ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu TV & Sinema Haberleri / Park Hae Jin'e Four Men'de Eşlik Edecek Aktris Belli Oldu! /// 16 Ağustos Çarşamba
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 16.08.17, 23:41   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

Four Men'de dördüz kardeşleri canlandıracak olan Park Hae Jin'e dizide baş rolde eşlik edecek isim After School gurubundan tanıdığımız Nana oldu! Nana geçen sene tvN dizisi The Good Wife'da yer almış ve oyunculuğu çok beğenilmişti. Nana dizide Yeo-Rin adlı karakteri oynayacak. Gizem- romantik türündeki dizinin ilgi çekici konusu ise şu şekilde: "Sevdiği adamı kaybeden dedektif Yeo Rin (Nana) tesadüfen sevdiği adamın dördüz kardeşleri olduğunu fark eder ve kendisini gizemli bir davanın içerisinde bulur".

Dizinin yönetmen koltuğunda ise daha evvel My Sassy Girl ve Yong-Pal gibi dizileri yöneten Oh Jin-Seok var. Yönetmen hep SBS kanalı ile çalıştığı için, dizinin SBS'te yayınlanma ihtimali konuşuluyor. Senarist ise henüz belli değil.

Dizinin bölümleri önceden çekilip tamamlanacak. Çekimlere ise Kasım ayında başlanacak. Dizinin 2018'in ilk aylarında ekranda olması planlanıyor.

Bu cast eşleşmesine Korelilerin yorumları ise şu şekilde:

1. [+1069, -169] Wow cast eşleşmesi bir harika, Park Hae Jin ile (Nana'nın) yan yana görünüşlerinin hiç şakası yok!

2. [+843, -128] Tamamdır o zaman, (diziyi) dört gözle bekleyebiliriz.

3. [+703, -149] Park Hae Jin ve Nana arasındaki muhteşem kimyayı izlemeyi dört gözle bekliyorum!!!

4. [+484, -91] Cast eşleşmesi gayet yerinde, umarım Four Men hit bir iş olur.

5. [+145, -22] Nana, Uee'den katbekat iyidir.

6. [+156, -30] Akla gelmeyen gayet iç açıcı bir eşleşme olmuş, yan yana çok iyi görünüyorlar ㅋㅋㅋ

7. [+111, -15] Park Hae Jin ve Nana'nış dış görünüşlerine bakarsak yaşıt gibi görünüyorlar. (ÇN: Park Hae Jin 34, Nana ise 26 yaşında bu arada.)

Peki siz bu cast eşleşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Diziyi izlemeyi düşünüyor musunuz?

Kaynak: netizendrama, soompi, asianwiki

Çeviri: evhamlı kurabiye

Alıntı yapıyorsanız yeppudaa.com'dan olduğunu belirtiniz!

Bizi Facebooktan takip için:

facebook.com/Yeppudaa.com
&
Facebook/YeppudaaHaberAjansi

Bizi Twitterdan takip için:
http://twitter.com/YeppudaaHaber

Ay Hırsızı; FatimaMinah; İlkayTuna; kimim bilmiyorum; ayşe-gül; seunghosfy; silvery; rukiaa; brnkmlk; damla can; yager; Go_Han_Chan; Biyaz Biyon; humos; hasbiye; kyul;

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.08.17, 23:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
damla can
aktif üye
damla can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
sonunda güzel mi güzel bir kız kesiinlikle kaçmaz

etiket için teşekkürler evhamlı kurabiyeee
damla can isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 17.08.17, 00:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
katsu
aktif üye
katsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: balıkesir
# nuest
#
Eşleşmelerden pek anlamam ama, ben dördüz olayına takıldım. Tek yumurta dördüzü mü yoksa ayrı yumurta dördüzü mü? Kafamda deli sorular.
katsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.08.17, 00:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
Korese
aktif üye
Korese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Sivas
Güzel ilginç bir konu başrolleride sevdim sabırsızlıkla dizinin başlamasını bekliyorum
Korese isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.08.17, 00:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
aktif üye
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #TeamTaek Ji Sung <3 <3
kızcağızı tanımıyorum izlemedim hiç..Park Hae Jin de nötr olduğum aktörlerden..ammavelakin dizinin konusu çok ilginçli insan orada bir Ji Sung aramıyor değil hani konusundan ötürü bir bakabilirim teşekkürler kurabiye
gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.08.17, 00:29   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
FatimaMinah
Emekli Çevirmen
aktif üye
FatimaMinah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmir
FatimaMinah isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Valla yalan yok kız güzel, yakışmışlar
Umarım Man To Man'den daha iyi bir yapım olur, o zaman tadından yenmez, sağ olasın kurabiye
FatimaMinah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.08.17, 00:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
ay taşı
aktif üye
ay taşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
yaaaaa ben hiç yakıştıramadım keşke daha sevimli ponçik bir kız koysalarmış adamımızın yanına. Konusu daha önceden de ilgimi çekmişti. İzlemeyi istiyorum ama keşke şu kız olmayaydı. Oyunculuğunun övüldüğünü duymuştum ama nedense sevemiyorum bu kızı. Roommate'de de görmüştüm bu kızı ama sevemiyorum bir türlü. Park Hae Jin için ve konu farklı olduğu için izlemeyi düşünüyorum.
ay taşı isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 17.08.17, 01:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
Biyaz Biyon
aktif üye
Biyaz Biyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Alıntı:
evhamlı kurabiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Four Men'in Baş Rollerini Beğendiniz Mi? Diziyi İzlemeyi Düşünüyor Musunuz?
Açıkçası Nana'yı daha önce hiç izlemedim ama hoş biri gibi duruyor. Dizinin konusu ilgi çekici e birde Park Hae Jin olunca çok keyifle izlenecek bir dizi olacağını düşünüyorum.
Ayrıca etiket için ve bu güzel haber için çok teşekkür ederim sevgili admin
Biyaz Biyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.08.17, 02:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
katsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eşleşmelerden pek anlamam ama, ben dördüz olayına takıldım. Tek yumurta dördüzü mü yoksa ayrı yumurta dördüzü mü? Kafamda deli sorular.

Tek yumurta ikizi çingum. Yanı tıpatıp benzerler dış görünüş olarak, ama karakterleri farklı tabii.

Alıntı:
ay taşı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yaaaaa ben hiç yakıştıramadım keşke daha sevimli ponçik bir kız koysalarmış adamımızın yanına. Konusu daha önceden de ilgimi çekmişti. İzlemeyi istiyorum ama keşke şu kız olmayaydı.

Polisi oynayacak ya, ponçik minnak birisi olmazdı sanırım. Ben de ilk kez izleyeceğim, bi' izle belki de çok beğenirsin oynayacağı karakteri çingum. Belli olmuyor hiç. Oynadığı karaktere göre fikri değişebiliyor insanın. ^^ En azından kız güzel. Man To Man'deki kadından sonra mükemmel hatta. Onun yüzünden diziyi yarım bıraktım zira.
evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.08.17, 08:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
brnkmlk
aktif üye
brnkmlk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
evhamlı kurabiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Peki siz bu cast eşleşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Diziyi izlemeyi düşünüyor musunuz?
Aklımın ucundan bile geçmiyordu ama bayıldım. Nana'yı Good Wife diizsinde izlemiş beğenmiştim, ki o kadar usta oyuncunun arasında iyi iş çıkardığı içşn beklentim baya yüksek. Zaten kız güzel, PHJ ile de yakışmışlar, umarım senaryo falan akıllıca ve güzel olur. Haber ve etiket için teşekkürler
brnkmlk isimli Üye şimdilik offline konumundadır