ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Her Türlü Destek, Yardım Bölümü / ikinci başrol erkek sendromu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 27.08.17, 23:31   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
kim soo hy un
aktif üye
kim soo hy un - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Arkadaşlar ikinci başrol sendromunun olduğu bir kore dizisi istiyorum...
(ama yakışıklı olsun hee ) bildikleriniz varsa yazabilir misiniz lütfen

kim soo hy un isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.08.17, 11:29   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
silvery
aktif üye
silvery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
kim soo hy un Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın #1 - Add Post To Favorites
kim soo hy un
♥ İZLEME LİSTEM ♥
# Infinite
Lee Jong Suk# Park Shin Hye
Fav.Dizim: Dream High
Fav.Filmim: 200 Pounds Beauty
Fav.Animem: Tokyo Ghoul
Fav.Mangam: Vampire Knight
cok dizi izledin mi hangilerine baktın bilmiyorum ama .... you are beautiful... witch yo hee (buradaki başrolden daha yakışıklı) ... boys over flower..... lets eat 1...
I can hear your voice....simdilik aklima gelenler ...
silvery isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.09.17, 21:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
kim soo hy un
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
silvery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cok dizi izledin mi hangilerine baktın bilmiyorum ama .... you are beautiful... witch yo hee (buradaki başrolden daha yakışıklı) ... boys over flower..... lets eat 1...
I can hear your voice....simdilik aklima gelenler ...
Teşekkür ederim yazdıklarının 2 tanesini izledim
Diğerlerine de bakacağım ve galibe I can hear your voice yi izleyeceğim.

Alt 02.09.17, 04:10   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
ay taşı
aktif üye
ay taşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
Who are you dizisini öneririm eğer izlemediysen. Gizem ve polisiye içeriyor başrol erkek Taecyeon ama ikinci erkeğimiz Kim Jae Wook. Ben Kim Jae Wook'un oyunculuğunu hala unutamam adam bakışlarıyla konuşuyor resmen. Gerçi dizide hayalet olarak rolü var o yüzden belki garipseyebilirsin ama yine de çok kaliteli bir dizidir ki bunu bir çok kişinin yorumunda da gördüm. Pek popüler olamamış ama akıcı ve sıkmayan bir dizi. Bir bölümünü izledin mi diğer bölümlerine de bakmadan edemiyorsun bölümler ardı arkasına izlettiriyor kendini. Bir de başka bir dizide de ikinci erkek sendromunu bana yaşatan Nam Gong Min beyimizdir. My Secret Hotel dizisinde görsel olarak ve kibar bir beyefendi olarak onu birinciye oranla daha çok beğenmiştim. O dizi de gizem ama polisiye değil. Bir otel çalışanlarını ve otelde olan cinayet etrafında dönen konuları ele alıyor. Ama daha çok romantik komedi dizisidir. Dizi sonunda verilen mesaj da güzeldi. Belki hep gizem polisiye izlediğim düşünülebilir ama değil çoğunlukla romantik-komedi izlerim. Ama insan kolay kolay ikinci erkek sendromuna düşemiyor çünkü başrol erkelerin karakterleri genelde hep iyi yürekli ve harika oluyor. Benim aklıma gelenler bunlar iyi seyirler...
ay taşı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.09.17, 18:22   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
silvery
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
ay taşı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
av.Mangam: Death Note
Alıntı:
Originally Posted by kim soo hy un
ay evet o da aklimdaydi yazarken unutmuşum hatta ben ona gizli basrol dsdim hep ... cok seveni yoktu sanki ama ben o diziyi cok sevmistim heyecanli romantik kizi da severim zaten bas rolu yan rolü ... ay oturup izleyesim geldi tekrar o derece
Alıntı:
Teşekkür ederim yazdıklarının 2 tanesini iz
hangi ikisi merak ettim

---------- Post added at 17:22 ---------- Previous post was at 17:21 ----------

Alıntı:
My Secret Hotel
merak ettim ne dizisiymis o öyle polisiye gibi ama.romantik komedi... merak ettim

Alt 03.09.17, 02:48   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
ay taşı
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
ay evet o da aklimdaydi yazarken unutmuşum hatta ben ona gizli basrol dsdim hep ... cok seveni yoktu sanki ama ben o diziyi cok sevmistim heyecanli romantik kizi da severim zaten bas rolu yan rolü ... ay oturup izleyesim geldi tekrar o derece hangi ikisi merak ettim

merak ettim ne dizisiymis o öyle polisiye gibi ama.romantik komedi... merak ettim
My Secret Hotel de güzeldir hele başrol bayan Yoo İn Na ile ikinci kızın Nam Gong Min beyzade için çekişmeleri çok eğlenceliydi ara ara açıp bakarım. Aslında Başrol erkeği de bir yerlerde görmüşsündür şimdilerde 50 bölümlük online bir dizide de oynuyor. Nam Gong Min'i ilk keşfettiğim dizidir My Secret Hotel. Hatta derdim o zamanlar niye bu adam bu yakışıklıkla keşfedilmemiş diye...Neyse ki daha sonra o da Beautiful Gong Shim'le meşhur oldu Çok aşırı abartılacak bir dizi değil-vasatın biraz üstündedir ama güzel sürükleyici bir dizi çünkü olaylar, gizem vs başrol erkekle kadın arasında geçmişte ne olmuş bunları çözelim derken bi bakmışsın dizi bitiyor ama çözülmeyen bir şey kalmıyor, güzel de bitiyor. Tavsiye ederim. Müzikleri de hoş.

Alt 03.09.17, 23:05   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
kim soo hy un
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
ay evet o da aklimdaydi yazarken unutmuşum hatta ben ona gizli basrol dsdim hep ... cok seveni yoktu sanki ama ben o diziyi cok sevmistim heyecanli romantik kizi da severim zaten bas rolu yan rolü ... ay oturup izleyesim geldi tekrar o derece hangi ikisi merak ettim

boys over flowers ve you are beautiful

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (22:00--> 22:05) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

Alıntı:
Who are you dizisini öneririm eğer izlemediysen. Gizem ve polisiye içeriyor başrol erkek Taecyeon ama ikinci erkeğimiz Kim Jae Wook. Ben Kim Jae Wook'un oyunculuğunu hala unutamam adam bakışlarıyla konuşuyor resmen. Gerçi dizide hayalet olarak rolü var o yüzden belki garipseyebilirsin ama yine de çok kaliteli bir dizidir ki bunu bir çok kişinin yorumunda da gördüm. Pek popüler olamamış ama akıcı ve sıkmayan bir dizi. Bir bölümünü izledin mi diğer bölümlerine de bakmadan edemiyorsun bölümler ardı arkasına izlettiriyor kendini. Bir de başka bir dizide de ikinci erkek sendromunu bana yaşatan Nam Gong Min beyimizdir. My Secret Hotel dizisinde görsel olarak ve kibar bir beyefendi olarak onu birinciye oranla daha çok beğenmiştim. O dizi de gizem ama polisiye değil. Bir otel çalışanlarını ve otelde olan cinayet etrafında dönen konuları ele alıyor. Ama daha çok romantik komedi dizisidir. Dizi sonunda verilen mesaj da güzeldi. Belki hep gizem polisiye izlediğim düşünülebilir ama değil çoğunlukla romantik-komedi izlerim. Ama insan kolay kolay ikinci erkek sendromuna düşemiyor çünkü başrol erkelerin karakterleri genelde hep iyi yürekli ve harika oluyor. Benim aklıma gelenler bunlar iyi seyirler...
teşekkür ederim öneriler için WHO are you nun klibini izleyip çok beğenmiştim şimdi sen de önerince izlemeliyim diye düşünüyorum

Alt 04.09.17, 01:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
ay taşı
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
boys over flowers ve you are beautiful

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (22:00--> 22:05) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

teşekkür ederim öneriler için WHO are you nun klibini izleyip çok beğenmiştim şimdi sen de önerince izlemeliyim diye düşünüyorum
İzle izle çok güzel bir dizi, onda da olayları çözmeye çalışıyorsun eğer hayaletli dizileri seviyorsan başrol kızımızın hayaletleri görme özelliği var, bu sayede Taecyeon'la birlikte olayları çözmeye çalışıyorlar.

Alt 05.09.17, 05:44   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
kim soo hy un
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
İzle izle çok güzel bir dizi, onda da olayları çözmeye çalışıyorsun eğer hayaletli dizileri seviyorsan başrol kızımızın hayaletleri görme özelliği var, bu sayede Taecyeon'la birlikte olayları çözmeye çalışıyorlar.
Biraz önce I hear your voice i bitirdim.(1,2 saat önce )
ve şimdi başlayacağım who are you ya
umarım güzeldir

Alt 05.09.17, 09:48   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
silvery
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
ım who are you ya
2 tane var sanırım who are you ona dikkat et ...bir de nasil unuttuguma sastiginim bir dizi daha onereyim... dizinin seveni de bol sevmeyeni de ama 2. Adam sendromunun dibini yaşarsın bence incarnation Jealousy

---------- Post added at 08:48 ---------- Previous post was at 08:46 ----------

Alıntı:
oldu Çok aşırı abartılacak bir dizi değil-vasatın biraz üstündedir ama güzel sürükleyici bir dizi çünkü olaylar, gizem vs başrol erkekle kadın arasında geçmişte ne olmuş bunları çözelim derken bi bakmışsın dizi bitiyor ama çözülmeyen bir şey kalmıyor, güzel de bitiyor. Tavsiye ederim. Müzikleri de hoş.
teşekür ederim uvrasli yanit icin aldim listeme bakicam