum. Çeviri dilini merak ettim.
Kamsamida Rumpelsshi ^^

Hehe evet doğrudur, ben de yapabildiğim kadarıyla yorumlamaya çalışacağım yani umarım, inşallah İngilizce ve Almanca dillerinde çeviri yapıyorum, şu sıralar gönlüm Korece'yi de ilerletmekten yana ama bakalım ^^

Alt 20.02.17, 01:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
Gamze!ee
aktif üye
Gamze!ee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Alıntı:
Begs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle annyeong!

Ben Begüm, uzun süredir yeppudaa'yı misafir/ziyaretçi olarak dışarıdan takip etmekteydim
aramıza hoşgeldin keyifli forumlar dilerim
Gamze!ee isimli Üye şimdilik offline konumundadır