ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / Manhole: Feel So Good / 2017 / Güney Kore / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 18.10.17, 20:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #31
donukkan
aktif üye
donukkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Emeği geçenlere teşekkürler ,diziyi pek sevmedim ,pil ve jin sook karakterinin hatırına zor dayandım.Diziyi yarım bırakmak istemediğimden sabırla izledim.Vasat bir dizi
donukkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.10.17, 17:40   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #32
ghost_buster
aktif üye
ghost_buster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Paylaşım için teşekkürler. Eğlenceli bir diziydi. Her ne kadar senaryoda elemanı deli gibi koşturmalarının nedenini anlamasam da
UEE ve Jae Joong için izlenir bir diziydi.
ghost_buster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.10.17, 15:45   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #33
Moteyto*-*
aktif üye
Moteyto*-* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Çoookk beğendimm genel olarak 4 günde bitirdiğim nadir dizilerden. Bu hızda izlesem genelde sıkılırdım ama hiç sıkmadı beni tavsiye ederim herkese. Vakit kaybı değil kesinlikle. ama başroldeki kıza kızmadım değil. Sürekli triplere giriyor falan. Hep kendini uzakta tutma çabası vardı. Ama sonu mükemmeldi yaa bir an şaşırdım yok canım dedim resim çekinmeden önce (izeyince anlarsınız) ve o bilardo dükkanı olanın başına gelenler çok zekiceydi bence. Ayrıntıları güzel işlemişlerdi. Her karakterin ayrı bir dünyası ayrı bşr özelliği vardı yani alkışşşş

Spoilerr!!!!
Nerdeyse pil düğüne gelmese adamla evelenecekti kız yahu sinirlerimi bozdu. Öyle üzülmekle falan hallolacak şey değil. Ortalıkta göremediysen git bul. Bulamadıysan da daha niye düğüne gidiyorsun. Ayrıca başın benim yüzümden belaya giriyo falan muhabbeti yapıyor. Başı beladayken de hep pili arıyor. Tamam belki korumak falan istemiş kendince ama plajda yeni sevgili yapması kilisedekiyle sevgili olması eczacıyla evlenmesi... Pilin hayatında bir kişi bile olmamıl ondan başka
Moteyto*-* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.11.17, 23:46   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #34
sbiricigims
aktif üye
sbiricigims - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Fransa
Bu dizi de bitti beğenerek izledim ama çok uzatıldı diye düşünüyorum sırf oyunculuklar için izlenilir. Konu farklıydı gel gitler reset atmalar falan komik sahneler vardı ama dediğim gibi bazı yerlerde biraz sıktı ki o çoğu dizide oluyor.
sbiricigims isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.11.17, 13:21   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #35
58erdem
aktif üye
58erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kocaeli
Alıntı:
Lethet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geldik bir dizinin daha sonuna...

Diziyi çevirip bizlere izleme imkanı sunan -ZuLu-;ya çok teşekkürler

Online paylaşımda SilentRain;e

Sabredip diziyi buradan takip eden tüm üyelerimize de ayrıca teşekkür ederim

16.Final Bölümü de eklenerek dizi SONlanmıştır.

Başka dizilerde görüşmek dileğiyle...
Emeği geçen herkese kendi adıma TEŞEKKÜR etmek istiyorum Ve evet illede YEPPUDAA Başka siteden izlemem abi...
Dizimize gelicek olursak;fantastik olmasından sebep pek mantık arayışlarına kapılmayın yoksa boğulur diziden soğursunuz Pil karakter olarak eğlenceli,ne istediğini bilen,güzel bir aşıktıı..so jin çoğu zaman sinir etmiş olsa da sonunda doğru yolu buldu.Bişeyler etkilemiş demek ki şu anda klasörde kayıtlı kalsa mı acaba diye düşünmekteyimYani kısaca;baş rollerin uyumu izlemek için yeterli bence der konuyu kapatırım

58erdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.11.17, 02:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #36
Lethet
Yeppudaa Papatya Ekibi
Gong Yoo Sorumlusu
aktif üye
Lethet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa
Lethet isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Emineeda ;
Alternatif videolar eklenmiştir.