ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / Princess Hours / Goong / 2006 / Güney Kore / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 29.08.16, 21:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #161
eda-be
aktif üye
eda-be - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Tayfa™© kalfa çırak karşımı
Alıntı:
hgunan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
alternatif videolar eklenmiştir.
süper hızlısınız teşekkürler
eda-be isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.01.17, 15:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #162
glpnr
aktif üye
glpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
izlediğim ve zaman kaybı olduğunu düşündüğüm bi dizi daha, öffff diyorum 19 bölüm izledim sıkıntıdan patladım. nerden tutsan elinde kalır. başrol kıza sinir oldum. sadece bu kıza değil bu kız gibi sevgi kelebeği modunda, herkesi seven neşelendiren(?), herkese mavi boncuk dağıtıp biz çinguyuz diyen salak saçma bi karakter. yanındaki yancı 2. erkekte onun gbi karaktersizin teki, dizinin tek beğendiğim başrolü şingun du. güçlü güzel bi karakterdi. tabi birde annesi, kız kardeşi ve babaanneleri var onları da sevdim. aaa birde başrol kızın gözlüklü arkadaşı o daha güçlü ve güzel bir karakterdi. başrol olmasını isteyeceğiniz bir karakter. gerçi başrol kız kuzenle arasındaki mesafeyi koruyabilseydi onada sinir olmazdım, bir derece kabul edilebilirdi akla yatkın olmasada. neyse bence zaman kaybı daha güzel dizilere vakit ayırın fikrimce.
glpnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.02.17, 19:36   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #163
glpnr
aktif üye
glpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
diziyi bitirdim ve hala aynı görüşteyim. az böle söylemişim. çevirenlerin emeğine sağlık olsada izlemeye değmeyecek bi dizi bence.
glpnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.11.17, 16:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #164
ranby
aktif üye
İZLEME LİSTEM
İlk Kore dizim bayıla bayıla izlemiştim, hallyu beni bu diziyle kaptırdı rüzgarına... Duygulandım be zaman ne hızlı geçiyor belki şimdi izleyenlerin çok hoşuna gitmeyebilir ama 5-6 yıl önce benim ilgimi baya çekmişti İYİKİ İZLEMİŞİM.
ranby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
film goong princess, gooong izle, princess hours izle

Seçenekler Arama

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 19:07.