ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 Film Paylaşımları > Diğer Mp4 Filmleri / Air Mata Surga / 2015 / Endonezya / Mp4 / TR Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 27.06.16, 04:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #11
Cikom55
aktif üye
Cikom55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İnstagram: cigdemakkurt55
Alıntı:
şeyma ssi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Endonezya yapımı fimlerin paylaşımına devam etmenizi bekliyorum gerçekten paylaşılması gereken çok güzel filmler var
Çok teşekkürler canim, ingilizce olmasi önemli keşke olsada hepsini çevirsek
Cikom55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.07.16, 14:18   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #12
sohbet
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Klasik bir senaryo. Erkek oyuncu o kadar da iyi değildi. Erkek başrol oyuncusunun kadın akrabaları neden bıyıklı anlayan var mı? Özellikle kız kardeşi.
sohbet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.07.16, 05:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #13
çingun
aktif üye
çingun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Filimi beğendiğimi yazmak istiyorum ama nasıl izah etsem bir türlü bilemedim.
Evlilikte yada ilişkilerde fedakarlıklar nasıl olur, elbette kişilere göre değişir, lakin insan çok sevdiği değer verdiği insanalar için, onların mutluluğu için kendinden vazgeçebiliyor orası kesin,
İçerik farklı olabilir ama konu olarak bilindik diyebilirim. Fakat farklı ülke yapımlarını izlemek helede din noktasında bizi birbirimize bağlayan değerlerin aynı olan ülkelerin filimlerini izlemek güzel oluyor.
Sayenizde Endonezya filimerine sarmış durumdayım.

Endenozyacadan İngilizceye, İngilizcen Türkçeye çeviren, ayrıca bize ulaşmasında emeği geçen herkese teşeküreler
ellerinize, yüreğinize, emeğinize sağlık

çingun isimli Üye şimdilik offline konumundadır