ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Aramıza Yeni Katılan Üyelerimiz... > Speak English and Asian languages here... / Kore Arkadaşım
Mega linklerde sorun varsa uptobox veya 1fichierden indiriniz. İndirmeyi bilmiyorsanız rehbere bakınız: REHBER
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 06.09.17, 15:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
Jeostratejik
yeni üye
Jeostratejik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Sevgili çeviri ekibimizden rica ediyorum: Koreli bir arkadaşım var Türk dramalarını izlemeyi istiyor. Ben de ona Türk dizisi 'Yeni Gelin' i izletmek istiyorum. Acaba ilk bir ya da birkaç bölümünün Korece altyazılısını yapabilir misiniz? Ona izleteceğim. Şimdiden çok teşekkürler.
NOT:GÜLDÜR GÜLDÜR ÇOK FİLİM HAREKETLER BUNLAR ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR İNSANLAR ALEMİ DE OLABİLİR.
Ayrıca diğer yeppudaa üyeleri (Kore, Japonya, Çin'den arkadaşı olanlar) de o arkadaşlarıyla maceralarını anlatabilirler.
Jeostratejik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.09.17, 00:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
xkimwoo
yeni üye
xkimwoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bildiğim kadarıyla çeviri ekibimiz ingilizceden türkçeye çeviriyor. Korece altyazı yapabileceklerini sanmıyorum.
xkimwoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır