ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > JAPON FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / Death Note: Light Up The New World / 2017 / Japonya / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 21.07.17, 02:32   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

Death Note: Light Up The New World / 2017 / Japonya / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yönetmen: Shinsuke Sato
Film dizisi: Death Note film series
Senaryo: Katsunari Mano
Sinematografi: Taro Kawazu
Tür: Suç, Dram, Korku
Vizyon Tarihi:02 Ekim 2016 (Japonya)
Dil:Japonca
Ülke: Japonya

Çeviri İçin vichnu;ya Çok Teşekkürler

Anime yapımları arasına en başarılı filmlerden biri olarak adını yazdıran Death Note, yeni seride birbirlerini tanımayan Death Note defteri bulunan 6 kişinin zorlu mücadelesini konu alıyor. Tüm filmleriyle her dönemin en iyilerinden biri olmayı başaran filmin yayınlanan ilk hikayesinin üzerinden tam 10 yıl geçmiştir. Eski 3 serinin devamı olan bu yapım, aynı zamanda yeni hikayelere de yer veriyor. Eski serileri daha önce hiç seyretmeyen izleyicileri de düşünen suç - bilim kurgu türündeki filmin başrollerinde Sosuke Ikematsu, Masaki Suda, Masahiro Higashide, Rina Kawaei ve Erika Toda gibi genç oyuncular yer alıyor. Shinsuke Sato'nun yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaristliğini ise Katsunari Mano üstleniyor.

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.07.17, 02:41   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

Film eklenmiştir. İyi seyirler
Çeviri için vichnu;ya çok teşekkürler

bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.07.17, 07:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
Jae Sun
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Death note dan soğuttular adamı ya hiç sevmedim senaryoyu
Jae Sun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.07.17, 12:44   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
Sedaa Dirlik
aktif üye
Sedaa Dirlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
İnanmıyorum şok oldum hiç beklemiyordum teşekkürler ellerinize sağlık.
Sedaa Dirlik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.07.17, 21:22   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
tugbarin
aktif üye
tugbarin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Yonjuushi
Farklı bir Death Note'du. İlk filmleri izlemedim ama göz atmıştım. Kopukluk yaşamadım. Sürekli üzerine değişik uyarlamalar yapılan bir seriden bahsediyoruz. O yüzden öncekilerle karşılaştırmayıp ayrı bir parça olarak oldukça güzel bir film olduğunu söyleyebilirim.

Masaki'nin oyunculuğunu zaten severim. Hiro'yu da öyle. (Pek bir havalıydı (**-**) ) Rina-chan şöyle bir geldi şeytan gülüşü attı gitti. Ama çok tatlıydı. Böyle güzel projelerde sıkça görmeye başladık. Çok mutluyum onun adına
Erika T.T kıyamam ben sana ama.....
tugbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.07.17, 21:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
anadoluparsı
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Her zaman izlerim...Adamlar yapmış...Önceki film de çok güzeldi..Şu asyalılar ne güzel filmler yapıyorlar valla..Bizimkiler gibi kimin eli kimin cebinde belli olmayan yapımlar değil...Sonra yok efendim niye bu kadar seviyormuşum asyalıları..
anadoluparsı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.07.17, 14:24   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
daisy41
aktif üye
İZLEME LİSTEM
# yok
# yok
İlk başlarda önyargılı baktım filme çünkü zaten hazır bir üçleme yapılmıştı,Kira ve L'de ölmüştü sonuçta.Yeni jenerasyon olarak nasıl devam ettirebilirler ki demiştim ama olmuş ve fena da olmamaış hani.Bir kere animesi zaten en iyisi.(manga dışında)Animede şahsen L sevdiğim için o ölünce üzülmüştüm ve Çıkan filminde L'in akıbeti animedekinden farklı olmuştu ki işte beni tatmin eden de buydu.Şimdi birde Hollwood yapımı çıkıyor ve oda elbet biraz farklı olucaktır falan...Filme gelince sonunda ters köşe olması güzeldi.Ryuzaki ve Kira mantığını birleştirmişler gibiydi sanki.6 kitap olayı da mantıklı geldi ki zaten çoğumuz düşünmüşüzdür e shinigamiler defter atmaya devam ederse ne olur diye?Neyse ki buna da bi sınır konulmuş ve hikayeye yedirilmiş.Ancak Kira'nın çocuğu olması saçmaydı kabul edelim.Birde Misa olan kız bu filmde gereksizdi ve resmen 3.kez takas yapıp ömrünün yarısını verdiKızı öncekilerle bağlantısı güçlü olsun diye oynatmışlar belli ki.
Genel anlamda beğendim.Yani çok iyi değil ancak çok kötü de denmez bence.Zevk meselesi.Sonundan anlaşıldığı kadarı ile de devam fimleri gelebilir.Ama sonu hoşuma gitti benim)

daisy41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.07.17, 02:41   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
hcisevil
aktif üye
hcisevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa
Film efsaneydi bence. Ben senaryoyu da sevdim. Hele ki Masaki Suda mükemmeldi Çeviri için teşekkürler
hcisevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.07.17, 18:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
Lizayenti
aktif üye
Lizayenti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Ya ben death note u 4.sınıfa giderken izlemiştim ve hayatımda gördüğüm en güzel film olarak kaydetmiştim kafama ve ayrıca kira taraftarıydım fjdjfj yeni film yapacaklar felan deyince çok heyecanlandım fragman efsane görünüyordu ama fazla beğenmedim senaryoyu yani ters köşeyi çokça yapmaları gerekirdi sonunda bir büyük ter köşe gördük başka bişi yok ama gene de geçmiş filmleri düşünmezler fena olmamış �� Bu arada ah misa gene canımı yaktı bu seride de ��
Lizayenti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.09.17, 05:23   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
Zabu mafu
aktif üye
Zabu mafu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Takeru-Masato-Toma
Diğer filmleri Tatsuya'nın oyunculuğunu beğenemediğim için izleyemedim maalesef bu filmi tamamen bağımsız izledim ve Sosuke'nin oyunculuğunun bu kadar güçlü olduğunu bilmezdim beni oldukça şaşırttı buradaki üçlüden gayet memnun bi şekilde izledim filmi Süresi bir film için kısa olmasa da hemencecik bitti gerçi kısa da olsa bir dizi haberleri var umarım güzel sürprizler olur Sadece filmde defter sahiplerinin ve olayların biraz daha uzun uzadıya hikayesini görmek isterdim filme doyamadım artık diziye kısmet mi diyelim

Paylaşım ve çeviri için teşekkürler
Zabu mafu isimli Üye şimdilik offline konumundadır