ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / Suspicious Partner / Güney Kore / 2017 /// Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 13.08.17, 18:10   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #81
Lunabb
aktif üye
Lunabb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Baştan sona kadar gerçekten dört dörtlük bir diziydi. İçinizde tatlı bir his bırakıyor, gerçekten ji hyun'un oyunculuğunu da çok severim, ji wook'la da birbirlerine çok yakışmışlardı
Lunabb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.08.17, 18:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #82
serpil ubuz
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Ji Chan Wook ve Nam Ji Hyun için seyretmeye karar verdiğim ve güncel izlediğim bu yapımın bana göre senaryosu zayıf, bölüm sayısı fazla ve bu nedenle de sıkıldığım bir diziydi. Yine de başrollerin şahane uyumu ve yan rollerin hatırına tamamladım. Çeviren ve bizlere ulaştıran yeppudaa emektarlarına teşekkürler.
serpil ubuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.08.17, 22:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #83
naajidah
aktif üye
naajidah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: NeverLand
ji chang wook varsa izlerim deyip tamamını indirdim bugün de ilk 5 bölümü izledim..karakterler güzel sempatik sevimli oyunculuk iyi kesinlikle...ama sanırım healer ve the k2 ve fabricated city den sonra baya aksiyonlu ciddi dizilerde görmeye alışmışım jcw u.
böyle romantik komedinin içine giremedim..beğenmedim değil sevdim beğendim ama galiba bu aralar modum biraz daha aksiyonlu gizemli suçlu romantik ve ara ara daha az komedili bir halde
böyle desem de ben bu diziyi izler bitiririm

naajidah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.08.17, 20:05   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #84
meruya
aktif üye
meruya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: başkent

Trt'deki çocuk halindeki tarihi diziye gözucu bakışımı saymazsak ji chang wooku ilk izleyişim. Evet baya gecikmeli bi başlangıç oldu benim için, beyimiz askere de gitti üstelik

Dizinin kurgusu ve hikayesinde eksiklikler vardı yersiz uzatmalar. Bir katilin etrafında fazlaca sakız olan mevzular vs. Genel anlamda vaoov falan değildi işleyişte de dediğim gibi sakatlıklar vardı. Ammaa..
Tek tek karakterlere bakınca gerçekten beni içine alan sarsan sahneler diyaloglar vardı. Savcı-avukat noh'umuzun karakteri pek bi naifti gerçekten. Hatunun tüm zırvalamalarına rağmen olgunluğuyla ince ince mevzuları hali yoluna koyması misal. Karaktere vurulmamak elde değiiil (Kaç para ulenn dediğim anlar çoktur ) Ses tonu da pek bi pamukmuş oğluşun.Hanım kızla da uyum çok iyiydi çok yakıştırdım ben. Onu da ilk defa izliyorum. Zaten daha izlemeden çok yakıştırdığım için başladım. (Hatunun konuşma tarzı ara ara irite etse de)

Sevdiğim o kadar çok sahnesi oldu ki. Karakterlerin her biri çok içtendi. Aldatan ekibe bile kızamadığım acıdığım anlar oldu. Herkesin yarası başkaydı hani, duyguların ifade edilişi de bambaşkaydı.. Başkana da bittim avukat jiye de bay banga da.

Ve en en enn bi sevdiğimden bol bol sarılma vardı. Ji chang wooku en iyi sarılan namca seçtim yani, o nası sarmalamaktır içim titredi izlerken resmen. (Herifin omuzdan oluşması bi etken olabilir )

Güzel duygular yaşattı bana sağlam kahkaha attığım da oldu gözlerimin dolduğu da. Kurgu anlamında zayıf ve eksik bulsam da hissiyat anlamında çok keyifle yer yer içlenerek izlediğim bir dizi oldu efeem.

Emektarlarımıza çook teşekkürler

meruya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.08.17, 04:47   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #85
jinyoung
aktif üye
jinyoung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Hayallerden ^^
Ah.. Büyük bir iç çekerek yazıyorum bunları. Baştan sona harika bir diziydi. Hiç sıkılmadan, merakla, büyük bir gülümsemeyle, yeri geldi kızgınlıkla ve gözlerimde yaşlarla izledim. Bana güzel şeyler katan bir dizi oldu. Bütün oyuncuları, karekterleri ayrı ayrı sevdim. Emeği geçen herkese teşekkürler, ellerinize sağlık.
jinyoung isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.17, 02:18   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #86
calatasde
aktif üye
calatasde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
İzlemeye başladığımda aslında sevmem diye şüphelerim vardı çünkü Ji Chang Wook ile Empress Ki'de tanıştım ve bayıldım kendisine Hani tarihi bir dizinasıl yapıcam edicem dedim ama beni yanılttı ve BA-YIL-DIM !!! Diziye de Chang Wook için başladım ama Kadın Başrol de beni benden aldı onu da çok sevdim çünkü aynı ben Karakter açısından.
Gerçekten eğlenceli bir diziydi şimdi sıra Chang Wook'un diğer dizilerinde

Bu arada söylemek istiyorum. Türk dizilerini izlemem sevemem( orjinal yapım değiller zaten neyse) tek sevebileceğim yanı 120 dk sürmesidir. şuna getirmek istiyorum Güney Kore'nin 2 bölüm birden modası ki o bölümler 30 dk adaletsizlik bence. Gerçi Avrupa-Amerika dizilerinde ise 40-50 arasında ... Son söz olarak bu paragrafı yazma amacımı söyleyeyim dünya çapında bir kural olsa da diziler 70 dk olsun yada 40 ne bileyim bir kuralı olsun Öyle falan

Paylaşım için çok teşekkür ederim. Kesinlikle izlenmesi gerek bir dizi
calatasde isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.10.17, 23:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #87
@ynur
aktif üye
@ynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Hatay
ji wook için izledim çok tatlıydı yine. nedense kıza çok ısınamadım. bide katilede bir sempati duymamız için uğraşmışlar sanki adam o kadar kişi öldürmüş yinede acıdım sanki ona
@ynur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.10.17, 20:18   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #88
BayNobody
aktif üye
BayNobody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kuş misali boşlukta, bilinmez.
Bir dizinin daha sonuna geldik!
Çok güzel, çok eğlenceli, çok akıcı bir diziydi. Yeri geldi güldüm, yeri geldi duygulandım, yeri geldi kıskandım.
Olay örgüsünü ve kurgusunu beğendim. Final de çok güzeldi. Adeta kusursuz dizi yapmışlar kısacası.
Bir dizi'de ki her OST mu çok güzel olur ya...

Yayında ve yapımda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum... Ellerinize ve emeğinize sağlık.
BayNobody isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 26.10.17, 05:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #89
suzin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
# K.Will
#
Güzel akıcı temposu düşmeyen bana göre polisiye aksiyon tarzı bir yapımdı. Güzel de mesajları vardı.

Nam Ji Hyun'u daha önce "What Happens to My Family"de izlemiş çok beğenmiştim.
Kim Hyung Kyu ise ilk olarak "Glorious Day"te izlemiştim her rolün altından kalkacak özelliğe sahip bir oyuncu.

Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.
suzin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.11.17, 14:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #90
Cigdemcik
aktif üye
Cigdemcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Harika bir dizi
Ji Chan Wook'a her zamanki gibi bu rolda çok yakışmış
Herkese tavsiye ederim
Cigdemcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır