ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu TV & Sinema Haberleri / Romantik Komedilerin Kralı Geri Dönüyor /// 31 Temmuz 2017
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 02.08.17, 00:52   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #31
ay taşı
aktif üye
ay taşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
seven ny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başrol teklifi Hyeri ye gitmiş hadi geçmiş olsun hiç şaşırmadım
Hyeri olmasın yaaa kendi halinde iyi güzel kız amma Jo Jun Suk daha iyilerini hakediyor. Mesela Yu in Na ile olabilir ya da Yoon Eun Hye olabilir City hunter daki kız Park Min Young olabilir başka Jang Na Ra olabilir (hem de çok güzel olur yaşından da çok genç gösteriyor zaten) bunlardan herhangi biri gayet görünüş ve yaş olarak uygun bence ve uyumlu da olurlar gibi geliyor bana. Ahhh Ahhh Jo Jung Suk'u harcamasınlar da. Kaliteli oyuncuları ya çaylak oyuncularla ya da idollerle eşleştirdiklerinde sinir oluyorum hem yaş olarak hem de oyunculuk olarak uyumsuz oluyorlar bence çaylaklar çaylaklarla rol alsalar daha uyumlu olur hem hepsi birlikte yükselirler hem de kaliteli oyunculara yazık olmamış olur.
ay taşı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.08.17, 01:44   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #32
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN
Alıntı:
ay taşı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mesela Yu in Na ile olabilir
aaa gerçekten yaa. bence de hem sert kadına iyi gider. hem espri satışını iyi yapıyor. goblinde çok begenmiştim ben onu

hyeri Nin hiç yeri değil ! demek geldi içimden M: ıyyy cidden şu an kendimden tiksindim ama bu fikirden daha çok tiksindim. kız 88 de iyi gitti tamam ama orda rol oturmuş. ciddi muhabir çok saçma durur onda.

jealousy de ikinci kadın spiker vardı ya. onu alsınlar

jung suk belli olmuş, kadın oyuncu için yönlendirme yapamıyor mu ki yaaa. seçimlere söz hakkı varsa hiç yoktan iyice saçma sapan birilerinden kurtarır.
yagmur6767; senin jung suk düşünüşünü yerim. çalışma saatleri uzar yorulur demişssin. ay nerden aklına geldi. ben çok bencilim tamamen seyir kaliteme odaklyım
jung suk a bir şey olmaz, her türlü oynar o
yu mi jung olurmu ki
another miss oh daki çatlak görümce de olabilir
newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.08.17, 01:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #33
yagmur6767
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
yagmur6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İnstagram; yagmuryildirim1467
yagmur6767 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
newchingu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yagmur6767; senin jung suk düşünüşünü yerim. çalışma saatleri uzar yorulur demişssin. ay nerden aklına geldi. ben çok bencilim tamamen seyir kaliteme odaklyım
Sevdiğim aktörlerin fazla mesaiye kalmasına karşıyım
Hem ilk çektikleri sahneler daha gerçekçi oluyor, sonradan modları düşüyor bence. En doğal haliyle bir jong suk izlemek isterim şahsen

Han Hyo Joo nasıl olur diyeceğim ama bilemedim şimci... 3 yaş var aralarında fazla göze de batmaz.

yagmur6767 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.08.17, 12:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #34
silvery
aktif üye
silvery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
aaaa bence MMM ile oynasın o kızın oyunculuğuna bayılıyorum
silvery isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.08.17, 22:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #35
Hyun_Bin
aktif üye
Hyun_Bin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
ebru09167 Adaş yine iyisin. Dedektif şeysileri tam benlik ama dişli bi ajumma olmazsa ben izlemem
Hyun_Bin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.08.17, 00:11   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #36
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN
Alıntı:
yagmur6767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Han Hyo Joo nasıl olur diyeceğim ama bilemedim şimci... 3 yaş var aralarında fazla göze de batmaz.
w daki kız mı o?
yok yaa. o kızın enerjisi jung suk un yanında cılız kalır
inbinsub; buraya uğrayamıyor ama whatapp dan bayağı bir kafa yoruyoruz bu konu üzerine
ben direkt iki rolü de jung suk oynasın diye atladım. O söyleyince jeton düştü.
kızı boşverin de omg daki gibi hayaleti baska bir adam oynayacksa onu kim oynasın. bence o rol kadından daha önemli
newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.08.17, 02:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #37
nefartum
aktif üye
İZLEME LİSTEM
vay jo jung suk dizi çekiyormuş lütfen yakışır bir partner bulsunlar hyeri kabul etmesin gong hyo jin tekrar bir arada görme umudumuz yok mu? görsek iyi olurdu süper olmuştu ikisi de umarım kabul etmez başkasını bulurlar han ji min iyiydi ama kabul etmemiş başka bahara artık ikisini görmek

Konu nefartum tarafından (03.08.17 Saat 02:17 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazım yanlışı
nefartum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.08.17, 17:10   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #38
YooRiTa
Yeppudaa Haber Ajansı
aktif üye
YooRiTa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Hanyang
Hem yaş itibariyle hem de romantik komedilerdeki performanslarından ötürü Kim Hyun Joo veya Jun Ji Hyun, Jung Suk için iyi bir partner olabilirdi lakin Ji Hyun malum hamile bebişini büyütecek Kim Hyun Joo olsa ne güzel olurdu.

Gong Hyo Jin de partnerlik için biçilmiş kaftan ama bu ikilinin yakın zamanda biraraya gelmeleri konusunda umudum yok.

Bu arada Jung Suk'un dönmesine sevindim. Ekrana çok yakışan bir yüz ve oyuncu, eh bizi de mahrum etmesin bundan tabii

Darısı Kim Soo Hyun'un başına

YooRiTa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.08.17, 11:35   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #39
Wanderer
aktif üye
Wanderer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Han Ji Min kabul etseydi iyisi inşallah yanına yakışan bir partner olur yaşı bizimkinden büyük partner istemiyoruz ama Hyeri ismi geçiyor lütfen lütfen olmasın ya hiç olmaz yazık etmeyin şu adamcağıza :/ ben şahsen yakın zamanda film çekmeselerdi Shin Min Ah isterdim ama şimdi en çok Seo Hyun Jin i istiyorum Hyeri lütfen reddet
Wanderer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.08.17, 16:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #40
MinYungi
yeni üye
MinYungi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
ooo çok güzelmiş konusu,baya hoşuma gitti,izlerim mutlaka.Bu adama da hep ruhlu hayaletli diziler geliyor
MinYungi isimli Üye şimdilik offline konumundadır