ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 Film Paylaşımları > Diğer Mp4 Filmleri / Ayat Ayat Cinta / Sevgi Ayetleri / 2008 / Endonezya / Mp4 / Türkçe Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 02.08.11, 14:35   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #11
gülşefteli
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Filmi izlemenizi isterim işin açığı Müslüman algısını fena yansıtmamış Fahri de Hz. Yusuf gibim sınavlardan geçmeye çalışan bir karakter. Sevdim filmi ben İlk defa Endonezya yapımı bir film izledim da:d Teşekkürler yeppudaa
gülşefteli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.08.11, 15:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #12
sakuro
aktif üye
İZLEME LİSTEM
ben filmi pek sevmedim, fahrinin karısı varken gidip mariayla evlenmesi ...bilemiyorum yaniii... bi de ayşe nası musade etti ya mariayla evlenmesine pehhh, tmm fahri mariayla evlenmek istiyoduysa gitsin ne haltı varsa yesin, ayşe olsam boşardım fahriyi, o da mariasıyla mutlu olsun olabiliyosa tabii,, maria ölüncede dönmesin ayşeye....bi de ne vardı bu fahride yaaa bütün kızlar ona aşık... ne fahriymiş amaaaa...
sakuro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.08.11, 15:41   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #13
saadetko
aktif üye
saadetko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
ama fahriyi bulunduğu durumdan aklayacak tek kişi mariaydı fahrinin tek sevdiği ayşeydi zaten marianın fahriye olan aşkı çok derin ve tek taraflıydı ayşe de bebek beklediği için sanırım bazı şeylere katlandı fahri de okulunda ve çevresinde ahlaklı olduğu için sanırım herkes sevmiş kendisini hangimiz sevmeyiz ki yakışıklı ahlaklı dürüst iyi daha ne olsun
saadetko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.08.11, 00:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #14
Nazen_de
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara

Filmi 3-4 ay önce arkadaşımın tavsiyesiyle izledim.Ben de çok beğenmiştim.Hatta üzerine kaç kez de arkadaşlarımle,annemlerle izledim.Konu gayet güzel,işte gerçek Müslüman böyle olmalı dediğim çok yer oldu filmde.Özellikle selamlaşmaları ve Fahri'nin bayanlara karşı davranışları guzeldi.
Gizli Mesaj içeriği: İzlemeyenler okumasın,Dikkat!!:

Evlilik kısmı da çok güzel işlenmişti,bize şu an çok uzak geliyor Fahri'nin taarrüf ile evlenmesi ama bir yandan da günaha girmeden ve Allah'a güvenerek bu evliliği yapabilmek gerçekten güzel olmalı.

Maria'ya gelirsek bence onun için sonuç kötü olmadı sonsuz aşka kavustu...

Bu filmde en çok üzüldüğüm kişi Ayşe oldu,hamile hamile ne zorluklara dayandı...Özellikle Fahri'ye kendi yüzüğünü verip evlen demesi..Gerçekten düşünmesi bile zor.Eşini kendi ellerinle evlendirmek..

Nurul için birşey demesek de olur ama Noura'ya da yazık oldu,her ne kadar suçlu o gibi görünsede,onun da başka çaresi yoktu ki...

Bence herkes Fahri'nin fiziksel özelliklerine değil de ahlakına aşıktı...Ama biraz üst boyuttaydı günümüz için Fahri, bu devirde öyle davranışlar hangi erkekte kaldı,kalsa bile yaşayacak ortam yok ki ...

Filmde birkaç nokta gözüme battı ama...

1-Fahri tum kızlara mesafeliydi ;ama neden Maria'ya bu kadar yakın davrandı?
2-Fahri'nin ailesi biricik oğullarının düğününe neden gelmedi?
3-Ayşe'nin dayısı neden Fahri tutuklanınca hakime rüşvet vermeyi düşündü?
4-Ayşe'nin yengesi Fahri'ye helal miydi ki Fahri'nin yanında başı açıktı?
Ayrıca filmdeki oyuncular acaba gercekte de az da olsa böyleler mı,dedim araştırdım ama ümidim kırıldı,sonuçta Endonezya,Müslüman dikkat ediyorlardır hem filmini de çekmişler dedim ama yine sinema dünyası aynı..Ayrıca o kapalı kızımız Nurul 2002 Endonezya güzeli imiş..
Çok şey yazdım; bence izlemelisiniz,her ne kadar bize uç gelse de bazı davranışlar kendimizi korumak için doğrular bunlar bir bakıma.
Paylaşım için teşekkürler İstanbul ...
Nazen_de isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.08.11, 10:29   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #15
yeşiil
aktif üye
yeşiil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul ve Mersin

filim güzel ,paylaşım için çok teşekkürler.

yeşiil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.08.11, 14:03   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16
yuşun
aktif üye
yuşun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: masabaşı
paylaşım yapana çoookkk tesekkür ediyorum gercekten nette uzun uzadıya aradım indirmek için bulamadım video sitelerinden alt yazısız görüntüye bakıp yorum yaparak izledim su an çok mutlu oldum arkadaslarıma izletebileceğim yasasın yeppudaa
yuşun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.08.11, 19:42   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #17
saadetko
aktif üye
saadetko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Gizli Mesaj içeriği: nazende' ye :):
çok güzel yerlere değinmişsin nazende ben de çok merak ettim o saydıklarını hele en çok dikkatimi çeken rüşvet olayıydı ..

saadetko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.08.11, 20:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #18
Nazen_de
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Çok teşekkürler Saadetko,bu konuda yanlış düşünmediğimi görmek,en azınan birinin beni doğrulaması çok hoşuma gitti.Sağol
Nazen_de isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.08.11, 15:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #19
yulet
yeni üye
İZLEME LİSTEM
bazı yerleri abartılı olsada film güzeldi konu güzel işlenmiş bu tarz filmler eklenirse çok sevinirim emeği geçen herkese teşekkürler
yulet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.12.11, 20:52   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #20
Bienvenido
aktif üye
Bienvenido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Mardin
Bienvenido - MSN üzeri Mesaj gönder
El Şirazi'nin En Çok Satan Romanından Aşk Ayetleri Filmini Az Önce Izledim Ve Tek Kelimeyle Hayran Kaldım... Bir Adamın Kiminle Evleneceği O Kadar Kolay Değilmiş Demek, Ya Sana Aşık Olan 4 Kız Varsa, Ya Onlarla Evlendiğin Takdirde Diğer Aşıklar Hayattan Uzak Kalırlarsa... Gerçekten Karar Vermek Biraz Zor. Ilkez Bir Endonezya Filmini Izliyorum Ve Hayran Kaldım Emin Olun Sizde Hayran Kalacaksınız... İslamda Evlilik Nasıl Olur ? Ve Aşk Nedir ? Gibi Bir Sorunuz Varsa, Ayat Ayat Cinta ( Aşk Ayetleri ) Kesinlikle Izlemelisiniz... Bir Film Bu Kadar Şeker Olur Yani... 10/9
Ah Maria Maria

Paylasım Için teşekkürler istanbul
Bienvenido isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2008, altyazılı, ayat, ayetleri, cinta, endonezya, sevgi, türkçe