ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Witch's Court / Güney Kore / 2017 /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 11.10.17, 17:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Yapımın Afişi

Adı: Don't Trust Her
Yönetmen: Kim Young Kyun
Senarist: Jung Do Yoon
Kanal: KBS2
Bölüm Sayısı:16
Yayın Tarihi: 9 Ekim- 28 Kasım 2017
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

Çeviri: Anobist; & emiş;
Mp4 Paylaşım: zeyra88; Online Paylaşım: SilentRain;

Jung Ryeo Won___Yoon Hyun Min___Jun Kwang Ryul___Kim Yeo Jin
Ma Yi Deum____Yeo Jin Wook____Jo Gap Soo____Min Ji Sook

Diğer Oyuncular

Kim Min Seo - Heo Yoon Kyung
Lee Il Hwa - Kwak Young Shil
Kim Jae Hwa - Son Mi Young
Choi Ri - Seo Yoo Ri
Jun Bae Soo - Oh Soo Chul
Yoon Kyung Ho - Goo Suk Chan
Jun Mi Sun - Go Jae Sook

Dizi, şahsi saldırılardan kaçınmayan, kanıt üreten ve davayı kazanmak için yalancı şahitliğe teşvik eden,
Cinsel Saldırı Suçları biriminde görevli materyalist bir kadın savcının yaşamını konu almaktadır.
Ma Yi Deum (Jung Ryeo Won) 7 yıldır savcılık yapmaktadır. Davaları kazanmak adına bazen ciddi yöntemler kullanır.
Bir gün Ma Yi Deum, cinsel suçlara bakan özel bir birime gönderilir.

Trailer I & Trailer II

Ek bilgiler...

bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.10.17, 15:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
mari_kim
Lee Dong Wook & Sistar Sorumlusu
Y.H.A & Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
mari_kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: WooKi - Dan <3
İlk 2 bölümü izledim ben bu ikiliye bayıldım. İkisi de ayrı ayrı sevdiğim oyuncular ama yanyana geldiklerinde bu kadar şeker olacakları aklıma gelmemişti.
Özellikle Jung Ryeo Won oyunculuğunu konuşturmuş diyebilirim. Sümsük, uyuz, beceriksiz başrollerden çok sıkılmıştık tam da böyle bir anda bu harika başrol kadın ilaç gibi geldi.
Emeklerinize sağlık

Şu hallere bakınız ya tatliş. Güzellik, çirkinlik önemsemeden sadece rolüne odaklanan ve hakkını veren bütün oyuncular başımın tacıdır. JRW de öyle
Yalnız naçizane bir öneri; Yoon Hyun Min gözünü sevem o sırt çantasını takma, oppa çebal

mari_kim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.10.17, 15:40   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
jans09
aktif üye
jans09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Kadın adilikte sınır tanımıyor resmen. Surat ifadesinden iğrendim resmen. Başına gelmeden karşısındakini anlayamayan tiplerden tam da. Annesini öğrenince dank edecek gibi...

En çok uyuz olduğum ama bir yandan da acıdığım insan tipini canlandırmışsın Roe Won...
jans09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.10.17, 04:14   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
Ayşenur
aktif üye
Ayşenur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Ayyyyyy. Ilk iki bölümü izledim. Kadını aşırı boğasım var. Pis bencil. Duygusuz küstah. Aslında güçlü, tuttuğunu koparan, pısırık ve sümsük olmayan kadın karakter izlemekten en çok zevk aldığım karakterdir ama bunun empati yapma yeteneğinin olmayışı çıldırttı. Ne zaman ne olup da düzelecek bekliyorum. Annesinin olayını yakın zamanda öğreneceğini sanmıyorum. O dizinin asıl çözülmesi gereken sonlara doğru açığa kavuşacak olayı olacak gibi. Onun haricinde bu kadını insanlığına kavuşturacak ne olabilir merakla bekliyorum.
Minnoş psikolog savcım Ne de anlayışlı yardım sever sevgi dolu tatlis yakışıklı boylu poslu endamı yeter denecek bir adam.... Aşırı tanıdık gelen bir yüzü var ama daha önce izlediğimi sanmıyorum. Belki yanın da yanı rollerde görmüş olabilirim. Ama kendisini ilk görüşte o karanlıkta yüzü gözü kapalı sadece dudaklarına ışık düşen (bu kısım önemli ) haliyle bile beğenmiştim
Neyse işte dizi çok güzel başladı bence. Ne zamandır hukuk dizisi izlemiyormuşum. En son defendant'cığımı izlemiştim o da hukuk sayılmazdı. Konusu sırf dramdı özlediğim bir tarz izlemek de sevdirmiş olabilir diziyi
Diziye spoiler yapabileceğimi sanmıyorum ama vakit bulmuşken en azından ilk izlenimimi yazayım dedim.
Dizinin bize ulaşmasında emeği geçen herkese çok teşekkürler

Ayşenur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.10.17, 02:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
Fragile*
aktif üye
Fragile* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bosnia ♥
Bu diziye hep yorum yazacağım, yazacağım diyorum, her defasında unutuyorum.
Ayrıca bu dizinin spoiler sayfasının da bu kadar boş olması gerçekten çok üzücü ya. Polisiye sevenler için bire bir, cidden polisiye seviyorsanız bu dizi tam size göre! ^^
Ben tam bi' polisiye aşığı olduğum için, hiç tereddütsüz başladım diziye ve iyi ki de başlamışım. Başrollerden biri çatlak olunca dizi daha da güzel oluyor yahu.
Jung Ryeo Won'u da, Yoon Hyun Min'u da ilk defa bu dizide izliyorum ve cidden oyunculukları çok hoş. Hele Jung Ryeo Won'u çok sevdim. Tipi cidden çok şeker, acayip derecede sempatik. Ayrıca bu biraz çatlak, biraz ciddi hali bayağı yakışıyor kendisine. ^^
Bölüm gizemli başladı. Annesini küçük yaşta kaybetmiş (ölüp ölmediğini daha bilmiyoruz tabii. Ben ölmediğiini düşünüyorum ama öğreniriz herhalde ilerleyen bölümlerde.) küçük bi' kız.. O halleri beni nasıl hüzünlendirdi anlatamam ya. Birden annesiz kaldı minnak kız. Babası da yok, resmen ortada kaldı. Ama annesiz ve babasız büyümesine rağmen, güzelce büyüyüp savcı olması.. çok hoş gerçekten.
Davaları kazanma biçimi bazılarının gıcığına gitmiş ama ben sevdim nedense. Evet, bu seçtiği biçim müşterilerini kızdrıan, kıran türden ama hayatı boyunca böyle kazanmış davaları yani. Bu yüzden kızın çok üstüne gidiyorlar, ve bu yaptıklarını cidden saçma buldum açıkçası. Zorla değiştirmek mi olurmuş canım? Yeo Jin Wook ise daha çok onların iyiliğini düşünen tiplerden. Hani davayı kaybetsem n'olacak, kaybetmesem n'olacak? Onlar üzülmesin yeter düşüncesinde.
Bi' tür iyi polis, kötü polis rolündeler.
Kimyalarını da ciddi biçimde beğendim diyebilirim. Şöyle başta birbirlerine gıcık olan, habire atışan ama sonra yavaş yavaş birbirlerinden hoşlanan karakterlere bayılıyorum yahu. İzlemesi gerçekten çok zevkli oluyor.. Umarım ilerleyen bölümlerde yavvaş yavaş birbirlerine ısınmalarını görürüz, çünkü sabırsızlıkla bekliyorum. Çok merak ediyorum nasıl bi' çift olacaklarını. ;D
Gerçi bizim çocuk hoşlanmaya başladı gibi, siz ne düşünüyorsunuz?
Kıza çok şeker bakıyor yani.
Bkz.

4.bölümün en üzücü sahnesi ise;

Seeen nasıl bi' sahnesin ya? Resmen gifleri koyarken bile kalbim acıdı yeminle. Bi' de nasıl acıklı ağlıyor, kıyamam.

Umarım en kısa zamanda gösterirler annesine ne olduğunu. Gerçekten yaşadığını öğrenmesini isterdim. Bir de acaba Jo Gap Soo'u tanıyor mu? Asıl intikamını ondan alması gerektiğinden haberi var mı acaba?
Jo Gab Soo demişken.. Bu adam her dizide sevimli, iyimser birini oynardı ya. Onu kötü bi' karakteri canlandırırken görmek acayip ilginç ya. Alışamıyorum bi' türlü.

Fragile* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.10.17, 19:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
Ayşenur
aktif üye
Ayşenur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

Kızlar sorarım size, Savcıcığım gibi asil insanlar Ma Yi Deum gibi birinden nasıl hoşlanabilir yaa ? Bence dizinin fantasik yönü bu kısım ya ama samimiyetimle söylüyorum çok itici bir karakter. Beni izlerken güldürüyor. Yanlış hesaplamış da bıçaktan kaçarken tam önüne düşmüş ya Ay kendimden geçtim Zaten aşırı asiri saçma bulmuştum önüne atlamasını sebep arıyordum. Cidden çıktı
Ama yine de sevmiyorum. Hele de savcıma abayı yaktım ki hiç sevmem artık çok hoş adam yaa adalet timsali merhametli düşünceli. Offff offff. Böylesi gelsin diye ben de mi ma yi deum gibi davranayım ne yapayım anti yi deum grubu açıcam yakında

Ayşenur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.10.17, 12:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
jans09
aktif üye
jans09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Vay be annesini aramak uğruna çıktığı yolda ilerlemek için her türlü adiliği yapan savcımız kendisine aşık olunacağından nasıl da emin.... Kadın hiçbir şekilde sınır tanımıyor öz güvende.... Adamı resmen psikolojik olarak avucuna aldı aşık edecek kendisine. Bir de annesinin başına gelenlerde biricik savcısı Jin Wook'un annesinin de parmağı olduğunu bilse bu utanmaz arlanmaz hilekar Yi Deum ne yapacak bakalım. Süründürür ama kendisi de o zamana kadar aşık olacağından kendisi de sürünür gibi geliyor...

Bölümlerin konuları da az değil fakat 5. bölüm daha bir sarsıcı oldu. Çocukken yaptıkları ardından aldığı ceza ve çıkınca yaptıkları... Allahım bu insanlar yaşıyor insan sıfatıyla aramızda... Üstelik tanınmış kişilerle yakınlığı var diye affediliyor ya da az bir cezaya tabii tutuluyor görmezden geliniyor.

6. bölümde daha bi arapsaçına döndü olay. Hem ana konu yavaştan şekilleniyor hem de bölüm konusu ana konu ile çakışıyor. Bakalım ne olacak ileride????

Çeviri için teşekkürler....
jans09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.10.17, 02:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
Ay Hırsızı
aktif üye
Ay Hırsızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 6 Uçan Ejderler..
Uzun zamandır böylesine ilginç bayan karakter izlememiştim..Çok hoş gerçekten..
Bazen empati sınırlarımı zorlasa da alışılmışlığın dışında bir karakteri yansıtması tam benlik olmuş.
Usulsüzlük yapan savcı ve adalet timsali olan savcı kontenjanından türlü türlü örnekler izlemiş biri olarak ilk defa Adalet için usulsüzlüğe meyilli bir savcı izlemek gerçekten enteresan oluverdi..
İzlemesi şimdiden zevkli..

Tek şikayetim;olay silsilesinin yeniden ve yeniden tesadüfi duruşlara gelsin..
Herkes birbiriyle bağlantılı.Tamam senelerdir alıştık bu duruma.Ama bir kez olsun Koreli Senaristler şu bağlantı dozunu bir ayarlasalar fena olmayacak hani.

Savcılar-Anneler derken olay yeniden Bermuda Üçgenine dönüverdi..
Yine de izlemesi zevkli olacak sonuna kadar..

Çeviri için Anobist;(Uzun zaman oldu)ve Emiş'e teşekkürler..
Spoiler sayfasında yorumlar artan umarım..: evhamlı kurabiye;
Ay Hırsızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.10.17, 23:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Ay Hırsızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uzun zamandır böylesine ilginç bayan karakter izlememiştim..Çok hoş gerçekten..
Bazen empati sınırlarımı zorlasa da alışılmışlığın dışında bir karakteri yansıtması tam benlik olmuş.Spoiler sayfasında yorumlar artan umarım..: evhamlı kurabiye;

Selamlar çingummmm.

Cadıyı keyifle izliyorum ben de. Kızı Bubblegum'da izleyip oyunculuğunu çok beğenmiştim. Çok doğal oynuyor. Buradaki role cuk oturmuş dedim hatta izlemeden. Böyle adalet temalı dizilerle pek aram yok ama baş rolleri yakıştırdığımdan bir şans vereyim dedim ve izlediğim adalet temalı diziler içerisinde en ilgimi çeken bu dizi oldu hatta. Kadınlarla ilgili suçları işlemeleri bir kere başlı başına orijinal. Ama beni asıl cezbeden sanırım yine baş rollerin etkileşimi. Bıçak darbesinden sakınayım adamı öne atayım derken dengesini kaybedip hedef olması takdiri ilahi cidden. Bir de çaktırmıyor hiç, çok acayip bir kadın cidden. İzlerken çok eğleniyorum çok. This Is My First Life, Black ve Avengers Social Club da keyifle izlediğim diğer diziler. Onları da öneririm bu arada.

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.10.17, 01:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
Ay Hırsızı
aktif üye
Ay Hırsızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 6 Uçan Ejderler..
Alıntı:
evhamlı kurabiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamlar çingummmm.

Cadıyı keyifle izliyorum ben de. Kızı Bubblegum'da izleyip oyunculuğunu çok beğenmiştim. Çok doğal oynuyor. Buradaki role cuk oturmuş dedim hatta izlemeden. Böyle adalet temalı dizilerle pek aram yok ama baş rolleri yakıştırdığımdan bir şans vereyim dedim ve izlediğim adalet temalı diziler içerisinde en ilgimi çeken bu dizi oldu hatta. Kadınlarla ilgili suçları işlemeleri bir kere başlı başına orijinal. Ama beni asıl cezbeden sanırım yine baş rollerin etkileşimi. Bıçak darbesinden sakınayım adamı öne atayım derken dengesini kaybedip hedef olması takdiri ilahi cidden. Bir de çaktırmıyor hiç, çok acayip bir kadın cidden. İzlerken çok eğleniyorum çok. This Is My First Life, Black ve Avengers Social Club da keyifle izlediğim diğer diziler. Onları da öneririm bu arada.
Merhaba canım..
Bayan başrolü ilk defa izliyorum..Erkek başrole aşinayım..
Harika bir uyum yakalamışlar..
Bu tür adli temalı dizileri seviyorum.Konu itibariyle de oldukça kanayan bir yaraya dokunulduğu için çok daha ilgi çekici oldu..
Erkeklerin ardına sığınan kadın karakterin olmayışı başlı başına büyük bir etken..Çok akıllı ve adım atacağı zaman bir öngörüde bulunması harikaydı..
Sherlock Holmes'un dayak sahnesi gibiydi o bıçaklı sahne..
Onu yaparsam böyle olur derken ayak kaymalı orjinal bir sahne çıkıverdi ortaya.
Sonuna kadar izlenilebilecek türden.Şu teadüf zincirinin çokluğundan rahatsızım ama karakterler açısından bu durumu göz ardı edebilirim..
Bakalım neler olacak..

Dediğin dizilerden sadece This is my first life'i severek izliyorum.
O da beni Kalbimden Vuran Lee Min Ki aşkına..
Ay Hırsızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır