ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Aramıza Yeni Katılan Üyelerimiz... > Doğum Günü Ve Diğer Özel Gün Çocukları / Bir Tırtıl Çıkmış Kozasından.. İyi ki Doğdun Kelebek :))
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 08.05.14, 22:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #11
sena.k.
Running Man Çeviri Ekibi
KPOP'ÇE
joker
aktif üye
sena.k. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kaşıklık'tan :))
Alıntı:
Yang Emira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@sena.k. çok güzel olmuş hazırladığın video, anasının kızı işte
dedim ben anamın kızıyım işte anacım ya benim romantizm dersleri almam lazım olmuyor böyle valla edebiyat sınavında zorlandığımdan kat kat daha fazla zorlandım güzel şeyler yazacağım diye arkadaşlarım bunları görse beni direk doktora falan götürürlerdi yani kendimden asla beklenmeyecek bir performans sergiledim bugün
sena.k. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.05.14, 23:21   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #12
Kızgın Kelebek
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
@Kızgın Kelebek
Efemmm buyur
Bu gifi çok sevdim bu arada
Alıntı:
Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedâkarlık blah blah blah...böyle devam etmek isterdim ama edemem ben ben gibi devam edeyim öyle daha çok seversin
Blah blah'a kadar iyi gidiyordun Yangom
Tamam seveceğim gibi gidelim
Alıntı:
Geleceğin en güzel Psikoloğu pis gamzeli bücürüğümün doğum günü de gelmiş
Hıaaağğğğ ama en kötü yerden vurdun Yanggg
Ağlamiciim ama böhhüüü Dayanamıyorum
Alıntı:
Tıvtıvıma bak hele yaa annen sevsin seni emi çocuumm Aney doğdu bugün sende heycan yaptın değil mi bebitom
Tam oğlum olmaya layık sıpamda aramızda birkaç gün var o benden 3-5 gün önce doğmuş
Alıntı:
Resimden de anladığın üzere sana super hediyelerim var
Çiğköfteeeeee
Yang ne yapıyorsun sen ya ben aslında akşam üzeri gördüm de yemekler pastalar deyince çıktım neden diye sor hele bi
Spordaydım yaaa Resmen koşu bandındayken pastalar geçti gözümün önünden he
Alıntı:
Cello'ya düşkünlüğünü biliyorum biraz senin sevdiğin şeylerden atayım dedim
Ayy vallahi bayıldım acaip beğendim
Alıntı:
Owww shit bunu çok sevdim kelebek
Çok beğendim bunu da
Alıntı:
Off ya neka vahşi br çocuk
Şu videolara bayıldım hele ikincisine
Bugün benim doğum günüm olduğundan mütevellit kendimi öveceğim Suho'yu değil
Ne güzel bir insanı sevmişim desem çok mu abes olur
Sen anladın beni değil mi
Alıntı:
ama seni duygulandırmak gibi bir niyetim yok hediye falan bekleme, süslü süslü sözlerde yok bir boğa için en iyi hediye bence yemektir sana ağzının suyunu akıtacak hediyeler getirdim
Evet duygulandırma beni her ne kadar belli etmemeye çalışsamda sert takılsam da aslında bilirsin duygusalım hele sen dersen bişeyler oturup ağlayabilirim bir yandan çello müzüklerimi dinliyorum şu satırları yazarken ve daha bi duygulanıyorum
Evettt Boğa burcunun nadide insanlarından birisiyim yemek dedin mi orda bir dururum severim yapmasını da yemesini de
Alıntı:
bana yap dediğim pastalar, börekler, çörekler filan var ya onları getirdim Yemeklerle aşk yaşıyorum şu an hemde bu şarkıyla
Biliyor musun ağlamak istiyorum yemin ederim şu resimler herşeyden daha beter etkiledi hepsindne yemek istiyorum sonra daktır Suho'yu ararız he
Bende dinliyorum şimdi
Sonra da diğerine geçtim
Ay bu şarkıa Butterfly Butterfly diyorlar birde yaa
Alıntı:
Aralarda yemeden vakit bulup aşağıdakilerden içebilirsin
Ahhh zaten bakarken yutkuna yutkuna ağzım kurumuştu he
Alıntı:
Eğer bu yediklerinden içtiklerinden sonra mide fasadı geçirip hastalanırsan her zaman açık olan Dr. SUHO'yu arayabilirsin. 010-EXO-XOXO
Arayabiliyoruz muu olsun isterim çünküüüüü
Alıntı:
Allah'ım şu tipsizin tipe ne denir ki Doktor beyin kendi talimatı hatta bizzat benden rica etti şu kelebeğe fesat geçir sonra bana pasla diye artık bilmiyorum bana denen şeyi hakkıyla yerine getirdim diye düşünüyorum gerisi Daktır Suho'ya kalmış
Tipsizlikte bir numero o
Omaaaa Çinçaaa olsaydı yaaa isterim gerçekten biliyor musun
Alıntı:
My Style'ımın bana verdiği yetkiye dayanarak sana bir kaç hediye getirdim
Bak baakkk birde hediye yok dedin di
Alıntı:
Bu WC terliğinden bozma çakma sandaletimsi pabuç seni çok rahat ettirecek
Yalnız tam reklamcılar gibi konuştun hee
Alıntı:
Bu çanta da görüntüsünde küçük fakat içine bir bücürük sığdırabilecek esnekliğe sahip
Katla koy Suho'yu içine
Alıntı:
Benim en beğendiklerime geçelim harbi güzel ve rahat tam tarzım
Acaip beğendim bunları da kendimi kaybettim şuan resmen
Alıntı:
Senin çocukları da getirdim Ommanın da ommanın diye zırlayıp durdular ikisi de senin gibi obur baksana ellere anca yiyecek birşey verince sustular seni bile unuttular
Ağğğ ommanın diyen ağzını yerim çocuklarımın vallahi isityorum şu iki bebişi de kendime bende hele ikinci bebiiimm yerim ben onu yaaaa
Alıntı:
İyi ki doğdun desem de gitsem bilirsin ben biraz şeyim Rabbim kalan ömrünü geçeninden daha bereketli ve hayırlı kılsın Özellikle 'bugün' ve gelecekteki günler ettiğin tüm duaların kabul olsun gönlünde olan hakkında hayırlı olsun inşAllah Offf duygusala bağlayamam senin için ne düşündüğümü biliyorsun değil mi örnek mi istiyorsun şöyle olsun annem ve senin yaptığın yemekler dışında kimsenin yemeklerini yiyemem seviyorum kız seni bücürüğüm her zaman dualarımdasın her gün her saat her dakika her saniye aklımdasın iyi ki yanımdasın off len boğazıma duygusallık kaçtı konuşamıyorum bu mesajı gördükten sonra alıntı yapabilirsin falan ama sakın özel olarak mesaj çekme birşey söyleme
Daha ne diyeceksin ki zaten fazla bile geldi bunlar bana inan ki
Bana bu kadar değer verdiğin için teşekkür ederim sende benim tarafımdan fazlacaa hemde çoook fazlaca seviyorum seni
Ne düşündüğünü anladım çok iyi anladım hemde Çok utandım kızardım hatta
Amin diyorum ikimiz için de Benim için ne istediysen senin için onlardan daha hayırısını istiyorum Rabbimden
Allah razı olsun
Alıntı:
Suho'nun burnuna konsan böyle
Suho ayıcık adını unuttum bal yerdi sürekli bebeyken az izlmedik bunu da
O ayıcık PO ben Kelebek
Alıntı:
Amanın bir küçük kelebekcik yakalamış ve eziyor
Gördüğü anda canımı çıkarttı yani he
Alıntı:
Prince Yi Wu and Prince Suho Küçük Prens'in Kraliyet soyundan olabilir, düşündürücü
Ben bu çocuğa boşuna Küçük Prensim demedim hep ama değil mi yaa
Çok benziyor yaa büyük büyük büyük dedelerinden olabilir mi acaba
Gifler resimler hep en beğendiklerimden alıntı yapamadım o yüzden başladım sonu gelmeyecek billi ki he
Alıntı:
Kaçtım byeeeeeeeeee
Yang çok fena beğendim yazdıklarını herşeyi ama mesaj atma bana dedin diye ekstra sana bişey yazmıyorum
Byeeeeee

Kızgın Kelebek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.05.14, 23:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #13
Orihime
aktif üye
Orihime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Lau Family ♥
Kızgın Kelebek ommaaaaaaa :/ Sen tahminen şuan beni ve pirinckeki 'ni burda göremediğin için kızgınsın ama yemin ederim ki kaç gündür ommanın doğum günü yaklaştı diyip duruyorum ama telefonum bozuk olduğu için ve tarihi de orda taslaklarda kaldığı için tam tarihi bilmiyordum malesef sena.k. ve sana bir doğum günü borçluyum Burayı da donatacağım tabi ^^ Eğitim sistemi yüzünden bu haldeyiz elbet biliyorsun ki sen annemizsin anlarsın bizi,bilirsin biziiiii ^^ Billur sesli,daima üşüyen güzel ellerine rağmen yüreği sıcacık olan,bana coverlar atıp beni coşturan,exo capsleriyle her daim güldüren,benim için eeennn değerlilerimden olan Lau Family'mizin biricik ommaasıııııı iyi kiiiiii doğdun iyi kiii varsııın ^^ seni koccccaaaammaaan seviyoruuum seviyoruuuz yakın zamanda telafi edeceğim bu durumu söz o.O Nice güzeeeel yaşlaraaa ^^
Orihime isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.05.14, 23:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #14
Kızgın Kelebek
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Yhesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Vayy @Kızgın Kelebek Bugün benim Küççük Kelebeğem doğmuş.. Ne yazsam bilemedim.. Aklıma gelince yazarım bişeyler..
Evvet ben doğdum
Alıntı:
seda_ne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Böyle bi durumda normalde seni legolas kovalasın emi kelebek derdim ama söz verdim bugün elleşmiyciim sana

sana sadece bunu bırakıyorum sayfayı arnavla doldurmadığıma şükret
Biliyorum ben hatamı tamam
Aman Allah etmesin manavlara gelmek istemiyorum he
Alıntı:
yuraş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@Kızgın Kelebek abooooooooo bugün doğum gününmüş efendim ben de elimden geldiğince kutlayayım o vakıtttt
Sağolasın
Alıntı:
bak bu açılan ellerim de sana biriktirdiğim yığınla dua var ama onları baştan oturup yazmıycam kısa olsun istedim yazdıklarımın '' ALLAH IM NEYİ İSTİYOSAN HAYIRLISIYLA SANA YAŞAMAYI SAHİP OLMAYI NASİP ETSİN NİCE MUTLU YILLARA''
Amin diyorum sağolasın
Alıntı:
hediya vakti mi geldi ne bak pek bi duygılandım şimdi yep e ilk üye olduğumda bi ton soruma cevap veren hem de sabırla KIZGIN KELEBEK buuu
Yardımcı olabildimse ne mutlu
Alıntı:
yaprak35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kelebeeeğğğkkk Kelebeğğğkkk ... Doğum günün kutlu olsun
Sağolasın Yaprak
Alıntı:
VARAN 1!

Alıntı:
VARAN 2!

Alıntı:
SS VARAN!
Lidolarım benim
Alıntı:
BUNLAR SENİ BENCE MUTLU EDEBİLİR AMA TABİKİ BUNLAR OLMADAN DA MUTLU OLMAYI BİLMELİYİZ, bunlar olsun yada olmasın hayatın boyunca mutlu olmanı dilerim. MUTLU YILLAR
Evet mutlu eder ama olmasalar da olurlar
Ama Suho olsun yaaaaa
Çok sağol
Alıntı:
saadetko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
doğum günün kutlu olsun kelebekim rabbim hayırlı ömür versin
Uhtiii sağolasın Amin hep birlikte inşAllah

Alt 09.05.14, 00:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #15
Kızgın Kelebek
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
sena.k. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
biliyorum sayfa falan beklemediğini daha önce de söylemiştin ama içimden geldi ben de yapayım bari bir şeyler dedim ya bekledim gecelere kadar tam da 23.42'de kapattılar interneti hatta rüyama bile girdi inanır mısın rüyamda sana sayfa yapıyordum birden uyandım ve gerçek olup olmadığını kontrol etmek için gidip bilgisayarı açtım sonra fark ettim ki zaten internet yok uyur gezer olsam da bir şey beceremezdim sabah da sayfayı açacağım diye okula geç kaldım ya
Sayfa uğruna neler yaşadın sen öyle sağolasın ama vallahi hiç gerek yoktu
Ama sevindim yine de çok onu da demessem olmaz
Alıntı:
bilirim bilirim hem de nasıl
he
Alıntı:
ya yüzüme vurmasaydın bari herkes de böyle bugünler de.. nerem normal değil ya oldukça halim selim uslu aklı başında bir hanım kızım
az biraz öylesin sanki amma özünde iy kızsın biliyorum seni ben
Alıntı:
bence gayet çarpıcı bir başlık daha ne istiyorsun
Kendimi biyoloji kitabinda bir tanım gibi hissettim
Alıntı:
işte burada arkadaşın caniliğinin canlı kanıtını görüyoruz.. kendini tanıyan insanın hali başka oluyor tabi
Cani mi beni benden iyi kimse bilemez değil mi
Alıntı:
yok zaten senden öyle şeyler beklemiyorum, mutlu olsan yeter zaten her zaman öyle değilsin çok arada sırada abla gibi hissettiriyorsun işte o zamanlar sana çok fena unniiiii diyesim geliyor hani çok seversin ya o tarz kelimeleri deme ya en altta kalıp ezilmiş bebe profilim çok yakışıklıdır görmen lazım
Gerçekten mi demek öyle de hissettiriyorum Ne severim bilirsin o kelimeleri hele yılışık yılışık unn-niii desen ağğğğ
Merak ettim o yakışıklı fotonu
Alıntı:
ya ya nasıl unuturum onu.. bir de Felsefe aşığıydın diye hatırlıyorum bence kanında var senin bir şeyler bir an dediğm nolii... neyseki hızlıca normale döndün
Evet artık mat var ya hayatım daha da renkli oldu o sayede
Alıntı:
diyorum işte sayemde ne güzel yeni yönlerini keşfediyorsun yok ya ben doğduğumdan beri böyleyim mesela fark ettiysen forumda da pek yazışmam desem de inanma
Evet sayende kendi kendime konuşmayı ve uzun saohbetler etmeyi örendim
Hee bilirim forumda da pek yazmazsın sen dğil mi
Alıntı:
pardon hanımefendi orada bir yazım hatası olmuş ama hiç düzeltesim yok nedense
Sus kız döverim bak
Alıntı:
dedim ben işte edebiyatın bu kadarı orada Ahmet Haşim'in saf şiir geleneğinden bir örnek görüyoruz yani şiirdeki maneviyatı anlamaman normal fazla zorlama kendini
Edebiyata yatkın gördüm seni bence bunun üzerinde durmalı ve yeteneğii geliştirmelisin
Alıntı:
Sevgileri kabul edebilirim ama sövgüler kalırsa çok memnun olurum.. sekreterime mesaj bırakırsanız müsait bir zamanıma randevu verebilirim
Meşgul baayan sekreterinle muhatap etme beni
Alıntı:
yok aslına ilk başta gerçekten onu düşünmemiştim ama bir baktım aynı onun gibi yazmışım bilinçaltımda yer etmiş demek ki
Tebii Tebiii
Alıntı:
evet o eserimde özel, plastiği azıcık yolunmuş açık mavi bir rotring kalemle çizildi ve renklendirmesinde de iki farklı ton kullanıldı.. cool bro'mun yeteneğinin nesilden nesile aktarılması projesinin bir parçası olarak ortaya konulduğu için sınırlı sayıda (yalnızca bir adet) kopyası var her yerde bulamazsınız yani
Bu resmi de saklıyacağım
Bu yetenekli geleceğin ressamı bana resimsi bişey çizdi/yazdı yıllar sonra torunlarıma da göstericiim
Alıntı:
evet burada Kelebek'imizin mesajı net bir şekilde kavradığı gözleniyor.. tebrik ederiz Alıntı:
Pislik seni bide tebrik ediyor he
Alıntı:
pis.. oysa ne kadar uğraşmıştım ben onu yazmak için.. 3 sayfa falan hikaye vardı ne de romantikti ben şimdi sana öyle şeyler yazarım ki görürüz etiket istiyor musun istemiyor musun
Kara mizah olabilir bak he
Alıntı:
ben de şimdi baktım ne yapmışım öyle dedim aslında Kris aklıma geldi de nereye sokuşturacağımı bilemediğim için kaldı öyle.. neyse o kalbimizde yaşıyor
Ya bu videoyu da saklıyacağım indirip arşivimde en nadide parçalar kısmında hatıra olarak
Alıntı:
gözün doysun adaşım ne diyorum ben burda iki üç güzel laf edeceğim diye içim dışıma çıktı
ne güzel gidiyoruk ama bak durmasaydık keşke
Doğru ama senden çok şey beklememeliyim
Alıntı:
doğaldır, sonuçta sana daha önce hiç böyle naif şeyler söylememiştim.. bu arada gerçekten çok zorlandım ben @Yang Emira ommama çekmişim.. cool'um sessiz severim
Evet bu ilkti
Alıntı:
sen yeter ki mutlu ol, sonra ben de mutlu olayım sonra mutlu mutlu takılalım Şimdiye kadar beraber gülüp, eğlenip dertlendiğimiz gibi (dert mi? o da ne dediğini duyar gibiyim de lafın gelişi işte takma ) ileride de beraber büyüyüp yaşlanırız inşallah (burada yazar tenasüp yapmış yani aslında kastetmek istediği ölene kadar elimden kurtulamayacaksın gibi bir şey ) şaka bir yana, desem de bir yana bırakamıyorum ama neyse Gerçekten değer verdiğim bir arkadaşsın.. sadece havadan sudan değil ciddi konulardan da konuşabileceğim ve güvenebileceğim ve kaybedersem hayatımda bir boşluk hissedeceğim değerli bir dostsun.. Ondan da öte kardeşim diyebileceğim bir kardeşsin.. ............ evet boşluğu da kendin doldur artık, biliyorsun neler demek istediğimi daha fazla devam edebileceğimi sanmıyorum ve güneş batarken bir kez daha söylüyorum..
Oyyyyyyy oyyyyy oyyyyy çok duygulandım gerçekten
Umarım bu saf temiz duygularını hak ederim şimdi de gelecekte de
Alıntı:
Seni seviyorum ve sevmeye devam edeceğim forever Bu sefer gerçekten bittim
ımmm şeeyyyy bende hepinizi

Alt 09.05.14, 00:41   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16
Kızgın Kelebek
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Orihime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@Kızgın Kelebek ommaaaaaaa :/ Sen tahminen şuan beni ve pirinckeki 'ni burda göremediğin için kızgınsın ama yemin ederim ki kaç gündür ommanın doğum günü yaklaştı diyip duruyorum ama telefonum bozuk olduğu için ve tarihi de orda taslaklarda kaldığı için tam tarihi bilmiyordum malesef
Oriiii hiç kızmadım Vallahi bak niye kızayım ki gerçekten hiç sorun etmem böyle şeyleri ve takmam benim için dersinden işlerinden geri kalsaydın aksine üzülürdüm
Telefonunun bozuk olduğunu da biliyorum
Hele ki ben kimsenin doğum günün hatırlamam, unuturum o yüzden benimki hatrlanmazsa üzülmem bozulmam kızmam kırılmam darılmam hiç
Alıntı:
Burayı da donatacağım tabi ^^ Eğitim sistemi yüzünden bu haldeyiz elbet biliyorsun ki sen annemizsin anlarsın bizi,bilirsin biziiiii ^^
Biliyorum bunun sebebini ve bende aynı durumdayım kısmen
Hiçde telafi falan etme ihtiyacı hissetme hiç sorun değil hatırlanmak benim için yeterli
O yüzden tekrar diyorum ki sakın seni ve pirinckeki 'ni burda göremedim diye kızdığımı düşünmeyin gerçekten kırlmadım ki kek zaten gece bana mesaj attı hemen
Alıntı:
Billur sesli,daima üşüyen güzel ellerine rağmen yüreği sıcacık olan,bana coverlar atıp beni coşturan,exo capsleriyle her daim güldüren,benim için eeennn değerlilerimden olan Lau Family'mizin biricik ommaasıııııı iyi kiiiiii doğdun iyi kiii varsııın ^^ seni koccccaaaammaaan seviyoruuum seviyoruuuz yakın zamanda telafi edeceğim bu durumu söz o.O Nice güzeeeel yaşlaraaa ^^

Bana beni çok güzel anlatın ama sen böyle Ben öyle birisi miyim hiç
Bu yazdıklarının sebbei senin güzel bakışın içten temiz düşüncelerin Bana bu denli değer vermen de gerçekten mutlu etti beni
Umarım bu düşüncelerini hak ediyorumdur Ve şimdi ve ileride hak etmeye devam ederim
Arada bir iletişimimiz kesilse de arada garip soğukluklar olsa da ki sebebi hep okul sınav gibi şeyler gerçekten sende hep aklımdasın kek de çok samimi söylüyorum bunu
Gecenin sonuna doğru zırlamaya başlıyacağım salya sümük ama
Çok teşekkür ederim kıvırcığım

Alt 09.05.14, 00:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #17
seda_ne
aktif üye
seda_ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Tayfa™©
Alıntı:
Kızgın Kelebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Biliyorum ben hatamı tamam
Aman Allah etmesin manavlara gelmek istemiyorum he
manav değil maanav whatsappda kulaklarını çınlatarak yaptım açıklamasını maan arnav diyorum kısaca anladın herhalde
seda_ne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.05.14, 10:38   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #18
Yhesim
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Evvet ben doğdum

İyi ki doğmuşsun. Küççük Kelebeğem..
Hayırlı, sağlıklı, mutlu, bol çantalı ( ) zeki, çalışkan, yüksek notlu yıllara canım.. Senin için istediğim, dilediğim herşeyi yazdım..

Suho da doğum gününü kutluyor kız.. Hadi yine iyisin.. Kendi ellerimle veriyorum..

Daha fazla gif yok. Tabularımı delip geçemiciğim..

Seni tanıdığıma çok memnunum canım biliyosun dimi.. Galiba aynı kafayı taşıdığımız için böyle.. İyi ki tanışmışız Kelebeğemm...
Azıcık dans edeyim.. Ayy daha temizlik yapiciğim..
Benden fazla bişey bekleme.. Edebiyat yapamam fazla..
Dur sana birde doğum günü pastası getireyim.. Kaç katlı istersin bilemedim. 4 iyidir..

Bir Küççük Kelebeğen doğum gününde Kelebek olmazsa olurmu hiç..

Daha fazla doldurmayayım konuyu. Hediyeni verip gidiyorum..

Gizli Mesaj içeriği: Hediye..:

Orjinal aldım.. Online sitesinden.. Gitmiş çakma almış deme..

Yhesim isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 09.05.14, 16:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #19
Kızgın Kelebek
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
İyi ki doğmuşsun. Küççük Kelebeğem.. Hayırlı, sağlıklı, mutlu, bol çantalı ( ) zeki, çalışkan, yüksek notlu yıllara canım.. Senin için istediğim, dilediğim herşeyi yazdım..
Amin amin çok teşekkr ederim aynılarını senin için bende istiyorum çanta ayakkabı not hatta daha hayırlısını daha iyisini istiyorum senin için de
Alıntı:
Suho da doğum gününü kutluyor kız.. Hadi yine iyisin.. Kendi ellerimle veriyorum..
Oppaaaaağğğğğğ
Alıntı:
Daha fazla gif yok. Tabularımı delip geçemiciğim..
Bu yeterli oldu merak etme
Alıntı:
Seni tanıdığıma çok memnunum canım biliyosun dimi.. Galiba aynı kafayı taşıdığımız için böyle.. İyi ki tanışmışız Kelebeğemm...
Bende iyi ki tanımışım seni
Alıntı:
Azıcık dans edeyim.. Ayy daha temizlik yapiciğim.. Benden fazla bişey bekleme.. Edebiyat yapamam fazla..
Hamarat voll Yok anem ben kimseden edebiyat beklemem kendim az biraz odunumdur sonra böyle bana edebiyat yapılınca duygulanıyorum ıslak oduna dönüşüyorum hemen
bu tabiri de çok sevdim he
Alıntı:
Dur sana birde doğum günü pastası getireyim.. Kaç katlı istersin bilemedim. 4 iyidir..
Pasta bile yemedim bu doğum günümde ciddiyim
Alıntı:
Bir Küççük Kelebeğen doğum gününde Kelebek olmazsa olurmu hiç..
Oda ma kelebekli aynalar lacağım bende kendime hediye
Alıntı:
Orjinal aldım.. Online sitesinden.. Gitmiş çakma almış deme..
Yehet ben bu ayakkabılardan cidden çok istiyorum

Alt 09.05.14, 16:47   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #20
Yhesim
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Amin amin çok teşekkr ederim aynılarını senin için bende istiyorum çanta ayakkabı not hatta daha hayırlısını daha iyisini istiyorum senin için de
Sağolasın canım Kelebeğemm.. Amin İnşaALLAH..

Alıntı:
Oppaaaaağğğğğğ
Senden bu performansı hiç beklemezdim.. Oppppaaağğğ ne bee..

Alıntı:
Bu yeterli oldu merak etme
Okeyto..

Alıntı:
Bende iyi ki tanımışım seni

Alıntı:
Hamarat voll Yok anem ben kimseden edebiyat beklemem kendim az biraz odunumdur sonra böyle bana edebiyat yapılınca duygulanıyorum ıslak oduna dönüşüyorum hemen bu tabiri de çok sevdim he
İyi o zaman.. sena.k. İyi Edebiyat yapıyor hee.. Konuda güzel olmuş.. Bu yaşta bu beceri. İleride kitap felan bekliyorum..

Alıntı:
Pasta bile yemedim bu doğum günümde ciddiyim
Yazzııkk yapan olmadımı.. Ben yapayım Keleğemm..

Alıntı:
Oda ma kelebekli aynalar lacağım bende kendime hediye

Alıntı:
Yehet ben bu ayakkabılardan cidden çok istiyorum
Aldım işte.. Bak bak hasret gider..

Yhesim isimli Üye şuanda  online konumundadır